Skocz do zawartości

Zablokowane Celownik do AWP/Scouta- Ban za co?


El Mafioso

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jako, że źle się dzieje to chciałbym sie w miare merytoryczny sposób wypowiedzieć na temat mojego celownika "wpomagacza" nie będę sie tu rozpisywał jak działa i czym jest celownik bo od tego macie internet - 

Chciałbym się tylko zapytać @ KIK oraz @ sedes czym popierają swoją decyzję "wspomagacz" bo pod tą definicję tyle rzeczy można podciągnąć np "wspomagaczem" można nazwać monitor z 144hz bo inni nie mają i płaczą że są wolniejsi czy  wspomagaczem jest też zwykły scroll bo "BH"  jest bugiem cs jak i "GS/SGS" i nie był do tego czysto zaprojektowany  a na spacji bhopuj sobie przez polowe mapy ITD. Nie rozumiem waszej decyzji skoro nie jest to żaden skrypt jak pisze dino jest to mechanika monitora. Macie inne pkt regulaminu dzieki którym możecie mnie banować nie - ten.

 

Wspomaczem celowania (ciekawe celownik mi robi sam celuje) jedynie jakie ma zadanie to celownie bez celowania, co więcej żeby celować tym celownikiem trzeba mieć conajmniej monitor bo inaczej gra nie wyłapuje tego, tak więc już trzeba spełnić 2 warunki żeby używać tego wspomagacza celowania. 

 

PODSUMOWUJĄC MACIE INNY PUNKTY W REUGLAMINIE DO BANOWANIA MNIE

  • celownik AWP/Scout - [Ban 1 dzień - 7 dni]

Więc jaki ban? 

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Słowem skrótu.

Podsumowanie sprawy przed kika w przerobionym wyżej temacie jest tak niedorzeczna jak ułaskawienie mordercy tylko dlatego że narzędziem zbrodni jest plastikowy nóż z kuchni dla dziecka:

3_max.jpg

 

W sumie Celownik to też funkcja monitora a nie "cheat" to nawet nie celownik do AWP tylko do noża jest bo lepiej hitbox widać xD

A będąc już całkowicie poważnym. Hyperscroll wymusza spamowanie scrolla nawet po 20 razy pomiędzy jednym a drugim duckiem. Coś podobnego jest niemożliwe używając scrolla normalnie ale dlaczego to mówię? Mówię to dlatego że skrypt na GS również wymusza samoczynnie kucanie a jedyne co musisz robić to strefy; może je wymuszać trzymanie guzika bądź spamowanie jednego i tego samego więc nie rozumiem różnicy i przyzwalania na tego typu rzeczy. Zresztą to wcale nie dziwne, że robiąc GSy normalnie musisz trafić scrollem albo liczyć że trafisz przy około 5 tickach na ducka a nie 30 gdzie masz 99% szans na trafienie ( samo ci trafi bo jest taka ilość ticków na jedno odbicie ).  Już pomijam fakt że masz "plik txt które umożliwiały mi większą ilość fps od 3-4k (bez crasha cs)" żeby legitnie nabijać do tego v-maxa. 

 

Cała sprawa jest śmieszna i nie powinna mieć w ogóle miejsca na dyskusje. Nie pozdrawiam

@ snuffy@ KIK@ MeQustooo

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++

psilent fov na 0.75 czy 0.50 też wam tylko pomoże lekko strzelić w głowę, dalej będziecie musieli celować sami ale główka będzie troszkę większa a to tylko TROSZKĘ pomaga a nie robi coś za nas, nie mam racji?

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

To ty @ kolaj8nie widzisz różnicy między "normanlym scrollem" a hyperscrollem który jest niczym innym jak makrem w tym przypadku, bo do czego służy makro? Jak dla mnie do łamania limitów podobnie jak mouseclickery popularne w MC na starszych wersjach które też są niczym innym jak makrem które ma spamować atak z niewyobrażalną prędkością zapewniając przewagę nad innymi.

 

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Czyli widzisz różnice w tym że aby robić normalne GS musisz spalić rolkę myślę lekko do 4x na sekundę a nie raz na kilka sekund? Czy ty naprawdę udajesz czy próbujesz z ludzi robić idiotów, KIKa możesz tak kręcić ale nie ludzi którzy mają pojęcie o grze a nie łykają wszystkiego jak pelikan.

Edytowane przez El Mafioso
Nowa myśl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, El Mafioso napisał:

Hyperscroll wymusza spamowanie scrolla nawet po 20 razy pomiędzy jednym a drugim duckiem.

No tak, ale co z tego tak jak pisałem w temacie moim trzeba miec te conajmniej 200-300 fps żeby go użyć.

 

Godzinę temu, El Mafioso napisał:

Już pomijam fakt że masz "plik txt które umożliwiały mi większą ilość fps od 3-4k (bez crasha cs)"

Wargod wykrywa skipframe 

Godzinę temu, El Mafioso napisał:

Mówię to dlatego że skrypt na GS również wymusza samoczynnie kucanie a jedyne co musisz robić to strefy; może je wymuszać trzymanie guzika bądź spamowanie jednego i tego samego więc nie rozumiem różnicy i przyzwalania na tego typu rzeczy.

Czyli nie widzisz różnicy pomiędzy Fizycznym skrollem a Programem typu makro?

 

Godzinę temu, El Mafioso napisał:

liczyć że trafisz przy około 5 tickach na ducka a nie 30 gdzie masz 99% szans na trafienie ( samo ci trafi bo jest taka ilość ticków na jedno odbicie )

Nie jest to ciężkie nawet nie używając hyperscrolla - ta myszka ma bardzo lekkiego scrola .

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Słowem Skrótu.

Podsumowanie sprawy przed Parapeta w przerobionym wyżej temacie jest tak niedorzeczna jak ułaskawienie mordercy tylko dlatego że narzędziem zbrodni jest plastikowy nóż z kuchni dla dziecka:

Spider-Man: No Way Home's Spider-Mans recreate the pointing ...

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Co ma piernik do wiatraka?

 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

@ El MafiosoPrzewaga w tych grach była tak i owszem ale tam to nie było banowane a co więcej wymagane by dojść do lepszej gilidi- na serwerze mam zakaz wykorzystywania tego robienia przewagi *butów etc* poza tym ja widzę rożnice w czymś gdzie hyperscrolla trzeba co ok 2 sek wprowadzać w ponowny ruch a gdzie trzyma się jeden przycisk 

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Widzę różnicę - Coś gdzie jest w pełni edytowalne i kuca ci idealnie w timing nawet na 100 fps możesz na*********ć gs a czymś nad czym nie masz większej kontroli - za mocno zakręcisz to po prostu gra wykrywa że cały czas wciśnięty ctrl - za mało fps to samo i jedno jest fizyczne a drugie programem

 

Edytowane przez kolaj8
ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KIK zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie