Skocz do zawartości

Zablokowane Voteban


Bako

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, moja propozycja jest prosta i chyba wszystkim znana, a mianowicie jest tyle przydatnych komend/opcji/pluginow, a nie ma tak ważnego moim zdaniem jak voteban. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi to chodzi o to by pod nieobecność adminów gracze będę mogłi wpisać komendę /voteban i CT którego wybiorą gracze dostaje bana/kicka na CT i tutaj już wasza kreatywność na jakiej zasadzie ma to być bo zaraz będzie że większość graczy będzie się bawić komendą itp dlatego ja proponuję:

- voteban uzyty przez 90% TT daje bana na CT. ( Pomoże to głupim zabawą i trollowanie)

- voteban pod obecność admina jest wyłączonu, ( tutaj nie muszę tłumaczyć)

- voteban blokuje gracza na dołączenie do CT  na mapę. ( Usprawni to proces gdzie nie będzie trzeba pisać UB na CT gdy gracze się ogarną po czasie),

Większość z adminów będzie na NIE i się nie dziwie bo im to nie potrzebne ale gracze jak ja, którzy grają często z rana mają problem gdy z rana nie ma adminów i całą mapę musimy się męczyć i kombinować jak CT zniechęcić do tego by tam był i odpie***lał głupoty. Jeśli ktoś ma inne pomysły by to udoskonalić to walić śmiało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazanie możliwości banowania ludzi na CT osobom którym wystarczy w random momencie powiedzieć "rtv nie działa" i zaczną spamować do usranej śmierci. Brzmi świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, El Mafioso napisał:

Przekazanie możliwości banowania ludzi na CT osobom którym wystarczy w random momencie powiedzieć "rtv nie działa" i zaczną spamować do usranej śmierci. Brzmi świetnie.

Ale tutaj nie chodzi  o banowanie na CT ciągle 🤣 trzeba to zrobić żeby zadziałało na jedną mapę lub dwie. Lub na czas czyli godzinę albo dwie.Na innych serwach się da;) Nikt nie będzie banować permanentnie przecież 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie