Skocz do zawartości

Zablokowane skarga mequsto


kolaj8

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:kolaj8


Nick oskarżonego: @ MeQustooo


Data i godzina zdarzenia: Ogół

 

Opis sytuacji: Złe wykonywanie swoich obowiązków, Nie jesteś obiektywny będąc opiekunem. 

 

Oskarżenie 1:

 @ kolaj8bugowanie zyczenia, kill na zyczeniu jak przegrales, skargi graczy +1 1/3  - to jest twój wpis który dodałeś  jakąś godzinę temu :) opisałem wcześniej w rezygnacji dlaczego , co i jak a tu dodam, że jako opiekun nie powinneś brać pod uwagę skarg na pv bez dowodów bo po pierwsze po to masz ten dział żeby 2 strony mogły się wypowiedziec  po drugie jak masz znać konteks sytuacji jak ciebie na serwerze nie ma ;) a poza tym chciałbym zobaczyć skargi ok ok?

 

Oskarżenie 2:

Ty dokładnym idealnym graczem który nie ma żadnej skazy?  Otóż nie, gdy tylko ktokolwiek zacznie ci się buntować psycha ci siada i wyzywasz graczy od szmat ku**w itp. (mogę specjalnie dla ciebie powycinać demka i skleić w 1 jak wyzywasz wielu graczy :)) tak daje przykład opiekun mequsto :) 

 

@ KIKprzeczytaj co napisałem na temat "SKARGI GRACZY" - branie pod uwagę skarg na pv bez dowodów 

@ KIK chciałeś dowody https://megawrzuta.pl/download/e5cd76fe4f3c0adefa28fc1a941804c2.html

 

Perineum 20.11
00:50-01:20 fk tak o XD
06:28-06:32 wyzywanie administratora
07:11-07:27 nie potrzebny komentarz w strone graczy
07:35-08:14 zero zainteresowanie w konkursy, chlop niedoinformowany. Niepotrzebnie rzuca ku****i itp
14:20-14:25 kolejny niepotrzebny komentarz
[22:32]
Kakao 21.11

2:50-3:30 obraza gracza, brak jakiejkolwiek reakcji z jego strony na zgloszenie na u@
5:38- 5:50 XD
6:54-7:01 zwzywał Polski Gracz bo sobie stał XD
7:14  Gracz go upomniał, że go zwyzywał, po czym rzucając paroma ku****i zkłamał, że nic nie powiedział do niego
8:58-9:58 rage, zamiast normalnie upomnieć zaczyna wyzywać. Po tym gdy @dg420 upomniał  na u@  napisałem dlaczego go od razu wyzywa odpowiedział mu na interadminvoice, że "taki mam kaprys". Drwi z tego, że później napisał na czacie "opiekun jb wyzywa graczy bo tak mu sie podoba"
13:30-13:40 bardzo pomocny jest ten oopiekun dla ludzi co mu piszą na u@
14:30-14:40 rozumiem, że wbił THC na AB, ale po co pokazywać tak niski poziom merytoryczny przy graczach? Nie lepiej to zostawić dla siebie?
16:04-16:17 Kolejny zbedny komentarz w którym obraża graczy
21:05 Brak pomocy graczu który pyta sie na u@

 

Edytowane przez kolaj8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez dowodów to w sumie puste słowa, daj dowody. A co do listy to ona jest po to że jak widzi że coś ktoś zrobił to bez ostrzeżenia daje punkt, który jest ostrzeniem.

 

Edit: @ kolaj8co ty wargoda nie chiałeś zrobić ?

Edytowane przez KIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do marudy to warto tez wziac pod uwage jak napierdala te sgsy i do jakich celów ich używa ;D sam wielmożny pan WŁAŚCICIEL  nieraz widzial to na swoje ślypia.

 

Kolega z klasy jak zobaczył na informatyce jak on lata to aż mu gemba opadla i jednoznacznie stwierdzil, ze admin maruda czituje, pozdrawiam :kekw: a te wargody są tyle warte co zdanie  @ osia46 ~ nic :* 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzefShizer napisał:

A co do marudy to warto tez wziac pod uwage jak napierdala te sgsy i do jakich celów ich używa ;D sam wielmożny pan WŁAŚCICIEL  nieraz widzial to na swoje ślypia.

 

Kolega z klasy jak zobaczył na informatyce jak on lata to aż mu gemba opadla i jednoznacznie stwierdzil, ze admin maruda czituje, pozdrawiam :kekw: a te wargody są tyle warte co zdanie  @ osia46 ~ nic :* 

shizerku były właścielu serwera hns chyba wiesz jak robi sie gs i sgs- moje są w 100% czyste

hmmm @kik z tego co ja wiem to wiedziałeś o tym wczesniej i zostały ci przekazane dowody( jak tylko znajde demko gdzie oskarżony był w ct to dołącze demko) miałeś o tym pogadać z mequsto

JA WARGODA MIALEM ROBIONEGO PRZEZ DINO  NA SAMYM POCZATKU poza tym moge robić te wargody upadłego nie mam niczego :)

KIK ZAZNACZE CI COŚ TYLKO RAZ NIE ZROBILEM WARGODA NA PROŹBĘ SHIZERA PROWADZILEM WTEDY MIAŁEM SOBIE WYJŚĆ z CS TAK O  poza tym 20 min poźniej zrobiłem wargoda ale chyba tego shizer nie zakodował w głowie

 

 

edit po zamknięciu

 

 

1. Kolejna skarga na ciebie do mnie na pw, robienie wargodow z du*y dla graczy bo masz takich kaprys  - co ty gadasz zrobiłem na serwerze 2 wargody bladimirowi, i xmlr i tyle tak własnie jest się słuchać kolegów BEKA 

2. słyszalem to bladimir tez kazał ci to robic to powiedzialeś ze tego nie zrobisz bo jestes adminem czy cos w tym stylu - kazał mi zrobić shizer i tak jak masz "TYLKO RAZ NIE ZROBILEM WARGODA NA PROŹBĘ SHIZERA PROWADZILEM WTEDY MIAŁEM SOBIE WYJŚĆ z CS TAK O  poza tym 20 min poźniej zrobiłem wargoda ale chyba tego shizer nie zakodował w głowie"

3.  Mowisz ze nie napisalem do ciebie na pw jak dawalem ci ostrzezenie a sam potem wywalasz swoje zale do mnie na forum gdzie tak samo mozesz do mnie napisac. - po co mam pisać do osoby która nie zna sytuacji a daje minusy BEKA

4. pierwsze co zrobilem jak dostalem wiadomość o tobie to sprawdziłem demko. - Kłamstwo mamy siebie na steamie w znajomych nie wchodziłeś w tym czasie na cs :) BEKA (niestety nie mam dowodów)

5. , potem skargi od innych administratrów, - POKAŻ TE SKARGI DAJ DOWODY jak pisałem " jako opiekun nie powinneś brać pod uwagę skarg na pv bez dowodów bo po pierwsze po to masz ten dział żeby 2 strony mogły się wypowiedziec  po drugie jak masz znać konteks sytuacji jak ciebie na serwerze nie ma ;)"

6.reszta mozecie go tutaj zawolac i jesli faktycznie uzna ze po tym jak rzucilem w jego strone pare docinek za obrazliwe to smiało możecie podjąc odpowiednie kroki w tej sprawie.- wyzywasz nie raz od ku**w itp wiec nie rozumiem tej wypowiedzi sami chcieliscie zebysmy banowali za wyzywanie

 

Tak kończąc temat proszę, żeby @ snuffy wypowiedział sie na ten temat bo bez obrazy wygląda to tak jakby kik bronił mequsto.

Edytowane przez kolaj8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając komentarz co do tej przypinki od @ KIK. Z jakiej racji gracz może prosić administratora od udostępnienie Wargoda. Z tego co wiem to administracja jest od sprawdzania graczy a jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do tego to od tego jest dział skargi. Również wiem, że były administrator @ kolaj8miał robionego wargoda przed @ sedes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał robionego i był czysty to fakt. Druga sprawa, w końcu jak złapałem @ KIK dzisiaj i po dogadaniu, czy hyperscroll będzie uznawany za wspomaganie, powiedział żeby karać tak samo tak samo jak punkt niżej:

  • używanie wspomagaczy - [Ban na zawsze]

Mechanika myszki rozumiem, ale po wyjaśnieniu wszystkiego, jest to pomoc w movemencie, która daje Ci przewagę taką samą jak auto GS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolaj8 napisał:

Twój nick:kolaj8


Nick oskarżonego: @ MeQustooo


Data i godzina zdarzenia: Ogół

 

Opis sytuacji: Złe wykonywanie swoich obowiązków, Nie jesteś obiektywny będąc opiekunem. 

 

Oskarżenie 1:

 @ kolaj8bugowanie zyczenia, kill na zyczeniu jak przegrales, skargi graczy +1 1/3  - to jest twój wpis który dodałeś  jakąś godzinę temu :) opisałem wcześniej w rezygnacji dlaczego , co i jak a tu dodam, że jako opiekun nie powinneś brać pod uwagę skarg na pv bez dowodów bo po pierwsze po to masz ten dział żeby 2 strony mogły się wypowiedziec  po drugie jak masz znać konteks sytuacji jak ciebie na serwerze nie ma ;) a poza tym chciałbym zobaczyć skargi ok ok?

 

Oskarżenie 2:

Ty dokładnym idealnym graczem który nie ma żadnej skazy?  Otóż nie, gdy tylko ktokolwiek zacznie ci się buntować psycha ci siada i wyzywasz graczy od szmat ku**w itp. (mogę specjalnie dla ciebie powycinać demka i skleić w 1 jak wyzywasz wielu graczy :)) tak daje przykład opiekun mequsto :) 

 

@ KIKprzeczytaj co napisałem na temat "SKARGI GRACZY" - branie pod uwagę skarg na pv bez dowodów 

@ KIK chciałeś dowody https://megawrzuta.pl/download/e5cd76fe4f3c0adefa28fc1a941804c2.html

 

Perineum 20.11
00:50-01:20 fk tak o XD
06:28-06:32 wyzywanie administratora
07:11-07:27 nie potrzebny komentarz w strone graczy
07:35-08:14 zero zainteresowanie w konkursy, chlop niedoinformowany. Niepotrzebnie rzuca ku****i itp
14:20-14:25 kolejny niepotrzebny komentarz
[22:32]
Kakao 21.11

2:50-3:30 obraza gracza, brak jakiejkolwiek reakcji z jego strony na zgloszenie na u@
5:38- 5:50 XD
6:54-7:01 zwzywał Polski Gracz bo sobie stał XD
7:14  Gracz go upomniał, że go zwyzywał, po czym rzucając paroma ku****i zkłamał, że nic nie powiedział do niego
8:58-9:58 rage, zamiast normalnie upomnieć zaczyna wyzywać. Po tym gdy @dg420 upomniał  na u@  napisałem dlaczego go od razu wyzywa odpowiedział mu na interadminvoice, że "taki mam kaprys". Drwi z tego, że później napisał na czacie "opiekun jb wyzywa graczy bo tak mu sie podoba"
13:30-13:40 bardzo pomocny jest ten oopiekun dla ludzi co mu piszą na u@
14:30-14:40 rozumiem, że wbił THC na AB, ale po co pokazywać tak niski poziom merytoryczny przy graczach? Nie lepiej to zostawić dla siebie?
16:04-16:17 Kolejny zbedny komentarz w którym obraża graczy
21:05 Brak pomocy graczu który pyta sie na u@

 

Oho, mamy mocne dowody. Byłem wiele razy świadkiem jak OPIEKUN @ MeQustooowyzywał graczy i był bardzo toksyczny. Kazdy dobrze wie, ze te demka i przykłady podane to jest 1/200 tego co osobą oskarżona przedstawia swoim zachowaniem. Ciekawe czy @ KIK, @ snuffylub Malik ale go nie mogę oznaczyć wyciągną z tego jakieś konsekwencje. Powtórzę jeszcze raz @ MeQustooonie nadaje się na opiekuna serwera. Zmieńmy coś w koncu na tym serwerze zabijmy tą zarazę zwaną patologią. Wiadomo, że każdy może rzucić soczyste kurw* lub pod wpływem emocji powiedzieć "o ty kur.." nikt nie jest święty ale to co on robi to jest przesada. Mam również nadzieję, że owa sytuacja nie skończy się na tym, że MeQustooo nie dostanie tylko upomnienia lecz skończy się degradacją. 

 Jeśli opiekun też by miał dostawać minusy już dawno by wyleciał. 

Pozdrawiam serdecznie i zaprzestańmy również kolesiostwa na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna skarga na ciebie do mnie na pw, robienie wargodow z du*y dla graczy bo masz takich kaprys (dino, bladimir nie wiem czy ktos jeszcze był) Z tego co słyszalem to bladimir tez kazał ci to robic to powiedzialeś ze tego nie zrobisz bo jestes adminem czy cos w tym stylu, potem skargi od innych administratrów, pierwsze co zrobilem jak dostalem wiadomość o tobie to sprawdziłem demko. Sytuacja z ozywaniem kazdego na zyczeniu dino, potem dawanie chowanego gdzie on mowił o bombrunie przez co musial was zeslejowac i dac samemu zabawe na next dzien a co zrobiles w ten sam dzien na zyczeniu xmrla, zabiles go jak przegrales. Dostałeś +1 do ostrzezen a zachowujesz sie jakbym conajmniej zabronil ci grac, piszesz rezygnacje a potem ty wraz ze swoimi kolegami zbieracie dowody na grupowa skarge na mnie. Mowisz ze nie napisalem do ciebie na pw jak dawalem ci ostrzezenie a sam potem wywalasz swoje zale do mnie na forum gdzie tak samo mozesz do mnie napisac. Przez 3 dni nie było mnie w domu i pierwsze co slysze po wejsciu na serwer to "czy raczysz dac szlugi za konkurs" Z muskiem mam zajebisty kontakt i wyzwiska z nami sa sposobem komunikacji, zreszta mozecie go tutaj zawolac i jesli faktycznie uzna ze po tym jak rzucilem w jego strone pare docinek za obrazliwe to smiało możecie podjąc odpowiednie kroki w tej sprawie.

Jesli chodzi o wpis gdzie dalem ci +1 po prostu go ukrylem bo zrezygnowałeś z admina żeby nie było ze gdzies usuwam sowje posty


Niesamowite jest to ze jednego dnia potrafie wejsc na serwer i zajebiscie sie z wami bawic, droczyc sie miedzy soba i po prostu czuc fajny vibe  a drugiego dnia zbieracie demka na mnie i zachowujecie sie jakbym dzialał conajmniej na szkode tego serwera.
 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KIK napisał:

@ MeQustooo już rozmawialiśmy i skończyło się na upomnieniu. Jednak musisz się do tego odnieść. 

Założe się, że gdyby admin takie coś odwalił dostałby pewnie minusowe punkty a może i nawet degrada a opiekun który powinien świecić przykładem na serwerze dostaje tylko upomnienie #stopkolesiostwu :nunu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeQustooo napisał:

Kolejna skarga na ciebie do mnie na pw, robienie wargodow z du*y dla graczy bo masz takich kaprys (dino, bladimir nie wiem czy ktos jeszcze był) Z tego co słyszalem to bladimir tez kazał ci to robic to powiedzialeś ze tego nie zrobisz bo jestes adminem czy cos w tym stylu, potem skargi od innych administratrów, pierwsze co zrobilem jak dostalem wiadomość o tobie to sprawdziłem demko. Sytuacja z ozywaniem kazdego na zyczeniu dino, potem dawanie chowanego gdzie on mowił o bombrunie przez co musial was zeslejowac i dac samemu zabawe na next dzien a co zrobiles w ten sam dzien na zyczeniu xmrla, zabiles go jak przegrales. Dostałeś +1 do ostrzezen a zachowujesz sie jakbym conajmniej zabronil ci grac, piszesz rezygnacje a potem ty wraz ze swoimi kolegami zbieracie dowody na grupowa skarge na mnie. Mowisz ze nie napisalem do ciebie na pw jak dawalem ci ostrzezenie a sam potem wywalasz swoje zale do mnie na forum gdzie tak samo mozesz do mnie napisac. Przez 3 dni nie było mnie w domu i pierwsze co slysze po wejsciu na serwer to "czy raczysz dac szlugi za konkurs" Z muskiem mam zajebisty kontakt i wyzwiska z nami sa sposobem komunikacji, zreszta mozecie go tutaj zawolac i jesli faktycznie uzna ze po tym jak rzucilem w jego strone pare docinek to smiało możecie podjąc odpowiednie kroki w tej sprawie.

Jesli chodzi o wpis gdzie dalem ci +1 po prostu go ukrylem bo zrezygnowałeś z admina żeby nie było ze gdzies usuwam sowje posty.

Na demkach nie tylko wyzywasz muska inni gracze również zostali zwyzywany przez ciebie ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie