Skocz do zawartości

Zablokowane sylwester na jb z shizerem


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam od 22.00 w sylwestra. Mam 150 zl za przejscie torow bede dawal kase, pozdro hejteruf

 

a i potrzebni sa sposnorzy bo na czipsy mi nie starczy 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TotalnyChampion napisał:

Przecież te cwele z chillgame mają średnio 40 lat i 5 zębów. Rzeczywiście nie obrażałem image.png.caa3406d5f73b27cdd2598d450ba8128.png

Ale wulgarny się zrobiłeś po tym jak ci admina zabrali, sztywny git jednak z ciebie, zmieniam zdanie sorki, ale nie zapomnę ci jak mi bana dałeś za ucieczkę z CT na 3h po tym jak mi internet wywaliło i wróciłem do CT po 3minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sedes napisał:

Ale wulgarny się zrobiłeś po tym jak ci admina zabrali, sztywny git jednak z ciebie, zmieniam zdanie sorki, ale nie zapomnę ci jak mi bana dałeś za ucieczkę z CT na 3h po tym jak mi internet wywaliło i wróciłem do CT po 3minutach

Grałem tam bo chciałem wrócić do jailbreaka po 8 latach z sentymentu a to był pierwszy serwer który mi wyskoczył po wpisaniu jail w przeglądarkę serwerów, zawsze z nimi jechałem tymi śmieciami polkersami z moderacji co mają po 40 lat, wszystko nagrywałem jak z nimi gadałem bo to są zwykłe ku**y bez perspektyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze champion strasznie mi zaimponowales, masz duzego plusa u mnie jakbys chcial skladac podanie na adminka.
Ja od siebie moge jakis konkursik o felgi do mojego golfa zalatwic, kik tez jakies korony szwedzkie dorzuci - ogarniemy.
 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie