Skocz do zawartości

Zablokowane UB Takuma.


Takuma

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Takuma
Nick admina: Smoke Story Group

Serwer: Only De_Dust2
Data i Godzina: 14.01.2015r, około godziny 17:20

Mapa: De_Dust2
Opis sytuacji: No to zaczniemy od początku. Cheatów nie używam, zostałem już sprawdzany na BL: http://forum.blacklisted.pl/index.php/topic/19713-0020534081-takuma/#entry114456. Teraz dostałem bana, są dwie osoby, które potwierdzą, to iż nie cheatuje Salvatore, który jest moim kuzynem, oraz Mocuś, który jest z CZ-DZ, i też go znam. Nie rozumiem reakcji Admina, który daje mi bana, po tym jak wszedłem na specta, z powodem jest coraz więcej skarg na Ciebie, co oznacza, że nie sprawdził nawet demka, tylko uwierzył na słowo, co jest niedopuszczalne. Osobiście nie widzę nic podejrzanego w tym demku, dlatego rozpiszę je sam. Polecam je wstawić na AC lub BL, dla Waszej pewności, ewentualnie aby rozpatrzył je ktoś z UBT, gdyż pan MarVW robi to na szybko. Nie będę się bronił tym, że dzień wcześniej zakupiłem VIP`a...
ROZPISANE DEMKO (W odniesieniu do Dawid. mixowo:

2:18 - Skany za pomocą AWP, gościu dostaje 52 DMG, wyciągam USP, bo jest na dobiciu,

8:20 - Wychylam się powoli, aby zobaczyć co na długiej,
11:20 - Chcę się schować za skrzynkami, patrząc przy okazji na tunel, gdyż kolega z drużyny, patrzy okno i brame,
12:00 - Przeważnie upewniam się czy nikogo tam nie ma, skok i chcąc iść dalej, dostaję seryjkę z famasa,
12:18 - Nie upewniłem się czy ktoś tam stoi, przesunąłem lekko myszkę, a zobaczyłem kolesia akurat jak oddał 1 strzał...

12:33 - Skany, bo często ludzie tam wyczekują...
12:58 - Nikogo nie widziałem, ale jakbyś zobaczył strzały poleciały w "sufit" respu CT, więc oddałem tam strzały...
13:10 - Kolega z drużyny oddał strzał z AWP, po czym lekko się wychyliłem,

14:00 - Słyszę jak gościu biegnie,
14:08 - Jeśli to było dla Ciebie wyczekaniem to gratuluję, celownik na schody dałem i akurat wyszedł CT brawo...
16:22 - Zabił kolegę z drużyny, to musiał w końcu wyjść...
17:16 - Strzały z długiej, kolega z drużyny nawala z famasa...

17:43 - Nie skomentuje tego, strzelam do przeciwnika, nie trafiam, więc czekam, bo wiem, że znowu wyjdzie...

19:43 - Zwykła akcja, wiem, że tam jest, do tego nie trafiam (zawodowy refleks....)
21:17 - Normalna akcja, info, że wbili bramą B,
21:35 - To samo, co UP, skoro tam wbili, ktoś jeszcze musiał tam być, więc sprawdzałem wszystko dookoła,
23:58 - Widziałem wcześniej sporo przeciwników, na respie CT, wyczekałem, zabiłem jednego, czekam dalej i jeszcze widać krew, gdyż oberwał od naszego, nawet to słychać,


     Cóż więcej mogę dodać, chyba tylko tyle, że nie widzę tutaj, żadnej odpalonej akcji, także odsyłam na BL, AC, a od UBT oczekuję, że będą rozpisywać demka i uzasadniać swoje stanowisko, a nie jak w tym przypadku (Demko obejrzane...). A adminów, o ograniczenie zaufania do graczy, i sprawdzanie "podejrzanych" samemu, a nie jak to było w tym przypadku oraz o robienie ss`ów, bo z samego demka nie ma nic, a tylko traci się czas i nerwy...

Screeny spakowane w .rar: ---
Link do bana w AmxBans: http://csowicze.pl/banydd2/ban_list.php?bid=2378
Wycinek z consoli:

=============================================== 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Smoke Story Group. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Takuma 
[AMXBans] Powod : ' Coraz wiecej skarg na ciebie za wh : ) papa ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Csowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_6 : 0 : 20534081 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.5.165.119 ' 
[AMXBans] ===============================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:18 - Skany za pomocą AWP, gościu dostaje 52 DMG, wyciągam USP, bo jest na dobiciu,
8:20 - Wychylam się powoli, aby zobaczyć co na długiej,
11:20 - Chcę się schować za skrzynkami, patrząc przy okazji na tunel, gdyż kolega z drużyny, patrzy okno i brame,
12:00 - Przeważnie upewniam się czy nikogo tam nie ma, skok i chcąc iść dalej, dostaję seryjkę z famasa,
12:18 - Nie upewniłem się czy ktoś tam stoi, przesunąłem lekko myszkę, a zobaczyłem kolesia akurat jak oddał 1 strzał...
12:33 - Skany, bo często ludzie tam wyczekują...
12:58 - Nikogo nie widziałem, ale jakbyś zobaczył strzały poleciały w "sufit" respu CT, więc oddałem tam strzały...
13:10 - Kolega z drużyny oddał strzał z AWP, po czym lekko się wychyliłem,
14:00 - Słyszę jak gościu biegnie,
14:08 - Jeśli to było dla Ciebie wyczekaniem to gratuluję, celownik na schody dałem i akurat wyszedł CT brawo...
16:22 - Zabił kolegę z drużyny, to musiał w końcu wyjść...
17:16 - Strzały z długiej, kolega z drużyny nawala z famasa...
17:43 - Nie skomentuje tego, strzelam do przeciwnika, nie trafiam, więc czekam, bo wiem, że znowu wyjdzie...
19:43 - Zwykła akcja, wiem, że tam jest, do tego nie trafiam (zawodowy refleks....)
21:17 - Normalna akcja, info, że wbili bramą B,
21:35 - To samo, co UP, skoro tam wbili, ktoś jeszcze musiał tam być, więc sprawdzałem wszystko dookoła,
23:58 - Widziałem wcześniej sporo przeciwników, na respie CT, wyczekałem, zabiłem jednego, czekam dalej i jeszcze widać krew, gdyż oberwał od naszego, nawet to słychać,

No więc tak. Wbiłem na serwer gdy grałeś :). Patrzyłem na ciebie miałeś dziwne akcje.

Zobaczyłem demko sam i zgodnie z rozpisem dawida jest wszystko tak jak on napisał.!!!!!!!! . + marvV widocznie napisał , Podaj mi SID Lub IP, a gracz zostanie zbanowany.

Bana dostałeś słusznego, ponieważ dostawałem na steam ciągle skragi na ciebie, więc postanowiłem zareagowac a nie siedziec za przeproszeniem na "dupie". A po za tym nas nie będzie obchodziło czy salvatore jest twoim kuzynem a maciuś bratem.

Po drugie, dawid. zna się na rozpisaniu demka, ponieważ ja go szkoliłem :P.

Pozdrawiam SSG

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko jest czyste jak łza.Gracz ogarnięty, widać że nie gra na dd2 od dziś.Miałem okazje grac z nim na serwie i ziomek jest po prostu dobry.

Co do tematu http://csowicze.pl/topic/8541-ciekawie/?do=findComment&comment=42633

Proponuje żeby wypowiedział sie tam ktos kompetentny typu Botek czy Shakespeare.Będę go bronił dopóki dopóty nie dostanie ub.

Posłuże sie tutaj wypowiedzią admina nikogo.

Dla gracza z 8 letnim stażem mapa D2 jest jak własne mieszkanie - znasz je na wylot, jeszcze jak gra się na serwerach ONLY D2 to już w ogóle, Słuchawki + myślenie podczas grania daje Ci sukces na wygraną.
Mam swoje przyzwyczajenia podczas grania czy sztuczki. których się wyuczyłem przez obecny staż gry, dla niektórych może się to wydawać dziwne i obwini mnie za grę na wspomagaczach.
Ale strzelanie zanim się wyjdzie, a nie zobaczy i usłyszy się gracza nie powinno dziwić, jak obejrzysz inne dema z tego serwera, to często wychodząc z resta CT na środek w kierunku dolnej trupy zaczynam strzelać zanim kogoś zobaczę,i nie usłyszę, bo wiem, że często tam TT siedzi - i jak zauważysz nie zawsze ktoś tam jest, a ja i tak strzelam kontrolnie.

 

Rozpiska jest żenująca,a uwierz że w tych sprawach mam większy staż niż Ty.

Chyba jednak potrzebna będzie selekcja UBteamu. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko jest czyste jak łza.Gracz ogarnięty, widać że nie gra na dd2 od dziś.Miałem okazje grac z nim na serwie i ziomek jest po prostu dobry.

Co do tematu http://csowicze.pl/topic/8541-ciekawie/?do=findComment&comment=42633

Proponuje żeby wypowiedział sie tam ktos kompetentny typu Botek czy Shakespeare.Będę go bronił dopóki dopóty nie dostanie ub.

Posłuże sie tutaj wypowiedzią admina nikogo.

Rozpiska jest żenująca,a uwierz że w tych sprawach mam większy staż niż Ty.

Chyba jednak potrzebna będzie selekcja UBteamu. :) Pozdrawiam

Nie będę nic gadał na twój temat widac jak znasz regulamin, wypowiadac się w dziale może tylko "UMB" "H@" "J@" "MODEK" "ADMIN BANUJĄCY" "RESZTA JAK SIE WYPOWIE DOSTANIE WARNA (OSTRZEŻENIE) NA SWOJE KONTO. Może i się należy ub, ale to ja już nie dam, ponieważ nie mam konta w bansie już.

A gracza przepraszam. Za tego bana.

Dajcie ub i tyle, następnym razem zrobie screeny, a nie będe patrzył na kolege i na skargi.

Pozdrawiam SSG

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nic gadał na twój temat widac jak znasz regulamin, wypowiadac się w dziale może tylko "UMB" "H@" "J@" "MODEK" "ADMIN BANUJĄCY" "RESZTA JAK SIE WYPOWIE DOSTANIE WARNA (OSTRZEŻENIE) NA SWOJE KONTO. Może i się należy ub, ale to ja już nie dam, ponieważ nie mam konta w bansie już.

A gracza przepraszam. Za tego bana.

Dajcie ub i tyle, następnym razem zrobie screeny, a nie będe patrzył na kolege i na skargi.

Pozdrawiam SSG

 

ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Strefa banówOdwołaj się od bana!Archiwum"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie