Skocz do zawartości

Zablokowane Przywitaj się/Pożegnaj się LOBO


don P Z X

Rekomendowane odpowiedzi

WIatm chciałbym pożegnac serdecznie w imieniu 98% forum uzytkownika @ Lobo ktory wiecznie szuka problemu anrzeka na prace administracji, zglasza wszystko  oglasza konspiracje  skoro tak bardzo cie wkurzamy nie wchodz na forum skoro denerwuje cie administracja an serwerze zmien serwer. Posta dodaje w imieniu wielu uzytkownikow. Nie pozdrawiam 


antylobo.png

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • don P Z X zmienił tytuł na Przywitaj się/Pożegnaj się LOBO

ty zawsze się w imieniu grupy zauważyłem wypowiadasz. Tobie coś nie pasuje, źle coś robię to pisz skargę, a nie to przestań płakać jak dziecko.Ty mnie o coś prosisz to dobre jest XD spróbuj na kolanach to się zastanowię

Edytowane przez Lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lobo napisał:

ty zawsze się w imieniu grupy zauważyłem wypowiadasz. Tobie coś nie pasuje, źle coś robię to pisz skargę, a nie to przestań płakać jak dziecko.Ty mnie o coś prosisz to dobre jest XD spróbuj na kolanach to się zastanowię

nigdy nikogo o nic nie prosilem to mnie cieagle ktos o cos prosi  w prywatnych wiadomosciach wiec sie doinformuj  a druga sprawa  tak wypowiadam sie za grupe bo duzo osob o tym do mnie pisze z forum czy moich znajomych  wiec wypowiadam sie za grupe a jak trzeba bedzie to i grupa sie wypowie 🤔

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie