Skocz do zawartości

Zablokowane o.O [Podanie xmrl]


xmrl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: xmrl    
Imię: Dominik
Wiek: 17
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Ogarniam giereczke (w podstawówce mówili na mnie weteran 1.6), staram się być neutralny i kulturalny :tf:, chciałbym pomóc dla serwera zgłaszając moją kandydature na admina 💪🏻
Doświadczenie: Admin dd2 na paru serwerach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6
Ile czasu spędzasz na serwerze: 3/4h dziennie
Jak długo jesteś z nami: 1,5 roku
Link do Tsarvar'a: https://tsarvar.com/player368336-xmrl
Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak
Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: tak
Kontakt: dc/steam
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: tak

 

Odnosnie screenów parapeta.

SCREEN 1 "WALLHACK" : Sytuacja z tym wargodem wyglądała tak, że było to takie menu w którym były opcje 1.wyłączenia hudu serwera czyli np. tych niebieskich indykatorów na ffa, które pokazują ile zadało się hp przeciwnikowi, 2."FPS BOOST", który jak poźniej dowiedziałem się od kolaja jak mi robił wargoda że to zwykły skipframe (może potwierdzić) i w końcu 3.CROSSHAIR EDITOR czyli innymi słowami celownik który mogłeś edytować, tutaj link https://oxy.st/d/sNWd którego używałem na serwerkach.  Można go pobrać, zrobić wargoda i zobaczyć jako co go wykryje. Na filmiku na moim kanale pt "cs 1.6 back to the game" widać nawet ten crosshair editor.

 

SCREEN 2 "KnifeBot": Po 1 chciałbym napomknąć że wargod jest robiony rok temu. Knifebot jest to cheat do trybu KnifeArena, który ma opcje autostref i samego knifebota który sam kosuje przeciwników.  Na screenie wargoda widać ip z innej serwerowni co może świadczyć o tym że go nie używałem na jailbreaku. Poniżej wstawiam nagranie wargoda i robienie sgsów/bh na potwierdzenie moich słów.

 

Edytowane przez xmrl
obrona mienia :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest cheaterem ale jestem na TAK. 

 

Mimo 17 lat mentalnie ma więcej niż połowa graczy 20+ na serwerze. 

Widać, że poci się na gierką i potrafi grać.

Jest aktywny 

Amx na - ale to nic ciężkiego. Sam się nauczyłem. W tydzień, z resztą komendy są na necie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oczywiście na TAK

+ z wiekiem to samo co DG napisal i jestem tego samego zdania

+Aktywność

+bezkonfliktowy

+ogarnia giereczke

+/- Amx ale to nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak

Bardzo aktywny gracz kiedy tylko nie wejde to jest XD, wchodzi do ct gdy nie ma chętnych, jest ogarnięty, nie wchodzi nigdy w konflikty. Nadaje sie na admina, amxx nie jest trudny łatwo ogarnąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

poniewaz jest mistrzem wojewodztwa lodzkiego oraz bylym wice-mistrzem europy na swoim koncie posiada 3 puchary i dwie zlote pilki  sa 3 argumenty tak

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • snuffy zmienił tytuł na o.O [Podanie xmrl]

Super podanie dominik, kolejna osoba ktora traci resztki godnosci wkraczajac w grono tej sekty 

 

 

+ ct

- cziter

+ kolega hermana

+ czesto gra

+ opanowany nerwowo

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy chórem na tak, więc ktoś musi być na nie.

Krótko i na temat, jesteś niegodny zaufania i nie powierzyłbym pilnowania miejsca parkingowego? Dlaczego tak uwazam?

image.png.84e017ff3d9cbde1c169725cd78be19a.png

image.png.483c6b46ee5e97ff56b1c2c53dc9dccf.png

 

Drugi screen również Twój ale możesz zaprzeczać. Pierwszy screen z 20 października tego roku. Drugi starzy jeszcze sprzed porzucenia starego konta Steam. Młode 17 letnie talenty cs 1.6 z 20 letnim doświadczeniem jeszcze z pre-alphy. Zdanie moje jest następujące, ten kto nie ma nic do ukrycia nie zostanie przez nic wyłapany... NIGDY. Śmiem twierdzić, że nawet teraz się palisz na legit configach z chomikuj i nie mam zamiaru ci tego udowadniać bo wybrałeś sobie wygodny mod do chowania się. 

 

Admina i tak pewnie dostaniesz bo godzinki ale przynajmniej będę mógł za niedługi czas powiedzieć "a nie mówiłem?"

 

Kto raz cheatował będzie to robił cały czas bo tylko w taki sposób jest w stanie zdobyć atencję, jest to nieodłączny element rasy legiciarzy w cs 1.6.

 

Czekam na łapki w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie