Skocz do zawartości

Zablokowane Pochwała DG


Bako

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick użytkownika: @ DG420

 

 

 

Opis: Chciałbym pochwalić wyżej wymienionego admina za całokształt jego pracy , a mianowicie;

1. Gdy wchodziłem pierwsze dni na serwerze od niego z całej administracji poczułem zainteresowanie nowym graczem i do teraz tak jest że DG nie trzyma się w kręgu wzajemnej adoracji tylko wychodzi poza ten krąg i potrafi zadbać nie tylko o stosunku ze swoimi koleżankami lecz o nowych graczy , co przyczynia się do tego iż moim zdaniem właśnie dlatego duża część zostaje z nami na dłużej! 

2. Poczucie rangi admina. Jako jeden z nielicznych wie że ranga admina to nie tylko flaga dla szpanu, zabawy, pseudo prestiżu i podniesienia własnego ego lecz odpowiedzialność i praca. Gdy coś się dzieje na serwerze i jest kilku adminów to DG jako jeden z pierwszy reaguje należycie do sytuacji. Nie daje bezsensownych banów ale też gdy ktoś przekroczy regulamin potrafi go egzekwować czego niektórym brakuje!!!

3. Kolejna ważna rzecz to to iż widać że zależy mu na serwerze o wiele bardziej niż niektórym z jego kolegów z administracji. Dlaczego? Bo potrafi dużo wolnego czasu poświęcić na serwerze i to z rana, z południa, po nocy , brawo! Nie mówiąc i wspominając, że gdy brakuje graczy do CT to DG się długo nie zastanawia i idzie (zabiera zazwyczaj drugiego kurczaka do CT) gdzie pozwala to kontynuować płynnie rozgrywkę. Pokazuje to poraz kolejny że działa na bardzo wielką korzyść serwera bo zachowuje przez to graczy.

4. Kreatywność i elastyczność! Nie mogę zarzucić większość adminów kreatywność ale elastycznością DG wyróżnia się na tle pozostałych adminów. Potrafi dostosować się do prośby graczy, potrafi prowadzić tak jak gracze sobie marzą , a tylko te jeb*ne surfu itp. Zawsze reaguje na sugestie i propozycje!

5. Wprowadza dobrą atmosferę na serwer, nie jest toksyczny, nie obraża graczy, nie bawi się w kolesiostwo, jest rzetelny i elokwentnym!

6. Jako chyba jedyny potrafi przyznać się do błędu, przeprosić i mieć w sobie pokorę gdy ktoś przeskrobie i pokazują na to skargi na adminów gdzie zawsze jak admin jest o coś oskarżany to łże jak świnia i robi wszystko by wyszło na jego . A co robi DG? Przyznaję się i bierze to jako lekcje na przyszłość! 

7. Z racji wieku i doświadczenia mogę powiedzieć jedna rzecz ( nie obrażając innych bo są wśród adminów naprawdę dobrze admini) - jest to najodpowiedniejszy człowiek na to miejsce!

 

Mógłbym wymieniać i wymieniać ale dam też pole do popisu innym graczom doceniających owego gagatka 🥰 

 

Dziękuję, pozdrawiam @ Bako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet nie wiem co powiedzieć. Może podziękuję. Dziękuję bardzo za docenienie mojej osoby! Oraz za napisanie tak pięknej rozprawki. Aż się łezka w oku kręci czytając tą pochwałę. 
Pozdrawiam serdecznie @ DG420

W dniu 20.01.2024 o 23:27, DG420 napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie