Skocz do zawartości

Zablokowane skarga: xmrl, Rzulf, Policyjna Prowokacja


andzia_

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: andzia


Nick oskarżonego: xmrl, Rzulf, Policyjna Prowokacja


IP/SID oskarżonego: nie znam 


Data i godzina zdarzenia: 16.12.2023 między 23:12 a 23:30, nie jestem w stanie teraz określić.


Dowody: Opis sytuacji: 

Admin xmlr zbanował osobę z CT za swoją narodowość, dodatkowo przy tym obrażał z innymi graczami cały naród ukraiński. Chyba to nie wymaga  dalszego komentarza.

Demko: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2312162312-jail_ancient-1702764720-1702765800.zip   od 11:59:46 do 12:29:99

Edytowane przez andzia_
Przez MeQustooo,

Z tego co mi sie wydaje to jestesmy w polsce, wiec tlumaczenie ze dostał bana za inna narodowość jest bezsensu - nie sądze ze gracze chcieliby słuchac prowadzenia w jezyku ukrainskim

Przez KIK,

Jestem ciekaw jak ukrainiec miał prowadzić w CT na Polskim serwerze XD

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, xmrl napisał:

Dziękuje w końcu ktoś zauważył, że ten "xmLr" się nie nadaje według mnie powinni go za to zwolnić z roboty takie jest moje zdanie.

11 minut temu, xmrl napisał:

Dziękuje w końcu ktoś zauważył, że ten "xmLr" się nie nadaje według mnie powinni go za to zwolnić z roboty takie jest moje zdanie.

Pomijając fakt kto się nadaje, a kto nie. Skoro sytuacja jest globalna to powiem od siebie tyle że dziecinne zachowanie wyższej administracji serwera źle wpływa na reputacje sieci.

Rumcajs liczę że włączysz się do działania i coś zrobisz z tą patologią

Edytowane przez Deva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, shygirl napisał:

Byłam przy tej sytuacji. Gracz nie wyzywał ani nie obraził nawet nikogo. Dziś też byłam świadkiem obrażania gracza o nicku "Swiftjew" i teksty typu "za to że jesteś żydem cię zabił". Admin powinien być przykładem dla graczy

To chyba cię nie było, bo dosłownie dodałam dowód, że obrażał XD

@ MeQustooo

 

@ MeQustooo

Problem w tym, że nawet nie wiadomo, czy polecenia byłyby po ukraińsku czy po polsku, bo został w sekundę zbanowany bez możliwości wypowiedzenia słowa. (sporo Ukraińców już ogarnia język polski.)

Edytowane przez andzia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • andzia_ zmienił tytuł na skarga: xmrl, Rzulf, Policyjna Prowokacja
53 minuty temu, andzia_ napisał:

To chyba cię nie było, bo dosłownie dodałam dowód, że obrażał XD

@ MeQustooo

 

@ MeQustooo

Problem w tym, że nawet nie wiadomo, czy polecenia byłyby po ukraińsku czy po polsku, bo został w sekundę zbanowany bez możliwości wypowiedzenia słowa. (sporo Ukraińców już ogarnia język polski.)

Chodzi mi o gracza pochodzenia ukraińskiego, był na moment w CT ale nic nie powiedział i z automatu dostał bana z powodem "ukraina"

Edytowane przez shygirl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shygirl napisał:

Chodzi mi o gracza pochodzenia ukraińskiego, był na moment w CT ale nic nie powiedział i z automatu dostał bana z powodem "ukraina"

Imo, trochę się zgadzam z xmrl. Jakby go zostawil to byłby płacz na u@ czemu go nie wyrzuciliście z ct itp, zresztą tak jak pisał mequsto to jest serwer polski a nie ukrainski my tu rozmawiamy po polsku i raczej chyba by sie nie odnalazl w naszym prowadzeniu.

 

1 godzinę temu, Deva napisał:

Pomijając fakt kto się nadaje, a kto nie. Skoro sytuacja jest globalna to powiem od siebie tyle że dziecinne zachowanie wyższej administracji serwera źle wpływa na reputacje sieci.

Rumcajs liczę że włączysz się do działania i coś zrobisz z tą patologią

Co post wnosi do skargi - nic imo @ Gangsta powinien się zając tym postem pod kontem ostrzeżenia (nabijanie bezsensownych postów)

edit: czym reprezentujesz "normalnych" robiąc niepotrzebny spam na forum? i ty nas nazywasz patologią? 

Jakbyś nie zauważył/a to chodzi ze ludzie przekręcają jego nick- notorycznie 

nie licząc pare jednostek to są naprawde ok ludzie 

1 godzinę temu, andzia_ napisał:

Problem w tym, że nawet nie wiadomo, czy polecenia byłyby po ukraińsku czy po polsku, bo został w sekundę zbanowany bez możliwości wypowiedzenia słowa. (sporo Ukraińców już ogarnia język polski.

Wiesz czasem na jb podczas buntu trzeba szybko wydać polecenia, A słuchanie przez 30 min YYYYYYYYYYYYYY AAAAAAAAAAAAAAa i tym podonych przy każdym zdaniu nie jest za przyjemne dla ucha tymbardziej jakbyś umarła i czekala 8 minut jak skończy się runda

Edytowane przez kolaj8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odsluchaniu demka, administratorzy xmrl oraz policyjna prowokacja (koala) zostana ukarani minusem w spisie adminstracyjnym a gracz rzulf zostanie zbanowany przy najszybszym wejsciu na serwer.
U nas na serwerze nie ma miejsca na taka mowe nienawisci.

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie