Skocz do zawartości

Zablokowane Kandydatura - KapiszonXD


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: KapiszonXD

Imię: Kuba

Wiek: 17

Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Chciałbym złożyć kandydaturę na stanowisko admina na serwerze JailBreak, ponieważ mam już dość osób które dołączają pierwszy raz na serwer i od razu wyzywają wszystkich lub pchają się do CT bez żadnej wiedzy.
Jako administrator również będę się starał o porządek na serwerze pod względem prowadzenia przez counter-terroristów, tak aby żaden z nich nigdy już więcej nie popełnił zbrodni zwaną "Freekill'em".
Jestem porządnym, bezkonfliktowym oraz wzorowym użytkownikiem tego serwera tak samo mojego pięknego kraju jakim jest Polska, dlatego szanuję oraz traktuję wszystkich innych użytkowników tak samo, nie ważne czy go lubię czy to jest mój kolega bądź nie.
Lecz moim głównym celem jest zwalczanie braku administracji gdy owej potrzebujemy w trudnych sytuacjach na serwerze, często wbijam gdy jest po 5-7 osób na serwerze a wtedy admina czasami braknie.
Gram całkiem sporo czasu dziennie na serwerze więc idealnie się nadam na to stanowisko.
Również moje dodatkowe zalety to, że potrafię przyznać się do winy jeżeli popełnię jakiś błąd a także potrafię kogoś przeprosić jeżeli kogoś uraziłem poprzez chat lub inną formę komunikacji na serwerze oraz poza nim.
Bardzo często pomagam nowym graczom prowadzić w CT jeżeli tacy nie mogą sami ogarnąć buntu lub któryś znich potrzebuję binda na przykładowo marker to staram się jak najszybciej mu go napisać.
Jeżeli nikt nie jest chętny do iść do strażników to idę po prostu Ja, ponieważ niektórym administratorom to chyba jest nie po drodze do CT.
Dziękuję, pozdrawiam.

Doświadczenie: Były admin JB na tej sieci serwerów, oraz innych serwerowniach

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Ile czasu spędzasz na serwerze: Poniżej 4 godzin dziennie raczej nie schodzę, no chyba że wymaga tego sytuacja

Jak długo jesteś z nami: Grudzień 2023 rok

Link do Tsarvar'a: https://tsarvar.com/player368336-KapiszonXD

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak

Kontakt: Discord, Facebook, GG, Telegram, Steam, Forum, Telefoniczny, Ewentualnie drogą pocztową

Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

 

+CT

+CZAS GRY

+ SKLADECZKA

Przez ferstel,

24h na poprawienie argumentów. W innym wypadku +1 za trolling za które już dostałeś :) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, poświeciłeś chociaż chwile żeby cos więcej napisać humorystycznie ale napisałeś.

 

+Często wchodzi do CT i ogarnia

+Szybko się przemieszcza co pomaga w szybkim schwytaniu buntownika w CT ;) 

+Jest często i długo gra na serwerze jak już na nim jest

+Składka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomnialem kuba ci napisac ze jestes debilem pozdro

Przez ferstel,

+3 za trolling. Ciesz się że nie dostałeś dodatkowo jeszcze za spam. Uznaj to za łaskę od Boga :) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że się chłopak stara, wiec jestem na tak

 

+pomocny i uczciwy 

+umie odegrac role policjanta

+czesciej dziala w ct niz w tt

+humor

+dystans

+aktywnosc na pewno, kiedy nie wejde to jest 

+ podanie

+dobrze zmotywowany do roli pełnienia Administratora i chęci

+doświadczenie

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku chciał bym podzrowić moich poprzedników wypowiadających się w samych superlatywach o naszym kandydacie niestety realia nie są pokrywające się  z waszymi wypowiedziami.

Drogi kapiszonku czy jak ty tam masz, osobiscie nie mam nic do ciebie jednak że co do twojej kandydatury i jak i twojego stanu psychiczno moralnego mam pewne zastrzeżenia

 

Jak wszycy dobrze wiemy gracz @ KapiszonXDcharakteryzuje się zaburzeniami nastroju oraz słabą stabilnością psychiczną po dłuższej obserwacji pacjeta oraz kontemplacji można stwierdzić iż pacjent okazuje skłonności do psychozy afektywnej oraz okazują sie lekkie skłonności do autyzmu pacjęt wielokronie na serwerze

  • używa słów niestosownych uznanych jako wulgarnych
  • Korzysta z nieleglnego oprogramowania ( nigdy nie widzłem żeby koś uczciwie przelaciał całą mape nie paląc chociaż by jedenj strefy ) nie wspomnę juz o gs/sgs przypominam tylko ze ty masz problem przejscia toru na mapie lyawinn...
  • co do twojej bezkonfliktowości jak i bezdsronności miał bym również pewnne wątpliwości
  • ''traktuję wszystkich innych użytkowników tak samo, nie ważne czy go lubię czy to jest mój kolega bądź nie." xddddddddddddd
  • Prowkuje graczy
  • Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7  xddddddddd ostanio miałeś problem ze zbindowaniem markera

Jeżeli te podanie okazało się żartem to mega mnie twoja kanydatura rozbawiła ale do Prima Aprilis mamy jeszcze daleko.

 

Jedyny plus jaki zauważyłem w twoim podaniu to comiesięczna skłaadka na nowe opony dla jakuba semko o gofla

Pozdrawiam i całuje <333

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_odrzcuone.png.00e55198856e1d988a7da481dab76570.png

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welp, no mimo wypowiedzi wyzej, ja bym mu dala szanse szczerze mówiąc

nie gram tu jakos super dlugo i kapiszon ma swoje za uszami, ale adminow brakuje, a malo kto dorownuje mu aktywnoscia - i w CT i ogółem na serwerze. ogolnie mam wrazenie, ze ludzie nie do konca rozumieja jego poczucie humoru i beda mu wypominac jakies przeklenstwa albo wyzwiska, ale czy bedziemy teraz udawac, ze nie jestesmy doroslymi ludzmi i sami nie przeklinamy oraz nie ponosza nas emocje na co dzien? XD nie wiem, jak dla mnie jakies zmienne humory kapiszona, prowokacje (ktore tez z tego co zauwazylam, sa raczej w celu pozartowania), czy wulgarny jezyk to doslownie zaden problem, bo nadrabia to poczuciem humoru i luzna atmosfera na serwerze, a umiejetnosc wprowadzenia tego wsrod graczy sie ceni u admina o wiele bardziej niz nieskazitelna kulture osobista.

 

jak dla mnie lepszy admin, ktory sie powyzywa z graczami dla zartu, ale jest zawsze, kiedy go trzeba, niz jakby go mialo w ogole nie byc :podskoki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bez przesady ze kazdy nowy co sobie pogra tydzien i wyrobi tsarvar moze miec admina na tym jakze legendarnym serwerze jailbreak

chlopaku najpierw to trzeba wykazac sie pelnym zaangazowaniem i profesjonalizmem nie tylko w dziedzinie amxx albo CT.

U nas wazna jest charyzma i zimna krew. Trzeba wiedziec kiedy sie odezwac, kiedy milczec

Co bys zrobil w sytuacjach niespodziewanych? No wlasnie, nie znasz odpowiedzi bo nie jestes na to gotowy. 

 

Przykro mi, jestem na nie. Najpierw daj sie nam poznac z jednej i z drugiej strony.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dylemat...jak patrzę na osoby piszące wyżej to każda z nich ma coś co jest prawdą. Osobiście rzadko się zgadzam z Bonesim ale ma tutaj bardzo dużo racji, ostatnio jest mega jakiś wylew, że każdy kto pogra trochę chce mieć admina lub uwaza,że jest gotowy na to. Bzdura. Trzeba pograć trochę dłużej niż kilka tygodni. Wiem że wymagania jest 10h co jest głupotą totalna ale no cóż.... Nie zgodzę się też z tezą Trzeciej, że jest mało adminów bo serwer kiedy doszedł Romek ma obsadę adminów prawie cały czas, a jak nie ma to jest prawie zawsze szansa zawołać kogoś by wszedł i ogarnął. Na ten moment ta jestem osobiście na NIE bo mimo iż owszem grasz często w CT to nie jest powód by od razu dawać admina bo Kierat też ciągle gra w CT z to jak Tobie dać admina to kieratowi też poproszę skoro idziemy tymi kategoriami. Ogólnie wszedłeś w serwer z impetem bo szybko wszedłeś w społeczność JB i zaskarbiłes sobie sympatię niektórych ale:

- Daj się poznać większości serwera z każdej strony tak jak pisał Bonesi, bo jak na razie znamy słodko pierdzacego Kapiszona, a w trudnych sytuacjach nie byłeś jeszcze i pokażesz wtedy czy potrafisz zachować zimna krew,

- GT jest wystarczające by postac adminem ale tak jak pisałem , pograj dłużej bo grasz stosunkowo nie długo, a już była sytuacja gdzie admina ktoś dostał szybko a potem admina nie było,

- z tą kultura i brakiem kolesiostwo to bym bardzo mocno polemizował ale to w sumie nie jest minus gdybyś nie wspomniał o tym w podaniu czyli kłamstwo,

 

Reasumując , jesteś ogarnięty i pewnie zasługujesz na admina bardziej niż nie jeden ale pograj dłużej i lepiej daj się poznać, a wtedy myślę że i ja będę na TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie