Skocz do zawartości

Zablokowane Paka dla top3 Terrorystów


raverson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Poniżej znajdziecie plugin który szuka trzech najlepszych terrorystów w drużynie, robi losowanie i jednemu z nich daje pake.

Zaoszczędzi to nerwów przy których jakiś bot wy***ie się na drugim końcu mapy i trzeba czekać aż cała runda minie, a jako, że "większość" graczy na górze tabeli jest ogarnięta, zawsze może ją przekazać komuś innemu.

 

Nie testowałem, ale powinno działać, w razie czego mogę poprawić.

paka.smaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to rzecz zbędna. Twierdzenie, że gracze na topie są ogarnięci to też bym nie powiedział, bo tak jak wyżej przedmówcy napisali, często nie obchodzi ich gra zespołowa tylko fragi i czasami im się nawet zapomni, że mają pakę. Druga sprawa to dodawanie im paki to bodajże kolejne punkty przy jej plantowaniu, które im się naliczają w końcowych statystykach, przez co pozostali gracze mieli by mniejsze szanse na ich dogonienie w końcowym rozrachunku. To jest tylko gra i niech każdy ma możliwość korzystania z niej w pełnej wersji, a nie ograniczanie pozostałych tylko dlatego, bo ktoś trochę lepiej potrafi w nią grać :) 

Edytowane przez _Alex_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Może się wydawać, że ci gracze wyżej w tabeli bardziej ogarniają grę, jednak w wielu przypadkach bardziej skupiają się na bieganiu za fragami, aniżeli na tym by podłożyć pakę. Też miejsce w tabeli nie zawsze odzwierciedla rzeczywiste umiejętności danego gracza, więc nie skreślajmy graczy z dołu tabeli. Czasami przez całą mapę TOP3 graczy w terro prezentuje się tak samo, więc paka by trafiała tylko do nich - dajmy szansę też innym ;) 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_propozy

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie