Skocz do zawartości

Zablokowane l' adieu - xavjer


xavjer

Ranga  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ranga powinna pozostać na koncie?

    • Tak
      24
    • Nie
      6

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Zanim wszyscy zrezygnujecie dajcie mi ub ma czatbox

Dzięki

 

I pozdrawiam ( bo licze że jestem w tych co pozdrawiasz ) 

 

 

Ps. Ja chętnie wskoczę na jakąś range ale siedzieć 24/7 nie będę bo no time essa 

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, xavjer napisał:

a White Legenddo teraz się zastanawiam co ty robisz na tak wysokiej randze, gdzie ze swoimi działaniami mógłbyś być na moderatorze, nie widziałem nigdy na żadnym forum tak daleko zapuszczonej osoby na rangach względem swoich poczynań , tylko przez fakt że sporo udzielasz się na forum masz "poparcie".

Z tym to dojebałes @ xavjer  :zły:   Odkąd Jestem na tej sieci to właśnie White Legend był osobą na randze, który zawsze pomagał z rożnymi rzeczami, kiedy zwróciłem się o pomoc wiem, że takich osób, jak ja jest dużo, dużo więcej, którym ogarniał na forum PS nie mówię, że inne osoby na rangach nie pomagali, ale to właśnie White nie ważne, która była godzina ogarniał rzeczy.

 giphy (1).gifgiphy (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kulisowo człowiek do rany przyłóż, zawsze skory do pomocy, wiele czasu, starań i troski włożył w to forum. Szkoda, bo myślę, że ta rezygnacja odbije się źle na csowiczach, a nie będzie zapalnikiem do dobrych zmian, ale rozumiem @ xavjer.

 

giphy (1).gif

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne podejście do white jeżeli od pewnego czasu robił więcej niż Ty a jednak siedziałeś posady nad nim. 
Na mnie każdy się zawodzi, przyzwyczaiłem się do takich słów. Każdy ma swoje cięższe okresy w życiu i również powinieneś o tym wiedzieć bo takowe przechodziłeś, ale w miarę swoich możliwości starałem się być przy Tobie. 
 

Dzięki za współpracę i pomoc w okresie czasu gdzie ten czas miałeś ;) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie