Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie od bana na SB


Jądro Renifera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak zacząć, więc po prostu przejdę do konkretów;

 

W dniu dzisiejszym otrzymałem dwu dniowego bana na SB, za w sumie nie wiem za co powód brzmi: "Ostrzegałem - nie będę powtarzał". 

 

Generalnie wszystko zaczęło się od tego, że bananom z JB (bo tak ich będę nazywał), nie odpowiada nasz serwer ZM. Każdy wie jaka atmosfera panuje na JB, gracze notorycznie wyzywają się i trollują. Niestety na serwerze JB się nie kończy, bo przenoszą to również na forum. Widać to przede wszystkim w tematach i wypowiedziach 

 

Serwer dzisiaj wystartował, a już zaczęły pojawiać się pewne niemiłe sytuację. Na początku Nowakowsky i KIK zaczęli wyzywać się na serwerze (ten 1 obraził jemu matkę), a ten drugi śmiał się z tego 1. Obaj oczywiście dostali bana. Potem wbiła dalsza śmietanka bananów z JB i zaczęli dalej robić chłam na naszym serwerze.

 

I teraz pytanie do administracji, dlaczego każecie nas, mnie oraz @ KASANOWAskoro nie zaczęliśmy do nich nic. Kompletnie nic. Zmasowane ataki, które dzisiaj się odbyły, są w 100% po ich stronie, dlaczego nie możemy się bronić tylko od razu jesteśmy jak oni również banowani? 

 

Co do samego bana na SB, to uważam że jest on 50/50 słuszny. Okej zgodzę się, że nie powinienem odpowiadać na ich zaczepki, ale tak mam, że bronie dobra serwera. Czy ban na aż dwa dni jest słuszny? Uważam, że nie i wnoszę o jego ewentualne skrócenie. 

 

Do bananów z JB - odpuśćcie, nie będzie tak jak jest u was, zrozumcie to. Nie prowokujcie nas, to nie będzie więcej takich sytuacji. Niech każdy idzie w swoją stronę, dajcie spokój ZM i tyle. To nie jest ciężkie do zrobienia, a tak bardzo pomoże poprawić sytuację która obecnie panuje na forum.

 

@ RumcajsJumperzakładam, że ban jest od Ciebie. C'mon wiesz, że ja jestem z daleka od kłótni, zostałem sprowokowany i dam dobrze o tym wiesz. Nie wyzywałem tam nikogo, tylko stanąłem w obronie dobra serwera. To nie my z @ KASANOWArobimy takie zamieszanie, a oni doprowadzając do takich wydarzeń jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_5333.jpeg
 

zgodnie z moją dzisiejszą informacją - polecieliście w 5/6 osób na 2 dni. Tak czy siak skromnie Was ukarałem. Nie będę tolerował dyskusji i kłótni na temat serwerów z jednej sieci. Nie potrafi nikt z Was odpuścić to każdy będzie tak kończył. 
 

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie