Skocz do zawartości

Zablokowane Kik psychiatryk czeka


youknowswho

Rekomendowane odpowiedzi

mroczny sigma

Data zdarzenia: Codzienna kompromitacja

Nick użytkownika: @ KIK Dowody:

https://csowicze.pl/topic/85766-kik-perm/#comment-409242

Awanse & Degradacje - CSowicze.pl - Sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO - Forum

Czy też bans i całe forum. Świadkowie: Każdy myślący człowiek.

Uzasadnienie:

 

Rozpocznijmy od zdiagnozowania niestabilności psychicznej osoby w kwestii jej zachowań. W jednym dniu zdaje się decydować, że ktoś nie nadaje się na administratora, po czym tego samego dnia przywraca mu uprawnienia. Potrafi dać komuś opiekuna, nie dostrzegając w tym nic złego, lecz pod wpływem opinii użytkowników (niby) zauważając własny błąd , odbiera ten przywilej. W szczególności popisał się w ostatnim incydencie na serwerze ZM, gdzie obrażał  administratora, używając słów "gratuluje bycia zjebem". Następnie, płacząc na forum i nadużywając swoich uprawnień, dodaje notatkę o treści "Patologie chyba masz na chacie, ziomek". Warto wspomnieć o sytuacji, gdy na serwerze JB dostałem bana za "prowokację", mimo że udzielałem przyjacielskiej rady na temat zapisania się do psychologa.

Wydaję mi się, że propozycja z usunięciem tej osoby z roli właściciela jest rozsądna, zważywszy na jej negatywny wpływ na reputację serwera JB i forum. Osoba ta wyraźnie nie jest odpowiednia do pełnienia tego stanowiska, co szkodzi wizerunkowi całej społeczności.

Zachęcam wszystkich do udziału w owocnej dyskusji na ten temat. Być może ktoś zdoła przekonać mnie, że jestem w błędzie i ta osoba jest rzeczywiście godnym reprezentantem forum.

Co do Ciebie, Kik, sugeruję rozważenie zapisania się na terapię.

Dziękuję za uwagę, a dzisiejszy cytat to
„To dziwne, że kiedy ludzie się zmieniają, tak szybko zapominamy, jacy byli kiedyś"

Edytowane przez youknowswho
brzydko wygladalo:c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję pewnego właściciela pewnego serwera: 

"jest właścicielem i jeśli uznał, że tak będzie dobrze to jest to jego decyzja i ma takie prawo"  - odnosi się to bezpośrednio do tego tematu 

 gdzie odwołanie zostało odrzucone przez UB Twam a ban i tak znikł ale kto by na to patrzył. 

Skoro to jest git bo są osobne bansy to nie widzę powodu żeby ban KIKa był czymś rażącym.

 

Rangi adminów czy opiekunów rozdaje bo tak uznaje za słuszne, zgodnie z sumieniem właściciela a to czy za chwilę zmieni zdanie to też jego decyzja jako ownera.


Pozdrawiam cieplutko - Rzecznik Ministerstwa Równości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASANOWAprosze przejrzeć logi

13 minut temu, youknowswho napisał:

W szczególności popisał się w ostatnim incydencie na serwerze ZM, gdzie obrażał  administratora, używając słów "gratuluje bycia zjebem".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_
 

Jego serwer, może awansować i degradować kogo chce przecież.

Co do zachowań na forum, będzie źle się zachowywał będzie karany jak każdy inny aż do momentu otrzymania bana. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie