Skocz do zawartości

Zablokowane Dodanie komendy /cele


DG420

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że dużo graczy w CT olewa sobie dynamiczne zaczęcie prowadzenia.  Wychodzę z propozycją aby została dodana komenda  /cele którą można wpisać po upływie minuty od rozpoczęcia rundy. Będzie to dodatkowa możliwość na bunt z strony tt, również CT będzie bardziej zmobilizowane do szybkiego prowadzenia. Wydanie komendy np. Bezruch w celi nie wymaga dużo czasu a gra będzie bardziej dynamiczna na samym początku. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bywała taka komenda na starych jb'kach i byla bardzo pomocna dla TT jesli CT szybko nie wydało polecen a tez nie bedzie zadnego przeczekiwania dluzszego i wzrosnie tempo prowadzenia na samym poczatku. Takze jestem na tak zeby dodac taka komende jak /cele po uplywie minuty rundy na naszego jb'ka :DWiezniowie beda mieli kolejna okazje zeby sie zbuntowac, duzo nada to dynamiki, rozrywki i smaczku takiego:P tylko ze to by musialo dzialac na zasadzie jakiegos glosowania jak wpisanie komendy /rtv od jakies ilosci chociaz zeby polowa wiezniow musiala zaglosowac zeby to jakis sens mialo i mysle ze najlepiej wlasnie zeby ustawione bylo tak ze glosowanie przejdzie na polowe wiezniow bo wiecej czy mniej sadze ze mniej to za malo a jak wiecej to sa i czasami afki i nie wiadomo czy by to przeszlo takze zeby wysrodkowane bylo to glosowanie bo tez zeby nie bylo ze jeden wiezien wpisze /cele i sie otwieraja :taniec7:

 

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zek napisał:

Kiedyś bywała taka komenda na starych jb'kach i byla bardzo pomocna dla TT jesli CT szybko nie wydało polecen a tez nie bedzie zadnego przeczekiwania dluzszego i wzrosnie tempo prowadzenia na samym poczatku. Takze jestem na tak zeby dodac taka komende jak /cele po uplywie minuty rundy na naszego jb'ka :DWiezniowie beda mieli kolejna okazje zeby sie zbuntowac, duzo nada to dynamiki, rozrywki i smaczku takiego:P tylko ze to by musialo dzialac na zasadzie jakiegos glosowania jak wpisanie komendy /rtv od jakies ilosci chociaz zeby polowa wiezniow musiala zaglosowac zeby to jakis sens mialo i mysle ze najlepiej wlasnie zeby ustawione bylo tak ze glosowanie przejdzie na polowe wiezniow bo wiecej czy mniej sadze ze mniej to za malo a jak wiecej to sa i czasami afki i nie wiadomo czy by to przeszlo takze zeby wysrodkowane bylo to glosowanie bo tez zeby nie bylo ze jeden wiezien wpisze /cele i sie otwieraja :taniec7:

 

Dokładnie tak! Zapomniałem dodać, tego aby było to wprowadzone tak jak napisałeś czyli w postaci głosowania. Oraz żeby było możliwe do użycia tylko raz na rundę. Moim zdaniem połowa to za mała ilość lecz tak 60-65% więźniów i było by elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo przeszukałem regulamin i nic nie znalazłem o tym ze jeśli cele nie zostaną otwarte do 8:00 to wtedy mamy automatycznie freeday a z tego co pamiętam to takie cos było. Nie wiem na jakich zasadach chcesz ogarnąć żeby to działało, czy może wpisać to każdy, czy ma to wpisać odpowiednia ilość osób, czy można to wpisać raz na jakąś chwile ale trzeba to dobrze przemyśleć żeby obyło się bez zbędnego nadużywania.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zapewne chodzi o możliwość wpisania ( w tym przypadku ) /cele po 8:00 w chwili w której CT nie otwiera cel/nie wydaje poleceń. Będzie to bunt i mogą zginąć ale niepisaną zasadą jest aby CT wydał pierwsze polecenie do 8:00, nawet jeśli po tym czasie nie ma FD to 60 sekund to wystarczająco dużo czasu żeby powiedzieć dwa słowa jak "bezruch w celi". 

Powinno ( o ile będzie to wprowadzone ) działać raz na rundę po 8:00,po uzyskaniu 60% głosów wszystkich żyjących więźniów na serwerze ale nie później niż np 7:00 żeby nie było kamperów w celach co sobie otworzą cele i zawiną mandżur.

 

Bardziej treściwie:

  • Do użycia wyłącznie między 8:00-7:00
  • 50%-60% głosów potrzebnych do otwarcia cel
  • Informacja na SAY "Więźniowie otworzyli sobie cele"
  • Samodzielne otwarcie cel i opuszczenie ich = BUNT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, El Mafioso napisał:

Tutaj zapewne chodzi o możliwość wpisania ( w tym przypadku ) /cele po 8:00 w chwili w której CT nie otwiera cel/nie wydaje poleceń. Będzie to bunt i mogą zginąć ale niepisaną zasadą jest aby CT wydał pierwsze polecenie do 8:00, nawet jeśli po tym czasie nie ma FD to 60 sekund to wystarczająco dużo czasu żeby powiedzieć dwa słowa jak "bezruch w celi". 

Powinno ( o ile będzie to wprowadzone ) działać raz na rundę po 8:00,po uzyskaniu 60% głosów wszystkich żyjących więźniów na serwerze ale nie później niż np 7:00 żeby nie było kamperów w celach co sobie otworzą cele i zawiną mandżur.

 

Bardziej treściwie:

  • Do użycia wyłącznie między 8:00-7:00
  • 50%-60% głosów potrzebnych do otwarcia cel
  • Informacja na SAY "Więźniowie otworzyli sobie cele"
  • Samodzielne otwarcie cel i opuszczenie ich = BUNT

Dobrze piszesz ale moim zdaniem po nie wydawaniu polecen po 8.00 nie powinno być to równe z buntem lecz z FD bo skoro po 8.00 jest FD to dlaczego ma być teraz to bunt, z resztą zgadzam się w 100 procentach i jestem jak najbardziej na tak bo serio jest to czasem męczące , nie mówiac że np gdy ja gram z samego rana do południa gdzie większość adminów w szkole to ciężko wyjsc z celi gdy ktoś nie ogarnia lub jest AFK bo i takie są sytuacje. Ja proponuję:

- Do użycia po 8.00.

- Otwarcie celi gdy wydane zostały. polecenia i opuszczenie ich równa się bunt.

- minimum 60% graczy.

- Wyraźny napis na środku ekranu jak np "Więzień X prosi o powtórzenie polecenia" " Więźniowie otworzyli cele" i to zrobić w kolorze czerwonym by rzucało się w oczy.

- max 3 razy na mapę by nie było to nadużywane w głupich celach i trollowanie.

 

Myślę że @ tomkul777poradzi sobie z tym z palcem w nosie.

 

 

 

@ DG420pracujesz na pochwałę 🥰🤣

7 godzin temu, MeQustooo napisał:

Dziwne bo przeszukałem regulamin i nic nie znalazłem o tym ze jeśli cele nie zostaną otwarte do 8:00 to wtedy mamy automatycznie freeday a z tego co pamiętam to takie cos było. Nie wiem na jakich zasadach chcesz ogarnąć żeby to działało, czy może wpisać to każdy, czy ma to wpisać odpowiednia ilość osób, czy można to wpisać raz na jakąś chwile ale trzeba to dobrze przemyśleć żeby obyło się bez zbędnego nadużywania.

 

Myślałem że opiekun zna regulamin na pamięć 🤔

Przez MeQustooo,

Misiu kolorowy, nie znam całego regulaminu na pamięć, myslałem że cos takiego jest w regulaminie jednak okazało sie to po prostu niepisana zasada która sie przyjeła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie