Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane UB Na CT


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 100FPS

Data zdarzenia:27.01.2024

Powód bana:  wroc do ct za 5 lat i ogarnij mikro !

Opis sytuacji: byłem w ct wbił do mnie crazy666 i niechcaca zrobiłem fk i chcialem zeby go ozywil i dal fd ale nie dał. Potem była kolejna mapa i przyszedł znowu do mnie i dawał więzniom broń, zeby mnie zabić i tak robił ciągle aż wbił admin i dał mi bana na ct , a jak napisali na powodzie bana wroc do ct za ogarnij micro, to poprostu cicho mowiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem z nim wiele godzin gdy był w CT. Owszem jest w wieku kierata (+/- rok) ale po pierwsze w CT nikogo nie obraża, nie fraguje, stara się prowadzić tak jak tylko potrafi, gdy ma kogoś drugiego do pomocy to poprowadzi wystarczająco kreatywnie. Moim zdaniem jest wiele gorszych prowadzących np @raLr8xY.pngKimono @raLr8xY.pngKimono(🤣🤣🤣) , którzy nie mają bana na CT. Młody się uczy i zamiast go banować na CT to warto by mu pomóc. Admin, który go zbanował powinien mieć więcej elastyczności i skupić się na naprawdę problemach i ludziach , którzy powinni wyłapac bana na CT lub zwykłego, a nie biednego, nie toksycznego , nie obrażającego 100fps ( tak naprawdę ma 30 - taka anegdota). Uważam, że należy mu się UB, @ unnamed.widział jak prowadzi i sam myślę że dałby mu UB, więc skoro tak go @ KIKsluchasz to daj kidoskowi UB. Z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie