Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×
Wspólny rozwój serwera ×

Zablokowane Administracja JB


Jądro Renifera

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Ostatnie dni. 

Nick użytkownika: @ KIK

Dowody: Awanse & Degradacje - CSowicze.pl - Sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO - Forum

Świadkowie: Całe forum. 

Uzasadnienie: Wnoszę o jakieś opamiętanie w/w osoby. Ma rangę właściciela, a odwalił taką manianę w ciągu ostatnich dni, że to głowa mała. Jak nie awans, to za chwile degradacja i tak w kółko. Pomijam fakt, że @ unnamed.zrezygnował z admina JB, a i tak miał flagi na serwerze, a następnie po kilku dniach dostał opiekuna, żeby znowu zostać zdegradowanym.

 

Do administracji JB - @ snuffyoraz @ ^^^MaLIk^^^zróbcie jakiś porządek, bo to gruba przesada co dzieje się na serwerze/forum ostatnimi czasy. Przykro się na to patrzy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo sklepsms już jest to kik uznał że mogę spierdalac xd

Przez KIK,

Wiem jak to wygląda przepraszam ale błąd już był w samym  awansie. Po za tym DG dał od siebie dużo więcej i więcej czasu spędza na eventy i pilnowanie serwera a opiekuna nie ma więc też nie fair. Czas pokaże jak serwer się będzie rozwijał. Oczywiście nie umniejszając Mequsto bo też ma odpowiedzialne zadanie, które jak do tej pory świetnie sobie radzi

Edytowane

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyna osoba która może tam naprawdę zrobić porządek jest @ snuffywidac że rzadko tam wchodzisz więc może cię wiele rzeczy omija, ale zweryfikował bym te wszystkie wpisy na chatboxie, skargi czy voice na serwerze, tak jak pisałem możliwe że jb dla takich Maćków jak ja czy innych osób co nie grali na jb może wydawać się zachowanie graczy naprawdę toxic, ale spędzając tam dziś godzinkę to co 2 słowo które słyszałem to było pword, niech się dzieje to co się dzieje na serwerze, ale zaczyna się to przenosić na forum, komentarz wyżej jest przykładem 

 

5 minut temu, StaryLary napisał:

zamknij pizde, od******l sie od kika 

Na chatboxie można znaleźć podobne wpisy, i to są ludzie z jb, może pora jebnac ręką w stół

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No serwer żyje cóż na to poradzę, a co do bonesiego to niestety, @ TheProShizerzrobił sklep i nic za to nie chciał więc szacun. Trochę się działo to fakt ale myślę, że sytuacja jest pod kontrolą. Ludzię grają serwer im się podoba a to chyba najważniejsze, boli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KIK napisał:

No serwer żyje cóż na to poradzę, a co do bonesiego to niestety, @ TheProShizerzrobił sklep i nic za to nie chciał więc szacun. Trochę się działo to fakt ale myślę, że sytuacja jest pod kontrolą. Ludzię grają serwer im się podoba a to chyba najważniejsze, boli ?

EDIT:  @ KIKW takim razie jeśli uważasz że to nie fair pokaż, że jesteś sprawiedliwy i awansuj @ DG420na opiekuna ponieważ na to zasłużył i masz rację 

 

A co kur*a nie pomagałem? Nie próbowałem tego zrobić? Sam wczoraj na dcku gadając z DG i innymi zapytałem cię czy to że nie udało mi się ze sklepem SMS zaważy na moim opiekunie odpowiedziałeś, że nie a teraz taka akcja tym bardziej że sam mi go zaproponowałeś a ja chciałem się zajmować tym i innymi obowiązkami które by do mnie należały

 

Zachowałeś się bardzo słabo wobec mnie i wykorzystałeś do jednego celu

 

Podpisuję się pod skargą 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, unnamed. napisał:

A co kur*a nie pomagałem? Nie próbowałem tego zrobić? Sam wczoraj na dcku gadając z DG i innymi zapytałem cię czy to że nie udało mi się ze sklepem SMS zaważy na moim opiekunie odpowiedziałeś, że nie a teraz taka akcja tym bardziej że sam mi go zaproponowałeś a ja chciałem się zajmować tym i innymi obowiązkami które by do mnie należały

 

Zachowałeś się bardzo słabo wobec mnie i wykorzystałeś do jednego celu

 

Podpisuję się pod skargą 

Tak masz racje przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, psia dupa napisał:

@ unnamed.stary, dostałeś opiekuna za zrobienie sklepu sms XDDD technikiem jest tomkul a od adminów jest semko, po co trzeci opiekun?

Chodzi o sam fakt jak mnie potraktował poza tym przez parę lat zrobiłem na prawdę dużo dla serwera i jak ktoś tego nie widział to już nie mój problem

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do degradacji, czy awansów nie będziemy ingerować jako administracja forum, ponieważ jest to ich serwer i również ich decyzje nie do nas to należy, jeśli są jakieś zachowania, które łamią regulamin forum można zgłaszać nam i wtedy będziemy wyciągać konsekwencje, lecz sprawa typowo serwerowa to nie twój problem.
00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie