Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie na Administratora - Tic^Tac


Tic^Tac

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Tic^Tac

Imię:  Jakub

Wiek: 20 lat

Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Dlatego, że pełniłem już rolę administratora niejednokrotnie na tego typu serwerach (Myślę, że grupka osób będzie mnie pamiętać sprzed paru lat). Staram się być miłym, bezkonfliktowym, nikogo nie faworyzować i podchodzić do wszelakiego rodzaju niewygodnych tematów z chłodną głową. Jestem w stanie także zapewnić stałą aktywność na serwerze, pilnowanie porządku jak i wykorzystanie swojego doświadczenia w jak najlepszy sposób. 

Doświadczenie: Uważam, że jest ono niemałe, bo 7-8 letnie. Natomiast, gdybym miał się określić w skali 1-10, to dałbym sobie mocne 9 (Jak każdy, cały czas uczę się czegoś nowego).
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7 (3letnia przerwa zrobiła swoje i wypadałoby doszlifować się w tym temacie)

Ile czasu spędzasz na serwerze: W zależności od wolnego czasu, ok. 2/3h dziennie.
Jak długo jesteś z nami: Jeżeli chodzi stricte o sieć, to ok. roku. Co do samego serwera JailBreak, to nie jestem jakimś weteranem. Ok. 1-2 tyg.

Link do Tsarvar'a: https://tsarvar.com/player368336-Tic^Tac

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak
Kontakt: Steam, discord, ts3, fb, forum.
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak, bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaku kochany jestem na nie

 

- sam mowiles w CT ze sie dopiero uczysz (nawet chyba dzis) no chyba ze cos mi sie po**alo

- Staz, króciutko z nami jesteś, nie przeszedłeś  jeszcze nawet chrztu bojowego

+ skladeczka super ze chcesz dac grosza na serwer napewno wlasciciele sie uciesza bo bedo mieli na browarka aby sie najebac jak widzo co tu sie odpierdala

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam osobiście że jeszcze leciutko za wcześnie, lepiej myśle żebyś jeszcze jednak pograł, więcej czasu spędził na serwerze z ludźmi,  skoro jeśli tak jak patrzyłem na tsar to od 07 listopada z małą przerwą ale licząc od 07 listopada do dzisiaj to tak naprawdę nabiłeś pare godzin widać że byłeś, widywałem cię ostatnio, ale jeśli mam być szczery to 9 dni na serwerze to troszeczke jeszcze za mało według mnie żeby się zapoznać z atmosferą na serwerze, z tym wszystkim co się dzieje jak i żeby ludzie Cię poznali. Obecnie jeszcze jestem na nie ale możliwe że jak posiedzisz dłużej, zapoznasz się z serwerem, bardziej z regulaminem, z prowadzeniem, Cię zapoznam lepiej i będę miał pewność że sobie poradzisz na tym stanowisku, pomimo umięjętności, doświadczenia to zmienie zdanie. 

 

plusy:

+wiek

+doświadczenie

+chłodna głowa po paru (rzadkich) sytuacjach widziałem, póki co widziałem narazie że jest kultura zachowana, miły, bezkonfliktowy jak najbardziej, stara się

+amxx

+2/3h dziennie myślę że jest w porządku

+składka 

 

 

minusy:

+/- sieć a serwer jailbreak to co innego ale zawsze lepiej wiedzieć takie rzeczy jak to że jesteś z i jak staż na forum

+/- wchodzisz do ct ale jeszcze trzeba się podszkolić, nabyć doświadczenia, oczywiście nie mówię że nie możesz się pomylić odgrywając rolę policjanta bo każdy ma prawo się pomylić, zapomnieć, do ct dalej odniosę się jeszcze poniżej podsumowanie

-staż na serwerze

-również i ja jak pamiętam, kiedy byłeś w CT słyszałem jak mówiłeś że się jeszcze uczysz 

-większość i jak ja Cię jeszcze tylko kojarzymy

-za mało sytuacji miałeś gdzie mogłem spojrzeć na Ciebie jak na osobę jako pełniącą role Administratora

-myślę że jest wystarczająca ilość osób pełniącą role Administratora

-nie byłeś bądź osobiście ja nie widziałem Cię jeszcze przy poważnych zdarzeniach lub sytuacjach gdzie mogłem zobaczyć jak zareagujesz

-CT podsumowanie takie że widziałem twoje, napisałem wyżej co i jak ale to wszystko po małym czasie twoim spędzonym na serwerze bo tak jeszcze dokładniej nie wiadomo co mam myśleć i jak się odnieść gdyż tak jak napisałem za mało czasu spędzonego masz na serwerku gdzie mógłbyś mieć większe możliwości prowadzenia, pokazać się bardziej ale na ten moment narazie tylko tyle

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

Mala rozpoznawalnosc

Zanizone uczesnictwo w CT

Staz na serwerze jak napisal kolega wyzej

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie na admina, po 5 dniach przegranych gdzie faktycznie dłużej posiedziałeś to za krótko, troche pograj w ct jeszcze i za tydzień napisz kolejne podanie.

 

 

 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie