Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga Reds,kierat, Rzulf


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Anonimowy  

 

 

Nick osoby oskarżonej: Reds,kierat,Rzulf

 

 

SID/IP oskarżonego: po co ?

 

Data i godzina zdarzenia: cos koło 11.

 

 

Opis sytuacji: Skarga dotyczy graczy Reds i kierat oraz Rzulfa, Ci gracze którzy dzisiaj weszli na serwer zrobili taka patologie że głowa mała. Poniżej tylko cząstka tego co mnie i graczy najbardziej zdenerwowało.
07:48- Zostało dwoch wiezniów na Kill dayu i dwóch CT z sie zmówiło czyli Pan kierat i Pan Rzulf i powiedzieli ze wpiszemy sobie killa tez tak zrobili psując tej dwojce zabawe oraz nie dając im zyczenia.

24:40 - sobota zabawa dla wiezniów słowa graczy CT : wpisujemy killa,szybko wpisujemy killa 25:02 tez tak zrobili i kazdy z CT psując zabawe i atmosfere na serwerze wpisał killa.

25:50 - niedziela kolejna zabawa i kolejny raz psucie zabawy poprzez wpisanie killa przez 3 CT Rzulf,kierat,Reds.

26:09 - poniedziałek po 3 zepsutych zabawach postanowili dac chowanego.

 

 

Wnioskuje o zbanowanie tych graczy na CT oraz na serwerze na jakiś czas. Gracz Kierat jak tylko wraca po banie robi syf i zament. Co do graczy Rzulf i Reds uwazałem ich za normalnych graczy ale po dzisiejszym poranku stwierdzam ze są to gracze pokroju Szymona mojego kolegi z klasy a kazdy niech sobie sam dopowie o jakiego mozga i jakiego szymona chodzi. @ KIK @ snuffy @Malik
@ MeQustooo@ tomkul777 odpowiedzcie sobie na pytanie przez ile jeszcze będziecie tolerować to szczeniackie zachowanie tych chłopaków ? Dlaczego nie są równo traktowani tylko wchodzą adminom na głowę  i boja sie ich zbanować ? Jedynymi adminami którzy zachowuja sie normalnie i sa bezstroni to @ osia46  i @ DG420bez nich na serwerze mielibyscie wiekszy rozp*** niz w instytucji o nazwie burdel. 
Ja jako normalny graczy który opłaca sobie vipa chce grać normalnie i normalnie spędzić czas na serwerze a nie słuchac ciagłych przekleństw i obrazania ludzi. 

Ps. Jest to druga skarga z tej samej mapy więc sobie sami odpowiedzcie co się tam działo, ja opisałem tylko wierzchołek góry lodowej.

Zapraszam wszystkich graczy którzy byli dzisiaj rano na serwerze o zabrania zdania co się działo a było nas duzo! 


Dowody:http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402021110-jail_instagram-1706868600-1706870580.zip

Edytowane przez Stróz Prawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sa praktycznie dwie takie same skargi, ta skarge zamkne i cala dyskusja niech przejdzie na druga - o czasówki nie macie sie co martwic bo potem przejrze demko z calej mapy.

 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_odrzucona.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie