Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: marecki240183


Nick oskarżonego: suche majtki na dnie morza


IP/SID oskarżonego:


Data i godzina zdarzenia: 10.01.2024 okolo godz 14:30


Dowody: Opis sytuacji: byl przy tym obecny Admin Kimono.... no chyba ze bedzie  kryl kolege.... Napisalem ze ww gracz (Admin) jest na respie po czasie..... po czym uslyszalem na say od tego Admina "marecki ja wszystko widze co Ty piszesz konfidencie"


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, marecki240183 napisał:

aha.... czyli uwazasz ze mowienie do gracza przez Admina "konfidencie" jest w porządku tak ?

i nic sie nie stało, moim zdaniem czyn o niskej szkodliwości społecznej, do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kimono napisał:

i nic sie nie stało, moim zdaniem czyn o niskej szkodliwości społecznej, do zamknięcia.

no tak w koncu Ty na chacie przed chwila zrobiles to samo... " 

raLr8xY.pngKimono

4 minut temu  
marecki konfident"     
czyli wyzywanie  graczy zwlaszcza przez Adminow jako konfidenci jest ok tak? a moze zaraz zaczniesz pisac 60 tki itp ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem się wypowiadać, ale widząc ten spam lepiej go szybko zakończyć.
Marecki ogarnij się. 
1:19 - stoję na kwadracie i mówię do teamu, że paka została na respie. Lecę jak głupi przez resp by podnieść pakę. Po podniesieniu bliżej miałem na "B" więc w tym kierunku się udałem. 
Ty w tym czasie napisałeś co napisałeś. I tak:

- z jednej strony brawo, że zgłaszasz adminom takie rzeczy, bo nie zawsze to widzimy

- z drugiej, człowieku nawet się nie zatrzymałem na tym respie, w nikogo nie celowałem itd., po prostu nie przesadzaj!
Odniosłem się do Ciebie "konfidencie", ponieważ napisałeś, byle napisać, nie pomyślałeś dlaczego tam byłem i co mną kierowało, a na takie rzeczy należy zwracać uwagę podczas upominania. Później dorzuciłeś swoje "wypier@#%%# z respa" uważając, że Ty masz rację i admin popełnił błąd. Twoje dziecinne i niedojrzałe zachowanie skwitowałem określeniem "dzieciaku" czego potwierdzeniem jest ta skarga... taka bardzo z czterech liter. 

Tyle na ten temat. Kogoś wyżej proszę o zamknięcie tego tematu.

EDIT do treści poniżej:
Marecki nie chcę się tutaj przepychać na argumenty, ale czy Tobie wypada pisać na u@ "wypier#$@#$" do admina? Serio myślałem że masz więcej oleju w głowie. Rozpisałem Ci powyżej co, jak i dlaczego. Przeanalizuj, bo wszystkie odpowiedzi na zadane pytanie tam się znajdują :)

diabeł sygantur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michal 2006 napisał:

nie chciałem się wypowiadać, ale widząc ten spam lepiej go szybko zakończyć.
Marecki ogarnij się. 
1:19 - stoję na kwadracie i mówię do teamu, że paka została na respie. Lecę jak głupi przez resp by podnieść pakę. Po podniesieniu bliżej miałem na "B" więc w tym kierunku się udałem. 
Ty w tym czasie napisałeś co napisałeś. I tak:

- z jednej strony brawo, że zgłaszasz adminom takie rzeczy, bo nie zawsze to widzimy

- z drugiej, człowieku nawet się nie zatrzymałem na tym respie, w nikogo nie celowałem itd., po prostu nie przesadzaj!
Odniosłem się do Ciebie "konfidencie", ponieważ napisałeś, byle napisać, nie pomyślałeś dlaczego tam byłem i co mną kierowało, a na takie rzeczy należy zwracać uwagę podczas upominania. Później dorzuciłeś swoje "wypier@#%%# z respa" uważając, że Ty masz rację i admin popełnił błąd. Twoje dziecinne i niedojrzałe zachowanie skwitowałem określeniem "dzieciaku" czego potwierdzeniem jest ta skarga... taka bardzo z czterech liter. 

Tyle na ten temat. Kogoś wyżej proszę o zamknięcie tego tematu.

czyli Twoim zdaniem nazwanie gracza zglaszajacego na u@ "konfidentem" jest w porzadku zachowaniem Admina tak? takim zachowaniem Admin daje przyklad graczom ... nie zglaszaj na u@ bo zostaniesz konfidentem. Brawo Admin za podejscie ...  Regulamin serwera..... pkt 1.13...    1.15...    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po oglądnięciu demka stwierdzam, że admin (niby łamiący regulamin) @ Michal 2006rzeczywiście cofnął się po pakę, która była na respie i poszedł na "B". 

 

@ marecki240183na kolejny raz jednak warto się czasem zastanowić, a nie wybuchać złością pisząc pod u@ "wyp*** z respa"

Admin został upomniany za niepotrzebne "wyzwisko"

 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_z

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie