Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Uprzejmie donoszę, noworoczny donos w skrócie. Standardowa dojebka


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo, trzeba się do*****ć do osób niewchodzących na forum przez ponad tydzień bez zgłoszenia urlopu:

@ HyceL^^00 , Typer, 7 stycznia

@ PoJeHaNy, Admin DD2, 12 stycznia

@ Difficult, Admin ZM+EXP, 31 grudnia 2023

@ NaLajcie, Admin ZM+EXP, 14 stycznia

@ ernest.chudy, Admin Paintball, 23 lipca 2023

@ Tygras, Admin Paintball, 11 stycznia

@ MaTaPL, Opiekun CodMod 301, 12 stycznia

@ SOUZEGBMoriSaW, Właściciel CodMod 301, 7 stycznia

@ Kawusia, Mod DC, 16 Października

 

gt codmoda: (reszty nie udało się znaleźć :( )
 server_players.png
Mam pytanie do administracji serwera CodMod: Czy coś z tym serwerem będzie robione czy sobie tak będzie stał? 
Mam pytanie do administracji serwera Zombie+Exp ( @ Vorti ): Czemu macie rangi oraz dlaczego serwer nadal jest w tabelce skoro on nie istnieje?
Mam pytanie do administracji serwera Paintball ( @ Ojciec Rydzyk ): Czy coś z tym serwerem będzie robione czy sobie tak będzie stał? 

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj problem nie widnieje w osobach wyżej wymienionych tylko po prostu nie ma nikogo konkretnego kto by sprawował nad tym wszystkim opiekę oraz trzymał za przysłowiową "mordę" opiekunów i właścicieli serwerów aby to działało jak powinno. Tematy leżą po XX czasu nie rozwiązane to czego się spodziewać. Z dnia na dzień ilość osób wchodzących tutaj jest coraz mniejsza serwery nie ogarnięte ale to nie moja baja ja tylko piszę jak jest ale pewnie już każdy to zauważył że sieć jest od paru miesięcy mega ch****o prowadzona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie odrzuca serwery z których moze byc cos bylo a zostawia sie nie istniejące to logiczne ze to wszystko zaraz pierdolnie

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HalaMadrid JBTK napisał:

Tutaj problem nie widnieje w osobach wyżej wymienionych tylko po prostu nie ma nikogo konkretnego kto by sprawował nad tym wszystkim opiekę oraz trzymał za przysłowiową "mordę" opiekunów i właścicieli serwerów aby to działało jak powinno. Tematy leżą po XX czasu nie rozwiązane to czego się spodziewać. Z dnia na dzień ilość osób wchodzących tutaj jest coraz mniejsza serwery nie ogarnięte ale to nie moja baja ja tylko piszę jak jest ale pewnie już każdy to zauważył że sieć jest od paru miesięcy mega ch****o prowadzona. 

+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do @ HyceL^^00 to sprawa jest rozwiązywana. Ma czas do dzisiaj wieczora na odpisanie co się z nim dzieje

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uprzedniej konsultacji z RumcajsJumperpozwolę sobie zamknąć temat.

 

RumcajsJumperdziała już z codem i pb, reszta degradacji należy do właścicieli serwerów którzy zostali poinformowani. 

 

/cl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ferstel zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie