Skocz do zawartości

Zablokowane Moderacja/Przyszłość Sieci/Standardowa Dojebka


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy moderatorów oraz przyszłości sieci. Pozwolę sobie podzielić ten temat na dwa punkty.

 

1. Moderacja
Jako były moderator jestem zniesmaczony pracą obecnych członków moderacji, a konkretniej chodzi mi o @ Vorti oraz @ .:TRakToR:.. Owa dwójka moim zdaniem nie wykonuje swoich zadań, tak jak powinna. Dla przypomnienia, opis moderatora:

image.png

@ Vorti :
11 września zostaje oficjalnie przyjęty na okres próbny trwający miesiąc na moderatora wraz z  @ moose`. W okresie samego podania, pojawiło się dość dużo obaw dotyczących aktywności osoby składającej podanie. W samym momencie podania, gość miał 4 wpisy na chatboxie, a z dniem dzisiejszym ilość wynosi tylko 28 wpisów. Myślę, że to stanowczo za mało, żeby móc powiedzieć o jakimkolwiek działaniu w zakresie pilnowania ChatBox'a. Jakby mam wrażenie, że po skończeniu się okresu próbnego, ta minimalna aktywna (która była), nagle zniknęła. Podstawowym działem moderatora jest dział zareklamuj swoją sieć, w którym mod wykonał tylko jedną aktywność przez okres ostatnich 30 dni. Jedyną prawdziwą aktywność moderatorską znalazłem prawie miesiąc temu, a dokładniej w temacie, gdzie moderator zamknął temat (którego nawet nie powinien zamykać) oraz nadał kilka warnów. Niestety nie mam wglądu do logów moderatorów, dlatego moje pierwsze pytanie brzmi. Czy moderator według administracji wykonuje swoją pracę prawidłowo?

 

@ .:TRakToR:. to szybki temat. Gość nie ma żadnego wpisu na chatboxie, 99% aktywności to aktywność w strefie banów. Jakby osobiście jeszcze nie zauważyłem, żeby ktokolwiek otrzymał od niego jakąkolwiek notke czy cokolwiek, stąd moje drugie pytanie. Czy moderator cokolwiek coś robi poza strefą banów? 

 

2. Przyszłość Sieci

Czy administracja posiada plany na rozwój sieci? Czy sieć zmierza w kierunku sieci typowo związanej z cs 1.6 czy może są jakieś plany na powstanie serwerów CS2 bądź jeszcze coś innego? 

 

Obecnie 3-4/10 serwerów posiada jakichkolwiek graczy. Status serwerów:

PAINTBALL, brak jakiejkolwiek aktywności od x czasu, brak reklamy, sam główny właściciel @ sonor.force  pojawił się ostatni raz na forum 14 września, a ostatni post napisał 20 lipca.
COD MOD 301, z tego co widzę to nie ma tam prawdziwych graczy, a jest wgrany plugin metamoda na boty.  
FFA, brak reklamy, brak graczy. Sama właścicielka chyba też ma wyjebongo bo obecnie jest opiekunem innego serwera, co jest trochę bardziej zrozumiałe.

Serwery Counter-Strike: Global Offensive, tu chyba nie ma o czym mówić. Wszyscy wiedzą, że problem nie jest zależny od właścicieli. 

3. Standardowa Dojebka:
@ Kawusia CS 2 (multi admin cs 2 + opiekun serwera) - ostatnia wizyta: 16 października
@ PejdzunK (opiekun serwera) - ostatnia wizyta: 11 października

@ Krata95 (opiekun serwera) - ostatnia wizyta: 17 lipca

@ ipio (admin serwera) - ostatnia wizyta: 18 sierpnia

@ RupTaK (admin serwera) - ostatnia wizyta: 29 września

@ FarciarzDejw (admin serwera) - ostatnia wizyta: 14 października

@ kaboteq (admin serwera) - ostatnia wizyta: 18 sierpnia

@ Bango (admin serwera) - ostatnia wizyta: 29 lipca

@ TonyG(admin serwera) - ostatnia wizyta: 26 września

@ Skylash(admin serwera) - ostatnia wizyta: 17 września

@ ernest.chudy (admin serwera) - ostatnia wizyta: 23 lipca

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Boski Z Polski zmienił tytuł na Moderacja/Przyszłość Sieci/Standardowa Dojebka

Ja tylko dopytam od siebie kiedy zatwierdzone propozycje wejda w zycie bo mija mieesiac zaraz drugi i nic sie nie dzieje. Jak jest problem z aktywnoscia czy ludzie zajeci to rozumiem ale dobrze by bylo dac informacje bo troche stypa i regres niz progres na sieci :P

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z autorem tematu co do wszystkiego,

@ Vortioraz @ .:TRakToR:.są do wyjebania, bo nic nie robią. Tego pierwszego to w ogóle nie widać od przyjęcia podania, anonim kompletny. 

@ radkovskyteż mało widoczny, choć ten to czasami coś na SB napisze, więc to jakiś plus. 

@ Rodeo Ritai @ Gangstasą w miarę aktywni, ten pierwszy robi konkursy, a drugi pilnuje porządku, więc tutaj nie będę na siłę się czepiał. 

 @ moose`trzyma poziom, jest w miarę aktywna, choć jak na moderatora mogłoby być lepiej. 

 

@ Boski Z Polskico do serwerów, to zgłaszałem problem 20 października (xd), nikt do dzisiaj nie ruszył palcem - 

 

Ogólnie to @ RumcajsJumper@ White Legendróbcie coś z Siecią, bo aktualnie to wieje nudą, nic nowego nie jest dodawane. Sieć żyje, jak żyje i to bardzo źle wygląda.

 

Co z serwerami CS2? Co z tymi z 1.6, które stoją puste? Wywalcie je w końcu, bo nie są wcale potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aktualnie Internetu w mieszkaniu, dopiero został zainstalowany na klatce schodowej w kamienicy dlatego takie problemy u mnie z aktywnością. 
Plany na serwery są, serwer cs2 zostaje póki co jeden na którym już jest metamod.

 

Na cały rozwój sieci i aktywności itp itd są plany więc nie musicie się o nic obawiać. 
 

Moj wpis będzie zaktualizowany by naprostować bardziej powyższe odpowiedzi. 
 

Cierpliwości, wszytskie propozycje - skargi etc będą rozwiązane tylko u mnie aktualnie jest ciężej z czasem przez to, że brak internetu pozwolił mi zająć się urządzaniem mieszkania, tyle filozofii. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RumcajsJumperCzy będą wyciągane jakieś konsekwencje dla moderatorów? To głównie Ci dwaj @ Vortioraz @ .:TRakToR:.są na tapecie, bo jako jedyni praktycznie nic nie robią, nie angażują się odpowiednio w życie forum.

 

Mało tego ten pierwszy przeczytał temat i nawet się nie ustosunkował co do tego, czyli można to odczytać w ten sposób - "mam wy****ne".

Drugi tego nie przeczytał, co w moim mniemaniu też w jakimś stopniu świadczy o lekceważeniu sprawy. 

 

Moderatorzy muszą być aktywni, muszą pomagać i czynnie udzielać się na forum. Bez tego będzie totalna klapa i w tym przypadku słabo to wygląda jak obecnie działa moderacja na tym forum. Róbcie jakieś porządki, rekrutujcie może osoby, którym faktycznie zależy na rozwoju tego projektu, bo póki co mega, mega źle się na to patrzy. 

 

 

Przez Gangsta,

„Moj wpis będzie zaktualizowany by naprostować bardziej powyższe odpowiedzi.” Rumcajs wyraźnie napisał w poście że da bardziej rozwiniętą wypowiedź na ten temat… nie wiem po co ten post?

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tego, jako iż mam też swoje życie i natłok obowiązków związanych z nową praca itp. dlatego jest mnie ostatnio mniej na forum przez to że kolego z nocnej zmiany złamał noge i nie ma kto go zastąpić to musiałem być to ja. I jeśli robisz po 16 godzin dziennie czasami to zwyczajnie nie chce ci się nawet siadać do kompa. Ale już maja inne zastępstwo na jego miejsce także znowu wracam na dniówki i będzie częściej widziany

15 godzin temu, Jason_Voorhees napisał:

 

Mało tego ten pierwszy przeczytał temat i nawet się nie ustosunkował co do tego, czyli można to odczytać w ten sposób - "mam wy****ne".

Drugi tego nie przeczytał, co w moim mniemaniu też w jakimś stopniu świadczy o lekceważeniu sprawy. 

 

 

 

 

 

Wcale nie musze się także wam tłumaczyć wystarczy że reszta ekipy wie jaka jest sytuacja i tyle.  I nie nie mam wy****ne, pójdziesz kiedyś do pracy i dostaniesz tam sromotny wpie*** przez x godzin to ciekawe czy też bedzię ci się chciało wejść na komputer.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia 

sygn.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ VortiSkoro nie masz czasu zajmować się forum, to po co siedzisz na randze? Jeszcze gdyby sytuacja trwała kilka dni, tydzień czy maks dwa, to bym zrozumiał, ale..

 

Twoje podanie zostało przyjęte 5 września i od tamtego momentu przepadłeś, czyli ponad dwa miesiące nic nie robisz. Czy tyle trwa urlop? Pomijając już fakt, że nawet nie zgłosiłeś dłuższego urlopu i tylko świecisz kolorkiem nic nie robiąc. 

Przez Gangsta,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h. //+2

Nie rozumiem dlaczego dalej ciągniesz ten temat wypowiadając się, wcześniej dostałeś notkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki refresh. 

Nie bardzo rozumiem logikę zaistniałej sytuacji. Skoro @ Vorti nie posiadasz czasu, to dlaczego działasz w pełnym trybie jako moderator, a nie weźmiesz urlop do unormowania sytuacji? Od napisania tematu (7 dni), twoja aktywność w ogóle się nie zmieniła. Na chatboxie dwa nowe wpisy Xd. Chociaż mogłeś w totalnie losowym momencie cokolwiek napisać, żeby się chociaż bronić przed moimi zarzutami, a tutaj takie podejście na wyjebce.

 

@ .:TRakToR:. czekamy jeszcze na oficjalne otwarcie przez ciebie tematu bo jak podaje "Kto przeczytał temat", to jeszcze nie ma żadnego logu od ciebie. Oczywiście liczę również, że się jakoś odniesiesz do tego tematu. 

 

Tęsknię za czasami, gdy modami zostawały osoby, które faktycznie chciały coś zmieniać na sieciach, a nie tylko szpanować kolorkiem dla samego siebie.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Pilnowanie porządku na chatboxie a aktywność na nim nie ma nic wspólnego, może działać z porządkiem tylko go przeglądając. Ale jeżeli to koli w oczy poproszę @ Moderatoro większą aktywność na czacie :)

2: Kończymy właśnie pierwszy serwer CS2 (only mirage), podstawy są wgrane (zdjęcia zamieszczam w załączniku), co do serwerów 1.6 są prowadzone już rozmowy. Zdradzę, że prawdopodobnie na aktualny czas wyniknie powrót pewnej osoby z nowym zombie modem jeżeli Mck zdecydował jak zdecydował. Nie można stać w miejscu przecież :) Co do aktualnych serwerów i ich aktywności: nie prowadziłem jeszcze rozmów z właścicielami ale wstawiam to w kolejkę "rzeczy do zrobienia". Dzięki za przypomnienie. 

3: Co do aktywności, większość osób które wymieniłeś a zarządzałem serwerami na których pracowali stracili posady już. Nie patrząc na ich aktywność na forum, po prostu serwery poszły na bok a aktywność ekipy mirage #1 wróci po jego ukończeniu. Już dostali informacje, są na bieżąco i będę prosił ich również o zaangażowanie w forum. 

 

Reasumując najważniejszy punkt, który tyczy się moderatorów. Jak dobrze widać na razie nie jest potrzebna full aktywność na forum z ich strony, ponieważ chwilowo kulejemy przez moje braki aktywności w ostatnich miesiącach, które były powodem braku internetu. Jako iż wróciłem i plany o których rozmawiałem z ekipą wchodzą w życie powoli to mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

Prosiłbym tylko każdego o wsparcie, jeżeli zależy Wam na aktywności na sieci, dalszych aferkach przy których ekipa może się weryfikować to zaangażujcie się również w rozwój sieci a nie czekajcie na efekty z naszej strony. My naprawdę mamy prócz życia prywatnego dużo na głowie związanego z siecią, to nie takie hop siup w tych czasach :P

Jak można pomóc w rozwoju sieci? Jakikolwiek drobiazg szczerze mówiąc może pomóc, przykładowo masz znajomego co ma serwer? Zaproponuj mu dołączenie do nas. Masz jakieś grono ludzi np. na fejsie z csa? Poinformuj ich gdzie siedzisz, czy nie chcieliby wpaść pograć, czy nawet stworzyć sobie taką swoją grupkę csową i powoli ich do nas injectować ;p Pracy na forum na pewno się znajdzie i każdy znajdzie u nas jakiś swój kącik :P

 

Jeżeli będą jakiekolwiek pytania o dalszy rozwój sieci proszę kierować się do mnie bezpośrednio, to najlepsze źródło informacji. 

 


/cl

Spoiler


403611466_296024916741947_295240218466423767_n.png

403640011_864667538450278_8896182609631411086_n.png

387508124_2026608684371068_6336164094732693150_n.png

403616309_1327081538198930_298438511366826710_n.png

393076968_3692424224380572_2198397830284026896_n.png

393965738_378423234632591_7024490203815818514_n.png

387329684_322062173922796_2011871016908079974_n.png

394010397_2093937454149645_5834995102450931468_n.png

 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie