Skocz do zawartości

Zablokowane Gracz rzuca wyzwiskami w moją stronę bez powodu.


1_BETONIARZ_1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: {1}_BETONIARZ_{1}


Nick oskarżonego: musk 


IP/SID oskarżonego:  "musk" 685 STEAM_0:1:63109351  -1 12:18   53    0


Data i godzina zdarzenia:  obecna mapa, poprzednia mapa 


Dowody: Opis sytuacji: BADC9A41EDB880672FC96831A9254E4565654747 F29979A5F134B1858623CF18526F8D51C5BF1566 701DAFB6D1EB497DF6C2933AD38FB9E2BC03F7D935D0492A2180A6E6556034CC714B828181704934 FCF9A0D39C3064EDB1B9068986D80F9AD8B0F6C6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest odpowiedni moment bym ja coś od siebie napisał, gram chwilkę na tym serwerze, ale doświadczenie moje pozwoliło mi poznać struktury serwera,tradycje, zachowania, hierarchię itp i wszystko fajnie pieknie, serwer ocenił bym JB mocne 8/10 a dlaczego 8 , a nie 10? Bo to co Wy robicie (admini/właściciele), a raczej właśnie czego nie robicie to głowa mała. Mam tylko i wyłącznie na myśli kulturę której brakuje na tym serwie w największym stopniu, każdy się obraża, wyzywa i najgorsze jeździ po rodzicach , obraża rodzinę itp a Wy nie reaguje nie ... Gdyby na serwerze nie zawsze był admin to takich skarg by pewnie było tutaj codziennie po kilkanaście ale Admini są i czasem jak kto naprawdę mocno przesądzi to jest reakcja ale to zdecydowanie za późno. Chcecie dobry serwer? Macie! Wykorzystajcie potencjał bo pamiętajcie że nie każdy ma ponad 20 lat ale też grają gracze młodsi i nie dość że wychodzą jak widzą takie coś to też nie mają szans przebicia. 

 

Co do Musk'a to jeden z tych co najwięcej jeździ po wszystkich i moim zdaniem albo zrobicie coś z tym albo zostanie wam te 20 osób co tak ciągle się wyzywają , a reszta pójdzie do konkurencji.

 

 

Taka moja obiektywna opinia. Pisze to dla dobra serwera bo potencjał serwer ma zajebiście wielki! 

Edytowane przez Bako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, gdyby tylko jeden administrator wyszedł ze swojego pokoju, a nie spędzał cały dzień przy komputerze na jb i tłumaczył się, że taka jest jego rola jako administratora. Wiadomo, że jeśli ktoś ma jakiś problem i napisze na u@, to nie reaguje, ale gdy coś osobiście go uderzy, to wywali bana na 1 dzień. Ale czego można oczekiwać po człowieku opierającym swoje życie na grze komputerowej?
Dzisiejszy cytat dla widzów
Człowiek, który wiele osiąga popełnia wiele błędów, ale nigdy nie popełnia największego błędu, jakim jest nie robienie niczego.

 

Przez Vorti,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu // Ostrzeżenie słowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wypowiedzieć bo już wcześniej miałem info że dzieje się coś złego na tym serwerze jeżeli chodzi o toksyczność większości społeczeństwa które tam gra, moim zdaniem powinny wlecieć bany i to konkretne na tydzień czasu żeby jeden z drugim nauczył się kultury, a to co dzieje się na serwerze świadczy tylko o nim i o osobach które mają nad nim piecze, więc właściciele też powinni dostać za to po du**e, bo jeżeli nie robią z tym nic to znaczy że im to nie przeszkadza 👍

 

 

42 minuty temu, KIK napisał:

Może by tak całe wydruki ? 

Po ch*j ci całe wydruki skoro możesz sprawdzić logi, czy po prostu jesteś taki leniwy? 😶‍🌫️

 

 

 

IMG_20231204_185352.jpg

 

 

Co jak co ale po takim wpisie w dodatku prowokacyjnym po skardze ostry warn by się należał 🙈

Przez Vorti,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu // Ostrzeżenie słowne 

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KASANOWA napisał:

Pozwolę się wypowiedzieć bo już wcześniej miałem info że dzieje się coś złego na tym serwerze jeżeli chodzi o toksyczność większości społeczeństwa które tam gra, moim zdaniem powinny wlecieć bany i to konkretne na tydzień czasu żeby jeden z drugim nauczył się kultury, a to co dzieje się na serwerze świadczy tylko o nim i o osobach które mają nad nim piecze, więc właściciele też powinni dostać za to po du**e, bo jeżeli nie robią z tym nic to znaczy że im to nie przeszkadza 👍

 

 

Po ch*j ci całe wydruki skoro możesz sprawdzić logi, czy po prostu jesteś taki leniwy? 😶‍🌫️

 

 

 

IMG_20231204_185352.jpg

 

 

Co jak co ale po takim wpisie w dodatku prowokacyjnym po skardze ostry warn by się należał 🙈

To ja się będę z kimś wyzywał u ciebie, nikt nie zareaguje. Napisze skargę, w której wytne tylko wyzwiska w moją stronę tak? I ja mam szukać k***a godzinę czasu w logach tak? Chyba ci coś na dynke spadło kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KIK napisał:

To ja się będę z kimś wyzywał u ciebie, nikt nie zareaguje

 

Właśnie różnica jest taka że jak nikt u mnie nie zareaguje to się pożegna z adminem, tak było jest i będzie 🙃

 

 

9 minut temu, KIK napisał:

ja mam szukać k***a godzinę czasu w logach tak?

No to musisz być bystry chłopak że znalezienie tej rozmowy w logach zajmie ci godzinę 😅

 

 

9 minut temu, KIK napisał:

Chyba ci coś na dynke spadło kolego

Dyńką to ja ściany rozwalam 

 

Nawet nie chce mi się tu z nikim kłócić bo zaraz będzie że znowu się odpalam, ale ch*j mnie strzela jak widzę taka szamotaninę

 

Ps Nie mogłem edytować z telefonu więc dodałem ostatni post.

 

 

Edytowane przez KASANOWA

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty na prawdę masz jakieś zwarcie w tej głowie XD

non stop cos do mnie pi*******z i gdy ja ci coś odpowiem od razu piszesz na u@ ze cie wyzywam i prowokuje XDD było pierdyliard takich sytuacji.

jak kogoś cisnę to potrafię bana przyjąć na klatę, bo najzwyczajniej wiszą mi takie kary w kwadratowej gierce XD ale w tym przypadku wszyscy wiedzą jak ty sie zachowujesz, @ osia46bodajże wczoraj sama zwracała ci uwagę kilka razy ze sam prowokujesz i później płaczesz.  http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2312041720-jail_blue-1701706800-1701708720.zip <-- demo z jednej mapki przed skargą

 

 

@ Bakograsz na tym serwie kilka dni, a ja kilka lat. cisnę ludzi z którymi tam gram też od lat - sposób komunikacji. takie community takie warunki jak ci sie nie podoba możesz pograć na innym jb gdzie za słowo kur*a dostaneisz bana na 3h

@ KASANOWAnawet nie grasz na tym serwerze to po co coś piszesz XD? co jak co ale po takim wpisie który nic nie wnosi do skargi soczysty warn się należy 

 

 

 

 

Przez KIK,

Właśnie @ KASANOWAposty nic nie wnoszące do skargi warn się należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę demk, na razie zamykam

 

https://mega.nz/file/ZbURjQxB#aIX9_81sU3rs_SXpjGpSSBREZ2_pbUmvIWiPXhu0YLc masz @ 1_BETONIARZ_1 zrobiłem to samo co ty, to jest w strone admina na demku. Rozpisz demko http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2312041720-jail_blue-1701706800-1701708720.zip . Czyli przejrzyj sobie, napisz w jakiej minucie i sekundzie jesteś tylko TY wyzywany. Masz na to 24h po upływie tego czasu skargę odrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KIK zablokował i odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie