Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane odwołanie od bana na ct


Rekomendowane odpowiedzi

nick: kierat335

data zdarzenia: 03.02.2024r.

powód bana:Ban na polecenie

opis sytuacji: jak zawsze weszłem na serwer i wkoncu jakiś ct mnie ożywił i się zbuntowałem a admin zeksaiyan dał mi bana na ct  i jeszcze mi dał bana na jeden dzień  przepraszam za wulgarność ale trzeba być jebana ścierą żeby dać bana na ct i na jeden dzień

Przez moose` ,

Uczestnictwo w kłótni lub obrażanie innego użytkownika. (+3)

"przepraszam za wulgarność ale trzeba być jebana ścierą żeby dać bana na ct i na jeden dzień"

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś dostać bana na jeden dzień i bana na ct za słuszną skargę na forum, a że nie dostałem informacji że bana już normalnego na 24 h dostałeś to ci go dałem. Niestety po fakcie sprawdziłem, bo dostałem info że już dostałeś go także dezinformacja ale już napisałem żebyś dostał ub, choć za to co napisałeś że jestem "jebana ścierą" to zastanawiam się czy jeszcze dobrze nie zrobiłem że go ci przydłużyłem i że chciałem żebyś dostał ub, bo z tego co widzę to ci się nie polepszyło. BAN na CT jak najbardziej słuszny bo go miałeś dostać, a że dostałeś drugi raz na 24h przez dezinformacje to dostaniesz ub jak najszybciej.
 

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, pchasz się co mapę do ct nawet jak inni są chętni, nabijasz nie potrzebne freekille bo zapominasz jakie polecenie wydałeś 10 sekund wcześniej oraz sama twoja kultura jest odrażająca bo wyzywanie komuś rodziców przykładowo matki od "dziwki" to przesada i jeszcze wyzywasz innych na forum. Twoje prowadzenie skupia się tylko na prowadzeniu w celi oraz braku kreatywności, podczas gdy jest przykładowo 8 osób na serwerze to zabijasz ich od razu zamiast dać im po karniaku gdy nie było w poprzedniej rundzie buntu, a potem takie osoby muszą czekać na kolejną rundę lub wychodzą z serwera.

I tak rozumiem, że sam czasem kogoś zwyzywam, sprowokuję, lub sam zrobię freekilla ale ty to robisz notorycznie.

 

Jeżeli serwer chce już naprawdę zająć się tą patologią na serwerze to polecam nie odbanowywać użytkownika kierat335, pozdrawiam całą administrację JB <3

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak że odwołać się można dopiero po 3 dniach od dostania bana na CT to raz, a po drugie to by była hipokryzja gdyby dostał teraz UB bo to będzie wracać jak boomerang 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie