Skocz do zawartości

Zablokowane Hyperscroll- permaban za co?


kolaj8

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.png.875f2dadec581449f686cd05eb0b0768.png

Dobra jako, że źle się dzieje to chciałbym sie w miare merytoryczny sposób wypowiedzieć na temat mojego hyperscrolla "wpomagacza" nie będę sie tu rozpisywał jak działa i czym jest hyperscroll bo od tego macie internet - 

Chciałbym się tylko zapytać @ KIK oraz @ sedes czym popierają swoją decyzję "wspomagacz" bo pod tą definicję tyle rzeczy można podciągnąć np "wspomagaczem" można nazwać monitor z 144hz bo inni nie mają i płaczą że są wolniejsi czy  wspomagaczem jest też zwykły scroll bo "BH"  jest bugiem cs jak i "GS/SGS" i nie był do tego czysto zaprojektowany  a na spacji bhopuj sobie przez polowe mapy ITD. Nie rozumiem waszej decyzji skoro nie jest to żaden skrypt jak pisze dino jest to mechanika myszki. Macie inne pkt regulaminu dzieki którym możecie mnie banować nie - ten.

 

Wspomaczem movmentu (ciekawe scroll mi robi sam strefy) jedynie jakie ma zadanie to spamienie duckiem, co więcej żeby spamić tym duckiem trzeba miec conajmniej 200-300 fps bo inaczej gra nie wyłapuje tego, tak więc już trzeba spełnić 2 warunki żeby używać tego wspomagacza movmentu. 

 

Podsumowując macie inne punkty regulaminu do banowania mnie  

  • §2.6. Zakaz nadużywania GS/SGS. Używanie GS/SGS w celu buntowania się  jest zabronione. To samo po stronie CT, GS/SGS w celu udaremnienia buntu także jest zabronione.
  • nadużywanie GS/SGS - [Ban 1 dzień - 7 dni - na zawsze]

Więc jaki perm? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie