Skocz do zawartości

Zablokowane Wszechobecna Patologia


Bako

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Bako


Nick oskarżonego: Rzulf, Kierat, reds


IP/SID oskarżonego:

 

Rzulf  STEAM_0:1:515042272  

 reds   STEAM_0:1:45500454  

 kierat335  STEAM_0:0:702759487  

 

Data i godzina zdarzenia:  11.10-11.43


Dowody: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402021110-jail_instagram-1706868600-1706870580.zip

 

Opis sytuacji: Gramy sobie z graczamy @ Romek, @ noonoo@ Pan_Waldek@ KUBA!@ DEDNEWASXDi kilkoma innymi, ktorych nie wymienie tutaj bo chyba nie mają konta jedną mape, drugą, trzecią aż w końcu przychodzi pseudohusaria co uważa się, że wszystko im wolno bo kolega przecież im krzywdy nie pozwoli zrobić i zaczynają swoją batalie o patologie roku i o tytuł dzbana roku. Okej 5/10 min jeszcze da się wytrzymać ale ciągle wyzwiska w stronę graczy, prowokacje, obrazy już przechodziły najśmielsze oczekiwania, ale deser dopiero przyszedł gdy zaczeła się mapa "instagram" i owa trójka poszła do CT, najpierw poszedł kierat z Rzulfiem, dostali bunta, po czym Rzulf otworzył cele i dał zabawe ( mniejsza o to akurat) , po drodze poleciało kilkanascie wyzwisk itp. Po czasie dołączył do muszkieterów reds. I tu zaczeli jechać po całośći, wyzywali się , gdy ktos miał życzenie wpisywali killa, zmieniali zabawy, na zabawach też wyzywali i wpisywali killa. Żeby było śmiesznie wszedł jeden z naaszych ukochanych adminów Dino, który powyzywał @ noonoona chacie , przywitał się ze swoimi przyjacw*lami i poszedł jakby nigdy nic. Okej on na obronę powie, że nikt mu na U@ nic nie zgłaszał ale jeśli dzieje sie patologia to moim zdaniem admin z taaaakim doświadczeniem, z takim IQ, z taką elokwencją, osoba idealnie adekwatna do stanowiska nie potrzebuje u@ by reagować tylko sama z Siebie reaguje. Rozje***i nam giereczke z rana... jeśli @ KIKi @ MeQustoootolerujecie zachowania swoich kolegów to spoko, ale to weźcie wykupcie im specialny serwer i niech robią sobie co chcą , bo oni robia sobie co chcą ale pod waszym skrzydłem i za waszą obopólną zgodą. Argument ze dostał jeden z drugim bana na dzien kiedyś czy na tydzien nie zbyt do mnie przemawiają. Bo skoro nie pomagają takie bany to moze pomysleć o surowszej karze.  

 

 

 

 

Nie będę rozpisywał demka bo bym musiał każdą minutę rozpisać , wystaraczy odpalić demko i w pierwszych minutach jest to co piszę wyżej, a dalej już tylko gorzej. Więc skoro skarga WIKAREGO była rozpatrzona bez rozpisywania demka ( oczywiście uczciwie) to nie rob przypadkiem @ KIKsobie jaj i nie zamykaj tego z powodu "BRAK ROZPISANEGO DEMKA" . Bo tu całe demko jest dowodem.

 

 

Edit// @ sedes to szkoda że przestrzegasz dzieci przed narkomanią a nie potrafisz ogarnąć obowiązków admina, sam sobie strzelasz w kolano, a skarga nie dotyczy praktycznie Ciebie , ale musiałem Cię tu dorzucić bo nie byłbym sobą gdybym tego nie zrobić 😎 Apsiiik! Wybacz @ bomba997ale mam alergię na głupie pierd**lenie, ponadto tak Dino i reszcie w du**ę wchodzisz , że aż mnie zaczyna boleć. Weź tabletki, usiąść wygodnie i się uspokój ze swoim trollowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej to ja dino, nie wyzywalem krowy na serwerze, tylko stwierdzialem fakty, po prostu przestrzegam dzieci, ktore graja rano na serwerze, zeby nie braly przykladu z cpunow czyt. zazywanie narkotykow, bo to sie zle konczy, a z serwera wyszedlem bo musialem wyjsc z domu, dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czas zrobić porządek! ten wasz "adminek" Dino robi syf na serwerze...

 

9 minut temu, sedes napisał:

hej to ja dino, nie wyzywalem krowy na serwerze, tylko stwierdzialem fakty, po prostu przestrzegam dzieci, ktore graja rano na serwerze, zeby nie braly przykladu z cpunow czyt. zazywanie narkotykow, bo to sie zle konczy, a z serwera wyszedlem bo musialem wyjsc z domu, dziekuje

Mierzy wszystkich swoją miarą. Tu macie przykładną wypowiedz admina??! obraza = warm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki jeden serwer JB na którym nie można było się wychylać bo od razu wylatywało się z banem, tak wygląda jego tygodniowe gt

3d9c00bcfc72f59664aee5368991ab58.png

A teraz porównaj sobie to z gt naszego jb.

Jailbreaki żyją z dymów bo jakby się wchodzilo tam tylko wykonywac polecenia i robic w kolko to samo to kazdy po 2 tygodniach przestalby grac. Jedynie to wpisywanie killa powinno zostac jakos ukarane ale jak wybanujecie wszystkich ktorzy robia dym to bedziecie siedziec sobie na serwerze w 5 osób z bakiem na czele :pifpaf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sytuacji się nie wypowiadam bo wiadomo

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy płaczą o wyzywanie lub tym bardziej przeklinanie w grze która jest OD 16 LAT. To jest absolutny hit że teoretycznie dorosłe chłopy wchodzą tutaj, beczą w kółko o to samo i piszą o posadzie admina jakby co najmniej był jakimś prawnikiem albo wyżej postawionym pracownikiem XDD co do Ciebie onna Ty lepiej się nie wychylaj bo wystarczy wejść na pewne śmierdzące gównem forum (z grzeczności nie podaje) i widać pokaz twoich umięjetności. Wychylasz się na chwilę tutaj żeby namieszać i uciekniesz, boli Cię stan tego w jakim jest wasz śmieszny serwer i próbujesz wprowadzać tu swój syf. Wprowadzicie za chwilę taki chaos że jakiekolwiek przekleństwo będzie karane i do tego zaczynacie dążyć tą chorą gierką którą prowadzicie od dłuższego czasu. Bez odbioru

 

Ps zgadzam się reds liże każdemu du**ę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz @ psia dupaporównaj sobie nasze GT i policz graczy, skoro rzucać tu wykresami. A potem jak policzysz to od wszystkich graczy w ciągu tygodnia odejmij 10 bo tyle z was robi patole i nie przestrzega w najmniejszym stopniu regulaminu, w najmniejszym! Nie oczekuje od nikogo nie robienia dymow, bo masz rację, JB tym się rządzi , dobra zabawą, ale minum kultury i minimum przestrzegania regulaminu. Jak Ci wyjdzie wynik to policz sobie potem , że około 1/6 tych graczy kupuje lub kupi svipa i da swoją cegiełkę do tego by serwer żył , ponadto zostanie gdy będzie chociaż minimum kultury i przestrzegania regulaminu, więc nie pierd*l farmazonów i nie siej fermentu bo tylko wasze koło wzajemnej adoracji da Ci serduszko. Jesteście grupka osób co myśli że władają jailbreakiem , brawo! 

 

PS. Z Bako lub Bakojem na czele z nie Bakiem - polecem też nie przekręcać mojego przezwiska 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przychodzisz do kogoś to dostosowujesz się do jego reguł a nie na siłe starasz się wprowadzić swoje. Gdyby twoje perfekcyjne zasady na prawdę były tak perfekcyjne nie byłoby Cię tutaj. Siedziałbyś na cg a tutaj bys nie mial nawet konta :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bako napisał:

Twój nick: Bako


Nick oskarżonego: Rzulf, Kierat, reds


IP/SID oskarżonego:

 

Rzulf  STEAM_0:1:515042272  

 reds   STEAM_0:1:45500454  

 kierat335  STEAM_0:0:702759487  

 

Data i godzina zdarzenia:  11.10-11.43


Dowody: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402021110-jail_instagram-1706868600-1706870580.zip

 

Opis sytuacji: Gramy sobie z graczamy @ Romek, @ noonoo@ Pan_Waldek@ KUBA!@ DEDNEWASXDi kilkoma innymi, ktorych nie wymienie tutaj bo chyba nie mają konta jedną mape, drugą, trzecią aż w końcu przychodzi pseudohusaria co uważa się, że wszystko im wolno bo kolega przecież im krzywdy nie pozwoli zrobić i zaczynają swoją batalie o patologie roku i o tytuł dzbana roku. Okej 5/10 min jeszcze da się wytrzymać ale ciągle wyzwiska w stronę graczy, prowokacje, obrazy już przechodziły najśmielsze oczekiwania, ale deser dopiero przyszedł gdy zaczeła się mapa "instagram" i owa trójka poszła do CT, najpierw poszedł kierat z Rzulfiem, dostali bunta, po czym Rzulf otworzył cele i dał zabawe ( mniejsza o to akurat) , po drodze poleciało kilkanascie wyzwisk itp. Po czasie dołączył do muszkieterów reds. I tu zaczeli jechać po całośći, wyzywali się , gdy ktos miał życzenie wpisywali killa, zmieniali zabawy, na zabawach też wyzywali i wpisywali killa. Żeby było śmiesznie wszedł jeden z naaszych ukochanych adminów Dino, który powyzywał @ noonoona chacie , przywitał się ze swoimi przyjacw*lami i poszedł jakby nigdy nic. Okej on na obronę powie, że nikt mu na U@ nic nie zgłaszał ale jeśli dzieje sie patologia to moim zdaniem admin z taaaakim doświadczeniem, z takim IQ, z taką elokwencją, osoba idealnie adekwatna do stanowiska nie potrzebuje u@ by reagować tylko sama z Siebie reaguje. Rozje***i nam giereczke z rana... jeśli @ KIKi @ MeQustoootolerujecie zachowania swoich kolegów to spoko, ale to weźcie wykupcie im specialny serwer i niech robią sobie co chcą , bo oni robia sobie co chcą ale pod waszym skrzydłem i za waszą obopólną zgodą. Argument ze dostał jeden z drugim bana na dzien kiedyś czy na tydzien nie zbyt do mnie przemawiają. Bo skoro nie pomagają takie bany to moze pomysleć o surowszej karze.  

 

 

 

 

Nie będę rozpisywał demka bo bym musiał każdą minutę rozpisać , wystaraczy odpalić demko i w pierwszych minutach jest to co piszę wyżej, a dalej już tylko gorzej. Więc skoro skarga WIKAREGO była rozpatrzona bez rozpisywania demka ( oczywiście uczciwie) to nie rob przypadkiem @ KIKsobie jaj i nie zamykaj tego z powodu "BRAK ROZPISANEGO DEMKA" . Bo tu całe demko jest dowodem.

 

 

Edit// @ sedes to szkoda że przestrzegasz dzieci przed narkomanią a nie potrafisz ogarnąć obowiązków admina, sam sobie strzelasz w kolano, a skarga nie dotyczy praktycznie Ciebie , ale musiałem Cię tu dorzucić bo nie byłbym sobą gdybym tego nie zrobić 😎 Apsiiik! Wybacz @ bomba997ale mam alergię na głupie pierd**lenie, ponadto tak Dino i reszcie w du**ę wchodzisz , że aż mnie zaczyna boleć. Weź tabletki, usiąść wygodnie i się uspokój ze swoim trollowaniem.

To prawda.

Strasznie przeszkadza w grze ,oraz 

gada głupoty jakich mało.

I on jest adminem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś moje GT? Grałem kiedyś tam? Może przez przypadek przez 10 min, jestem osobą kompletnie obiektywna , która przychodzi z zewnątrz po 5 latach przerwy w CSie, wiem czasu się zmieniły ale patologia zawsze była i będzie, ale nie taka jaka tu tworzycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie