Skocz do zawartości

Zablokowane Automatyczne karanie za respt tt po 1:15


playdoh

Rekomendowane odpowiedzi

Proponują dodać plugin, który automatycznie będzie karać tt za przebywanie na respie tt by zdjąć ten obowiązek z adminów.
Proponuję by zaczynał od ostrzeżenia z małym dmg, a w miarę powtarzania się przewinienia więcej dmg i kick.
Oraz dodać wyjątek od karania jeżeli paka leży w pobliżu respa tt by móc ją zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele miesięcy temu na serwerze był plugin slapujący za 5HP gdy było się na respie po 1:15. Z powodu pewnych problemów został wyłączony.

 

Jestem za propozycją. Popieram jakąś formą automatu pilnującego respa TT. Nie wiem tylko czy któryś plugin się obecnie nada :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnego pluginu do karania za resp, aczkolwiek jakikolwiek byłby spoko rozwiązaniem skończyłoby się cwaniakowanie i wykorzystywanie chwili nieuwagi.

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Do spodu napisał:

Nie ma idealnego pluginu do karania za resp, aczkolwiek jakikolwiek byłby spoko rozwiązaniem skończyłoby się cwaniakowanie i wykorzystywanie chwili nieuwagi.

Nie musi być idealnego, przecież można poprawić bądź zmienić rzeczy, które nieodpowiadają w pluginie. 
Trzeba tylko ustalić jaka forma i sposób karania byłby najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tatuś napisał:

Na nie

Im mniej zbędnych pluginów ( w tym ten ) tym wydajniejszy serwer + admin ma zajęcie.

 

Pozdrawiam.

Nie wiem co Wy macie z tą wydajnością, mody takie jak basebuilder, zombie, czy COD napakowane modami działają ok, a tu jest DD2 który prawie pluginów nie ma.
Dodanie weryfikacji lokalizacji co x sekund nie sprawi, że FPS serwera spadnie z 1000 do 50. O ile w ogóle ten serwer ma 1000, bo często odnoszę wrażenie, że mu do 1000 sporo brakuje.
 

Cytat

admin ma zajęcie

Panie Areczku automaty ułatwiające pilnowanie porzadku na serwerze są dla zarządu, dla Pana siedzenie na spectate za które nie płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie