Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Propozycje zeka


zek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem żeby się podzielić z wami propozycjami z mojej strony z którymi moim zdaniem umilą rozgrywkę wszystkim i każdy będzie zadowolony. 

 

Pierwsza propozycja: dla ct czyli chodzi o muzykę która jest tylko w menu jedna czyli chodzi mi o sanah - bal, prosiłbym o dodanie z przynajmniej 10 piosenek a o jej wyrzucenie, nawet i explosion by bylo lepsze,  dodam kilka tutaj później które będą się nadawać, warto to dodać żeby przy zabawie na przyklad na parkiecie tańczyć mają więźniowie tylko nie ma czasami do czego a jest pare map bez muzyki lub są asłuchalne

 

Druga Propozycja: To jak każdy pewnie się domyśla to tu chodzi o dodatkowe skoki jest ich za dużo, ale na pewno nie do usunięcia całkiem, powinno to być bardziej znormalizowane, redukcja czyli jak by dla mnie to lepiej to wyglądało: usunąć range taką jaką jest svip, usunąć vipa dla steam, darmowy jeden vip w losowaniu co mape od godziny 19:00 - 06:00, jedyna ranga jaka powinna zostać i być dodana to "vip" która powinna mieć jakieś dodatki ale skupimy się narazie tylko na skokach czyli powinien być o jeden skok dodatkowy więcej od normalnego gracza i to tyle? tak tylko tyle i powinno wystarczyć żeby większość kłopotów zniknęło jak i oburzenie w dodatkowych skokach. Na pewno po zniknięciu darmowego vipa przez steam powinno się załączyć płatnego vipa tak jak jest obecnie tylko że wątpie żeby ktoś go kupował a na pewno nie w dużych ilościach się sprzedawać, a po zmianach na takie jakie mówię ustalić cene jeszcze raz vipa przez Właścicieli, nawet jeżeli to by było pare złotych jak taka dyszka co miesiąc na przykład zawsze coś by się dołożyło do serwera a każdy myślę że będzie zadowolony z tego. 

 

Trzecia propozycja: Myślę że zabijanie przez wiezniow reszte wiezniow przejezdzajac pojazdami lub klikaniem w guzik który zabija bez pozwolenia od policjanta powinno byc karane, moim zdaniem to nie jest umilanie grania. Sądzę żeby nie było tylko że fd jest karany a więzień również ale nie jakoś przesadnie wysokim banem. 

 

Czwarta propozycja: Częściej robienie upragnionej przez graczy mafii na serwerze

 

Piąta propozycja: Jeżeli by się wprowadziły zmiany i faktycznie zostałaby tylko ranga "Vip" to co powinna lub mogłaby mieć:

-Specjalny model dla vip ( stroju) 

-Modele w menu różnie zależy od wyboru broni ( chodzi o nóż trzymający w ręce ) 

-180 hp bez kevlaru

-jeden dodatkowy skok

-Mogą być że parę specjalnych czapek dla vip w menu osobnym tak żeby prowadzący wiedział że są dla vip i nie może ich użyć w trakcie prowadzenia gdyż zwykli gracze nie będą mogli ich założyć

to wszystko jest po to by zachęcić do zakupu vipa w celu wspierając również serwer

 

Szósta propozycja: Redukcja losowań, czasami są takie losowania które są zbędne, psują rozgrywkę CT jak i TT, segregacja bardziej

 

Siódma propozycja: Zbiórki całej Administracji co drugi tydzień w jakiś dzień w celu omówieniu wszystkiego co się dzieje na serwerze, co by się przydało zrobić, co dodać żeby umilić rozgrywkę, nie bać się rozmawiać a dawać wiele propozycji, zgadzać się nie zgadzać, głosowania, myślę że przez to mogła by się Administracja bardziej ze sobą zżyć i zgrać a dzięki temu wszystko idzie w stronę gracza by umilić mu rozgrywkę jak i nam wszystkim a także gracze będą się czuli lepiej 

 

Ósma propozycja: Nie do przesady ale zwiększona kultura na serwerze lub też i więcej kar dla tych co tej kultury nie przestrzegają to samo dotyczy się Administracji, czasami tej kultury nie ma na serwerze wcale. A coraz częsciej wszyscy się nawzajem urażamy 

 

Dziewiąta propozycja:  Będą to mapy na serwerku segregacja, usunięcie map które są w rzeczywistości słabe lub mało się na nich da poprowadzić

 

Dziesiąta propozycja: To usunięcie z początku rundy granatu dymnego więźniowi, dla mnie to nie potrzebne a rzucanie nimi jest troszeczke denerwujące, także myślę żeby ruletke/los fundusze pozwalały dopiero użyć drugiego dnia tygodnia czyli wtorek myśle że czasami ruletka/los w poniedziałek na rozpoczęcie ułatwi CTkowi po prowadzić. 

 

Narazie tyle mam propozycji, to są propozycję moje na które nie musi nikt się zgadzać a każdy może wyrazić opinię na którą czekam od was wszystkich co myślicie, może rownież i każdy propozycję swoją napisać w tym temacie w odpowiedzi. A być może któraś z propozycji się spodoba, będzie dobra i do zatwierdzenia przez Wyższych. Dziękuje za przeczytanie i za każdą opinię dobrą czy złą. :buzi:

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W sumie może byc, piosenki aż tak nie obciążają serwera tak myślę 

2.Hmm ludzie nie chcieli grać bo nie było wgl skoków, teraz gra dużo ludzi i znów odebrać im coś? No nie wiem, ja na razie bym zostawiła jak jest 

3. ja np bardzo dobrze się bawię jak mogę kogoś rozjechać czy coś XD myślę że to obowiązek strażników pilnować żeby coś takiego się nie działo, więc ja bym nie zmieniała tu nic 

4. Mafia spoko gdyby nie to że jak ktoś się nie odzywa to trzeba na tą osobę głosowsc bo się nie odzywa xd? Albo osoba która dużo gada to też jest przecież w mafii! I odechciewa się grać na mafii od tego, ale pogrqloby się czasem. 

 

6. Jakie losowania? Podaj przykład może 

8. Myślę że to też nie wypali haha, ludzie się oburzą za to że nie mogą wyzywac itd itp. Oczywiście że nie mówię że dobre jest to jak ktoś jedzie po rodzinie czy coś bo to złe ale tak jak teraz jest to wiesz 

Chyba że komuś to bardzo przeszkadza i ktoś zgłasza na u@ że go go uraża to osoba obrażająca powinna zostać ukarana wtedy bez względu na kolesiostwo 

9. Spoko to niech usuną granat dymny i dodadzą HE lub flesha  ( tak serio to mi to lotto czy smoke byłby czy nie) 

 

To moje zdanie jak coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dodatkowe pioseneczki które umilą nam rozgrywkę bardzo by nam się przydały.

 

2. Moim zdaniem powinno zostać jak jest. Ludzie zaczęli grać dlatego, że te dodatkowe skoki zostały dodane. Jak na moje w tym lepiej nie zmieniać.

 

3. Jak na moje leży to po stronie CT czy tt zrobi TK czy nie. Jest z tego nawet frajda jak może rozjechać wszystkich pojazdem.

 

4. Mafia była by git gdyby nie to, że jak ktoś się odzywa za dużo na mikro to zostaje wywalony. Trzeba byłoby to jakoś zmienić żeby  ie było widać nicków. Coś z tym pokombinować. Słabe jest wywalanie graczy dla beki, bo jest się trollem.

 

6. Jak najbardziej na tak. Można chociaż zrobić tak aby VIP i svip nie miał możliwości trafić złych losów.(Taki przywilej)

 

7.Zgadzam się z tym w 100%.  Rozmawiajmy ze sobą jako administracja serwera. Dawajmy różne propozycje itp.

 

8.Jak najbardziej jestem na TAK. Zaprzestańmy starym nawyką wyzywania każdego. Jeżeli chcecie się wyzywać idźcie na pv lub na dc. Gracze tego nie chcą widzieć. Wiele razy spotkałem się z tym jak Administracja cisła się z graczami lub administracja. Powinniśmy być przykładem dla graczy a nie ośmieszać siebie oraz serwer w ich oczach.

 

9. Ciężko będzie usunąć niepotrzebne mapy. Musiał by ktoś poświęcić swój czas aby każda mapę przejrzeć i zapisać do usunięcia.

 

10. Smoke przeszkadzają tylko w prowadzeniu, nic nie dodają do rozgrywki tt. Dzięki smoke musimy czekać nawet 1 min aby wyjść z celi.

 

Pozdrawiam serdecznie, bardzo fajne propozycje. Mam nadzieję, że zaowocują na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nikt tego nie używa a jak chcesz posłuchać muzyki to istnieje spotify.

2. Zawszę byłem przeciw dodatkowym skokom na JB bo zaburzają balans gry i ograniczają CT ale na ten moment jest to rozwiązanie przez możliwość ich wyłączania.

3. Zawsze jakieś urozmaicenie, grunt że FD nie może tego robić ani nie można bugować. Od tego jest CT żeby pilnować uciekających więźniów.

4. Mafia w obecnej chwili to kał nie mający żadnego sensu gameplayowego więc im mniej tym lepiej.

5. Bez sensu, zawsze były 2 rodzaje vipów tutaj i tak powinno zostać. Jedynie powinno się zaprzestać rozdawania SVIPów za darmo żeby zyskały na wartości i można było nimi zastąpić nagrody na zabawach obecnie w postaci szlug.

6. Na tym polega cały zamysł tej ruletki. W ruletce masz z 5-10% szans na dobry los a całą reszta to kłody pod nogi. Masz VIPa to skracasz czas negatywnych efektów, masz SVIPa to skracasz ten czas jeszcze bardziej. Jest to dobrze pomyślane i tak powinno zostać.

7. Zbiórki adminów z których i tak nic nie wynika? super pomysł marnowania czyjegoś czasu.

8. Przecież masz odpowiednie punkty w regulaminie odnośnie obrażania i ogólnej kultury, to że nie korzystasz z dostępnych narzędzi to już tylko Twój problem.

9. Odwieczny problem wracający niczym bumerang

10. Po raz kolejny, od tego są te granaty, żeby przeszkadzać. Wolisz flasha i biało na mordzie co rundę czy HE i śmierć po pojawieniu się w zasięgu wzroku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Jak znajdę czas to coś dodam, ale podaj mi ciekawą playliste na pw bo wrzucę jakieś hity radiowe.

2. Skoki na ten moment zostają jak są. Co do rozdawnictwa to nie mój problem, ale tak to już u nas jest.

3. Możliwość tk przez współwięźnia (nie fd) )od dawna było fajną unikalną zasadą na naszym serwerze, więc raczej zostaje. Nikt z tym problemu nie widzi i oczywiscie nie można nadużywać tego uprawnienia przez np. bugowanie terrariun.

4. To już kwestia osoby, która to robi. Ale im rzadziej tym większy apetyt, a u nas nie jest to jakoś objęte harmonogramem.

5.  Podział vip/svip jest zbalansowany na ten moment. Zresztą mamy pełno steamów, które na starcie dostają vipa, osoby bez vipa mają i tak 2 skoki. No i pełno osób ma svipa. Niepotrzebne rozwalenie tego systemu teraz. Dodatkowo dodawanie kolejnych modeli na ten moment wg mnie nie wchodzi w grę.

6. Ruletka taka ma być.

7. Nie w mojej kwestii, ale nie ma raczej tylu spraw żeby robić takie spotkania tak często. Raz na jakiś czas powinno być co zresztą się co jakiś czas zdarza.

8.  Szczerze, tego tutaj się nie da naprawić już i dla mnie whatever.

9. Na bieżąco jest taka segregacja jak powstają oto tematy z prośbami o dodanie/usunięcie mapy.

10. Nie widzę z tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie