Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie JB GM


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: f1WallyHack

Imię: Szymon
Wiek: 21 
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Czasami nie ma żadnego a dzieciaki szaleją w CT :P 

Doświadczenie: Kiedyś byłem tutaj, coś tam rozumiem
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 ?

Ile czasu spędzasz na serwerze: Dopiero zacząłem ale sporo.
Jak długo jesteś z nami:  Parenascie miesiecy przed odejsciem xD

Link do Tsarvar'a: https://www.gametracker.com/player/f1WallyHack/51.83.147.22:27015/ ... Poprawie w tygodniu.

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  Tak
Kontakt: Number telephone netherlands (pw), steam, gg, forum, nk ,fb,
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: w Euro nawet ^_^

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ... Mordeczko wiesz, że to nic osobistego bo osobiście Cię lubię i fajnie się z Tobą spędza czas ale niestety na ten moment jestem na NIE, już tłumacze dlaczego:

- 9 dni grałeś przez ostatni miesiąc, godzinowo tez to nie daje jakiegoś wielkiego wyniku,

- mówisz że byłeś adminem i pewnie tak jest ale jak byłeś adminem i dajesz sobie skromne 6 to chyba nie czujesz się jakoś pewnie w tej roli? 

- link dajesz do gametrackera, a tutaj się daje do Tsarvar'a, co moim zdaniem potwierdza to co @ Stróz Prawaprawa napisał - podanie na odpierd*l,

Reasumując, pograj troszkę dłużej , daj się poznać większej ilości graczy by też mogli się wypowiedzieć , rób to co robisz dalej i odczekaj jakiś czas, wykaż się i napisz raz jeszcze a wtedy masz moje TAK. Bo gdyby każdy kto był kiedyś adminem czy ma jakieś doświadczenie jako admin by pisał o admina to bysmy mieli 50 adminów. Tak czy siak powodzenia stary!

 

Edit// + nie ma już NK więc kłamstwo w podaniu 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę cię zbytnio ale to może przez to, że ostatnio mało gram aczkolwiek jestem na nie z powodu

-GT

4 godziny temu, PanPrzypal napisał:

Doświadczenie: Kiedyś byłem tutaj, coś tam rozumiem

Trzeciego powodu nie ma

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie

-mało ale cię kojarzę ( mało rozpoznawalny )

-z tego co widzialem zobaczylem do tej pory, to dajesz sie prowokowac i dac wyprowadzic z rownowagi

-aktywność jest jaka jest ale jednak to za mało

-ostatnio wbijam czesciej rano i nie jest tak zle az zeby pisac podanie specjalnie na admina dlatego ze małolaci wchodza do ct, tez dg ostatnio gral czesciej z ranca. Powód nie jest satysfakcjonujący i zbyt banalny tak jak podanie

-admin w oczach graczy ma dawac przyklad ale na pewno nie taki jaki ty byś niósł 

-kultura 

 

+wiek

+próba

+składka

 

 

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie