Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga - Gangsta


Jądro Renifera

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Kilka dni temu.

Nick użytkownika: @ Gangsta

Dowody: 

Świadkowie: @ Boski Z Polski

Uzasadnienie: Admin @ Gangsta nadużył swoich uprawnień, nadając mi kilka dni temu ostrzeżenie za rzekomy spam. Chciałbym nadmienić, że mi oraz @ Boski Z Polskizależy na dobru sieci i chcemy, aby ta sytuacja z tematu wyżej wymienionego została jak najszybciej wyjaśniona. Moderatorzy @ Vortioraz @ .:TRakToR:.nic nie robią i naszym zdaniem powinni jak najszybciej wylecieć z powierzonych im stanowisk. Co do mojego warna chciałbym, aby rzecz jasna został zdjęty, bo został nadany niesłusznie. Odniosę się do notki: "Post o niskiej wartości", dlaczego o niskiej wartości? Wnoszę jak najbardziej coś do tematu i nie spamuje, pisząc, że sytuacja jest naprawdę poważna, bo i forum jest poważne, a administracja (w tym wypadku moderacja) fatalna. "Publikacja pod rząd dwóch postów w przeciągu 48h", i co z tego? Oba posty były uzupełnieniem, nie rozumiem o co Ci dokładnie chodzi. Czy ty naprawdę @ Gangstanie widzisz jak moderacja wygląda? Przecież jej w ogóle nie ma, a oboje w/w przeze mnie moderatorzy powinni wylecieć już tydzień temu. Nie róbcie sobie żartów z tak poważnego forum, miło mi się tutaj siedzi, ale karanie za coś takiego (a zależy mi na wyjaśnieniu tego jak najszybciej) jest po prostu śmieszne. 

 

Oczywiście liczę na ukaranie @ Gangstaza bezsensownego warna oraz rozwiązanie tej sprawy jak najszybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skardze która jest napisana na naszych moderatorów została dodana wypowiedź Rumcajsa, w której jest jasno napisane, że temat zostanie zaktualizowany i wszystko ogarnie.

image.png

zabierzcie pod uwagę, że każdy moderator/administrator to człowiek tak samo jak Ty też mamy pracę, znajomych, rodzinę czy swoje sprawy prywatne nikt z nas nie będzie siedział na forum 24/h i na każde zawołanie latał każdy poświęca czasu na tyle, na ile jest w stanie go dać.

 

Druga sprawa zaraz po informacji od Rumcajsa musiałeś napisać, bo, by chyba Ci żyłka pękła? Po co to wszystko? Skoro jest jasno i wyraźnie napisane OGARNĘ CIERPLIWOŚCI MAM PROBLEMY Z INTERNETEM… wtedy otrzymałeś ode mnie tylko notkę, która już powinna Ci dać do myślenia, że następny taki post na ten sam temat będzie karany.

image.png

 

Lecz moja notka, którą otrzymałeś chyba nie dodarło to do Ciebie, żeby nie spamić ciągle tym samym. Vorti wypowiedział się w temacie następnie po jego wypowiedzi oczywiście wpadł twój kolejny post, bo jakby inaczej masz możliwość edytowania postu by uniknąć takich sytuacji,  ja się dwa razy nie będę powtarzał, dlatego dostałeś warna o wartości +2 myślę, że sytuacja jest jasna.

image.png

Wystarczy przejrzeć twój profil i widać, że czasem się pchasz na siłę z tymi postami tam, gdzie nie trzeba nie mam żadnego problemu do aktywnych użytkowników forum, bo to akurat chwalę, ale na siłę nabijanie postów, czy wtrącanie się wszędzie przekracza pewne granicę.

 

16 godzin temu, Jason_Voorhees napisał:

Czy ty naprawdę @ Gangstanie widzisz jak moderacja wygląda? Przecież jej w ogóle nie ma, a oboje w/w przeze mnie moderatorzy powinni wylecieć już tydzień temu

A to przepraszam bardzo skarga jest na mnie, czy na mnie i na moderatorów? zaczynasz robić z tematu masło maślane i wszystko mieszasz.

 

16 godzin temu, Jason_Voorhees napisał:

Co do mojego warna chciałbym, aby rzecz jasna został zdjęty, bo został nadany niesłusznie.

Nadany został jak najbardziej prawidłowo i na pewno ja Ci go nie zdejmę.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zostałem wspomniany, to chciałbym zaznaczyć, że w żaden sposób nie podzielam zdania twórcy tego tematu oraz osobiście nie zależy mi na usunięciu wspomnianej dwójki moderatorów, zależy mi bardziej na poprawie ich aktywności w strefie samego forum.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro też zostałem wywołany w tym temacie wgl. nie potrzebnie bo temat nie dotyczy mnie to się wypowiem. Warn nałożony jak najbardziej poprawnie, zgodnie z regulaminem. Od dodania czegoś nowego do postu jest dodana opcja edytuj aby nie robić nie potrzebnego spamu w temacie aby łatwiej i szybciej się go czytało. Także skarga totalnie bezsenensowna i do zamknięcia. Przeczytaj sobie regulamin potem pisz na kogoś skargi i na następny raz nie pinguj graczy jeśli kogoś sprawa nie dotyczy.

 

Dziękuje i pozdrawiam 

 

 

sygn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2023 o 16:40, Gangsta napisał:

W skardze która jest napisana na naszych moderatorów została dodana wypowiedź Rumcajsa, w której jest jasno napisane, że temat zostanie zaktualizowany i wszystko ogarnie.

image.png

zabierzcie pod uwagę, że każdy moderator/administrator to człowiek tak samo jak Ty też mamy pracę, znajomych, rodzinę czy swoje sprawy prywatne nikt z nas nie będzie siedział na forum 24/h i na każde zawołanie latał każdy poświęca czasu na tyle, na ile jest w stanie go dać.

 

Druga sprawa zaraz po informacji od Rumcajsa musiałeś napisać, bo, by chyba Ci żyłka pękła? Po co to wszystko? Skoro jest jasno i wyraźnie napisane OGARNĘ CIERPLIWOŚCI MAM PROBLEMY Z INTERNETEM… wtedy otrzymałeś ode mnie tylko notkę, która już powinna Ci dać do myślenia, że następny taki post na ten sam temat będzie karany.

image.png

 

Lecz moja notka, którą otrzymałeś chyba nie dodarło to do Ciebie, żeby nie spamić ciągle tym samym. Vorti wypowiedział się w temacie następnie po jego wypowiedzi oczywiście wpadł twój kolejny post, bo jakby inaczej masz możliwość edytowania postu by uniknąć takich sytuacji,  ja się dwa razy nie będę powtarzał, dlatego dostałeś warna o wartości +2 myślę, że sytuacja jest jasna.

image.png

Wystarczy przejrzeć twój profil i widać, że czasem się pchasz na siłę z tymi postami tam, gdzie nie trzeba nie mam żadnego problemu do aktywnych użytkowników forum, bo to akurat chwalę, ale na siłę nabijanie postów, czy wtrącanie się wszędzie przekracza pewne granicę.

 

A to przepraszam bardzo skarga jest na mnie, czy na mnie i na moderatorów? zaczynasz robić z tematu masło maślane i wszystko mieszasz.

 

Nadany został jak najbardziej prawidłowo i na pewno ja Ci go nie zdejmę.

Skoro tak pcham się wszędzie ze swoimi wypowiedziami, gdzie są warny? 

 

W dniu 22.11.2023 o 18:42, Boski Z Polski napisał:

Jako, że zostałem wspomniany, to chciałbym zaznaczyć, że w żaden sposób nie podzielam zdania twórcy tego tematu oraz osobiście nie zależy mi na usunięciu wspomnianej dwójki moderatorów, zależy mi bardziej na poprawie ich aktywności w strefie samego forum.

@ Boski Z PolskiSkoro tobie nie zależy na ukaraniu ich, to mi tym bardziej. Jak widzisz aktywność ich nadal nie wzrosła i pewnie tak będzie, póki konsekwencje nie zostaną wyciągnięte.

 

@ GangstaZamknij ten temat, nie chce mi się czekać pół roku na rozpatrzenie. Wykupie odkupienie tych warnów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie