Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Chaniebne zachownie


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: WIKARY


Nick oskarżonego: ELO (kszapa) oraz wszycy admini zanjdująćy sie an serwerze


IP/SID oskarżonego: xd


Data i godzina zdarzenia: 12.12


Dowody: Opis sytuacji: Była piękna słoneczna niedzliela na mapie jb_warm jak kazda niedziela po rozpczęciu sie maoy jest to Freeday więc jak niezanajmoy z mapą ruszyłem ją zwiedzać i podziwiać piękno krazjobrazu.

Po przeanalizowniu większoci zakamorków na pierwszym poziomie udałem się widą na poziom -1 zauwazylem tam boisko byłem tym zachwycony poniewaz uwielbiam grac w piłkę z mojimi ministratami.

Po chwili zauważyłem równiez ze na tym samym poziome znajdowała sie drużyna CT po krótkiej wymianie zdan zproponowałem im wspólny mecz jadnak ze uzywkonik ELO zabił mnie dokonując fk po chwili zaczoł równiez dokonywac eksterminacji wszystkich więznów schodzcych na poziom -1.

 

Rozumiem kolego Kaszpa ze nie byłes zainteresowany wspólnym meczem jendak ze twoje zachowanie i ekcterminacja więznów w olnym dniu pod preteksytem posiadania broni było karygodnym czynem i wnoszę o ukaranie użtkownika dozywotnim brakiem mozliwosci wstąienia do CT.

 

Tą skarge kieruję równiez do całej administracji przebywającej w tamtej chwili na serwerze poniewaz zaden z was nie raczył zareagowac rzumiem fakt posiadania admina dal własnych korzysci i aby moc powyzywac sie na adminvoice jednak macie tez jakos funkcjonaowac na tym sererze.  To nie koniec mojej batalii z naszą poatlogiczną administarcją typu Bonesi czy inne takie typu wyjątki bo obrze wiecie ze macie duzo za uszami i jest na was pełna teczka.

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2312121804-jb_warm-1702400640-1702402260.zip

 

Proponuję dla uztkownika kaszpy i administratorów ultimatum mają 24h na przeproszenie pod tym postem graczy kórych zabił kaszpa i nie zostaną wyciąniete konsekwencje jezeli nie Otwieram Teczkę .....

 

przystaje na twoje warunki semko ale pod jednym warunkiem gdzy kaszpa nie pierdolie pompek walisz u bana na 72h

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az pobrałem sobie demko i sprawdziłem - faktycznie masz racje, kaszpa popełnił co najmniej 3 fk na starcie mapy.
Świadkami tej sytuacji było 7 adminów i 1 właściciel, przy tak licznym gronie nie zareagował dosłownie nikt na to co robi kaszpa i na to co pisałeś na u@.
Moim zdaniem szkodliwość czynu jest na tyle niska ze 20 pompek na kamerce dla kaszpy jako kara, zagwarantowany freeday dla ciebie jak tylko zjawisz się na serwerze oraz bonus 200 szługów jako nagroda pocieszenia powinno być jedynym słusznym wyjściem oraz rozwiązaniem tego sporu.
Daj znać co o tym myslisz.
@ WIKARY
 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zerowe zainteresowanie się skarga wiec tak jak napisałem jako zadośćuczynienie dostaniesz FD jak tylko zjawisz się na serwerze ORAZ uwaga 200 szlugów, mam nadzieje ze podacie sobie znak pokoju.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie