Skocz do zawartości

skarga


Takuma

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Takuma
Nick osoby na którą chcesz złożyć skargę: Smoke Story Group
Data i czas: 14.01.2015 17.20
Opis sytuacji:Chciałbym złożyć skargę na Admina SSG, który nie patrzy na danego gracza, tylko wysłuchuje opini innych. Nie sprawdza demka, po zbanowaniu, dopiero gdy napisałem UB, przyznał się do błędu, natomiast, upomnienie na przyszłość się należy, gdyż Admin nie powinen się tak zachować. Osoba na tym stanowisku, powinna mieć własny rozum, a nie słuchać innych graczy, nie sprawdzając oskarżonego.

IP / STEAM_ID:-
Dowody (screen, demko): http://csowicze.pl/topic/8578-ub-takuma/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak najbardziej słuszna, mimo, że mam szacunek do @SmokeStoryGroup, zachował się nieodpowiednio. Jako Admin oraz były członek UBT, powinien wiedzieć, że musi zachować zimną krew, i sprawdzić gracza przed zbanowaniem, a nie sugerować się opinią innych. Cóż więcej tu można powiedzieć, skarga słuszna, bo gracz na "trybie obserwatora" siedział, i dostał bana permanentnego.

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie