Skocz do zawartości

Zablokowane PROŚBA O UB


NowakowskY

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie sprawa jest taka ze dostalem bana na 1 dzień od admina policyjna prowokacja ale dzis normalnie moglem wejsc na serwer myslalem ze mnie ktos odbanowal i teraz dostalem na zawsze bana nawet nie wiem za co wyadajemi sie bo ktos mi mpisal dlaczego gram jak bana dostsalem cos sie musialo zbugowac nawet na serwerze mowilem ze mnie odbanowali bo po prsotu moglem na niego wejsc nie  zrobilem nic zlego a na pewno nie umyslnie prosze o odbanowianie jak najszybciej  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ NowakowskY uroki grania bez Steam na zmiennym IP. Zamiast wejść w AMXBans i sprawdzić czy ban na pewno minął to postanowiłeś wejść bezmyślnie na serwer.

Zakup grę CS 1.6 na Steam to wtedy ban zostanie zdjęty - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ nem0n3FJa czekam aż tylko wejdziesz i to co napisałeś to będziesz mógł wziąć pod uwagę siebie do tego co napisałeś. Masz załatwionego perm bana ode mnie za wejście na drugim koncie przy aktywnym banie.

A jeśli chodzi o nowaka to myślę że najlepiej zakup steam i by to wszystko rozwiązało bo granie bez Steam na zmiennym IP takie już jest. Też mogłeś wejść w AMXBans i sprawdzić czy ban na pewno minął aczkolwiek zdarza się tak.

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, snuffy napisał:

@ NowakowskY uroki grania bez Steam na zmiennym IP. Zamiast wejść w AMXBans i sprawdzić czy ban na pewno minął to postanowiłeś wejść bezmyślnie na serwer.

Zakup grę CS 1.6 na Steam to wtedy ban zostanie zdjęty - takie jest moje zdanie.

Juz to zrobilem czy mozesz mnie juz odbanować ?

Przez snuffy,

Podaj SteamID 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz odbanowany. Następnym razem proszę myśleć co się robi. :nunu:

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie