Skocz do zawartości

Zablokowane Cześć!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, wracam po raz kolejny, tym razem po kilku ładnych latach. Wracam z racji nostalgii do tego miejsca,

bo mimo, że nikt mnie już tutaj nie pamięta, jakkolwiek to głupio nie zabrzmi... spędziłem tu szmat swojego "dzieciństwa/nastoletności" 

Mam na imię Mateusz, za moment stukną mi 24 urodziny a ja wracam, bo po raz pierwszy wszedłem na to forum w 2015 roku i mam przezajebiste wspomnienia z tym miejscem. 

Zacznę od czytania i pisania na forum, a mam nadzieję, że jako "stary" JailBreakowiec, wrócę również do gry.  Pozdrawiam drogie chłopaki i dziewuchy! 

A53c8i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :witaj:

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :pepeczesc:

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie