Skocz do zawartości

Zablokowane Ghost Respawn


unnamed.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodac plugin ktory jakby pozwala na granie po smierci 

chodzi mi o to ze np; po wpisaniu komendy /ghost na chacie bedzie opcja ozywienia siebie samego 

widzialem to na zagranicznym serwerze jb i spoko opcja w sumie dla nowych graczy i ogolnie dla ludzi ktorzy chca sobie pozwiedzac mape a nie siedziec i obserwowac

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem na nie bo cezaremu sie nie podoba to mi tez 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TheProShizer napisał:

ja tez jestem na nie bo cezaremu sie nie podoba to mi tez 

A to jest jakaś nowa meta że mówisz do każdego po imieniu żeby być częścią squadu w którym nie jesteś? 

coklamiesz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TotalnyChampion napisał:

A to jest jakaś nowa meta że mówisz do każdego po imieniu żeby być częścią squadu w którym nie jesteś? 

coklamiesz.jpg

XDDD

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie robic spamu postami

 

dodam jeszcze ze w top15 fajnie by bylo zobaczyc topke buntownikow bo sa zabojstwa ale zabojstwa glownie sa nabijane w ct i nie da sie zweryfikowac kto jest najlepszym buntownikiem :*
 

@ tomkul777

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ok niby fajny pomysł, ale to są kolejne pluginy które a obciążają serwer i gracze z słabym kompem (dg osia)będą tracić cenne fps więc dla mnie propozycja na śmieci  lub kolejny model mogą ukraść( wtedy mapy które działają przestaną działać) ale decyzja należy do tomkula i snufiego ps wypierdolcie te modele plsssssss 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kolaj8 napisał:

Niby ok niby fajny pomysł, ale to są kolejne pluginy które a obciążają serwer i gracze z słabym kompem (dg osia)będą tracić cenne fps więc dla mnie propozycja na śmieci  lub kolejny model mogą ukraść( wtedy mapy które działają przestaną działać) ale decyzja należy do tomkula i snufiego ps wypierdolcie te modele plsssssss 

no a gdyby tak wyjebac zbedne skiny do broni?

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie