Skocz do zawartości

Zablokowane cs-archive - niezbędnik każdego admina


Rekomendowane odpowiedzi

Tytułem wstępu: Niniejszy post nie ma na celu promocji konkurencyjnych sieci serwerów - idea, która od początku mi przyświecała była prosta - pomoc w zarządzaniu serwerami poprzez umożliwienie adminom opcji sprawdzenia historii banów permanentnych konkretnego gracza.


Cześć, jestem  slajden i przed długi czas zajmowałem się UBT na kilku sieciach. Ostatnio napisałem narzędzie, którego osobiście bardzo mi brakowało, gdy jeszcze aktywnie działałem. Narzędzie, które mam nadzieję, że pomoże adminom w skuteczniejszym łapaniu haxów.  

 

Często zaczynając proces sprawdzania gracza, kluczowym momentem okazuje się wrzucenie jego STEAM_ID w Google, żeby ocenić skalę jego przewinień. Jeśli już go ktoś wcześniej rozpisał na innej sieci, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej czy później wróci do tego co wychodzi mu najlepiej - czitowania. Jednak wyniki z wyszukiwarki Google nie zawsze są jednoznaczne, a czasami nie pokażą nic. Żeby ułatwić proces sprawdzania gracza, napisałem stronę, która przechowuje aktywne bany graczy STEAM z najpopularniejszych sieci serwerów. Wszystkie bany za czity, spalone dema, niewrzucone ssy itd w jednym miejscu.

 

https://cs-archive.vercel.app/

Jak działa strona? Po uruchomieniu przechodzimy do sekcji "Sprawdź gracza". W polu wyszukiwania wklejamy STEAM_ID gracza i voilà, mamy pełen wgląd w jego historię.

image.png.3316d3fa77d2f4ca29e79f4f958d1577.png
 

Sekcja banów prezentuje się w sposób zaprezentowany niżej. Na samej górze znajdują się kafelki z sieciami zawierające status gracza w bansie danej sieci. Status "brak bana" mówi o tym, że gracz nie figuruje w bansie danej sieci. Status "aktywne bany" świadczy o nieuczciwości gracza, a szczegóły bana można podejrzeć po najechaniu na konkretny element. Na dolę strony znajdują się kluczowe informacje o koncie - datę jego założenia i status banów Steam. Możemy także podejrzeć ilość godzin rozegranych w CouterStrike'a. W przypadku ustawień prywatności, gra wraz z liczbą godzin będą zablurowane - dostęp do nich nie jest możliwy.


image.png.085d618dfa6627cecd573782aab3c185.png

 

Strona jest ciągle rozwijana, więc mogą zdarzać się na niej błędy. Działa zarówno na przeglądarce, jak i urządzeniach mobilnych (chociaż jeszcze muszę poprawić pewne rzeczy na widoku mobilnym).  Jak napisałem wcześniej, nie jest to reklama konkurencyjnych sieci, a bardziej pomoc adminom w prześwietleniu gracza - sam termin uczciwej rozgrywki mimo wszystko powinien zrzeszać i jednoczyć wszystkie sieci bez wyjątku.

Gracze do bazy na ten moment nie napływają automatycznie.  Aktualizacja odbywa się raz w tygodniu, jednak już pracuję nad automatyzacją tego procesu, żeby odbywała się częściej.

Będę wdzięczny za feedback i zgłoszone błędy, cheers.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapoznałem się z regulaminem oraz go zatwierdzam. Na czarnej liście nie znajduje się strona / serwer który reklamuje.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie