Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [#2] Starcie światów- Zuzaa & radkovsky


moose`

Rekomendowane odpowiedzi

2120590940_starcieswaitw.png.3049a50a23959f332c5b0853cc76f85e.png

 

Witam w nowym temacie w Redakcji "Starcie światów"!

Poznamy tu poglądy na różne tematy z perspektywy kobiety oraz mężczyzny.

 

Moi goście: Zuzaa oraz radkovsky

 

 

Co chciałbyś/aś żeby zawsze było modne, bez względu na upływający czas?

Zuzaa Dresy, zawsze stawiam na wygodę i według moich preferencji chciałabym by to one były modne. Obojętna była by mi kolorystyka, ale musiałby by być zdecydowanie luźne i komfortowe dla wszystkich. 

radkovsky Chciałbym, żeby zawsze modne było dbanie o dobrobyt społeczny i równość. Bez względu na trendy mody, ważne jest, abyśmy zawsze mieli na uwadze dobro innych ludzi i starali się tworzyć społeczeństwo oparte na sprawiedliwości i szacunku.

 

 Jakie są Twoje najważniejsze zasady kiedy idziesz na randkę?

Zuzaa  Takich typowych zasad to nie mam, ponieważ mój chłopak i ja jesteśmy na prawdę bardzo wyluzowani, zależy wszystko jaka to randka. Powiedzmy na wyjście do restauracji, ubieram się nieco bardziej elegancko niż w dresy 😂, a jeśli chodzi o typowe zasady to albo raz płaci On a raz ja, albo dzielmy się na pół. Po takiej randce oczywiście spacerek i powrót do domu i taka randka zakończona kąpielą jest cudowna. 

radkovskyPrzede wszystkim- być sobą i nie zgrywać kogoś kim się nie jest. Oczywiście przy tym zachowywać się szarmancko i z poszanowaniem dla drugiej osoby.

 

Jeśli przeprowadzałbyś/aś się do innego kraju i mógł/a zabrać ze sobą tylko jeden, nieduży plecak, co by się w nim znalazło?

Zuzaa  Jeśli były to ciepły kraj to letnie ciuchy zajmują mało miejsca, myślę że wiadomi telefon bym wzięła, ukochanego do plecaka niestety nie zmieszczę 😂, jakiś powerbank, podstawowe leki, paszport i jeśli miała bym miejsce jeszcze to wzięła bym instaxa.

radkovskyNa pewno telefon wraz z ładowarką, pieniądze, dokumenty, woda i... kreatyna :kappa:

 

Jeśli mógłbyś/aś poznać odpowiedź na jedno, dowolne pytanie, jakie byś zadał/a?

Zuzaa Dokąd nocą tupta jeż? 

radkovskyCo nas czeka po śmierci?

 

Czego byś nie wybaczył/a w związku/przyjaźni i dlaczego?

Zuzaa Ojj jeśli chodzi o mnie to nie wybaczyła bym zdrady, to jest dla mnie jedyna rzecz, której nie jestem w stanie wybaczyć. Jestem dosyć wyrozumiała, ale jeśli ktoś to wykorzystuje, to niestety nie mam miejsca na takie osoby w moim życiu.

radkovsky Zdecydowanie nie toleruję zdrady, fałszu i braku lojalności. Absolutnie gardzę tym w relacjach międzyludzkich.

 

 

 

Dziękuje moim gościom oraz czytelnikom :pepelove:

 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` usunał z polecanych temat
  • moose` zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie