Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie IstnyDiaBeL


IstnyDiaBeL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:IstnyDiaBeL

Wiek: 31

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na innych sieciach.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Staż w CS-sie:  13 +mniej wiecej 

Steam (link do profilu) https://steamcommunity.com/profiles/76561199547335305/

Dlaczego Ty: Gram w godzinach popoludniowych i wtedy brakuje adminow sluze pomoca na forum jak i w grze co wiecej sie rozpisywac kazdy zna a kto nie zna pozna   :D 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  od 2 do 6 

Kontakt: Steam

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/IstnyDiaBeL/51.83.164.138:27015/

Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:Tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na nie.

 

Pierwszy powód to czas od kiedy jesteś aktywny.

 

Drugi to niestety czasami Twoje zachowanie i stosunek do pozostałych graczy. Jesteś impulsywny i język przez Ciebie stosowany nie przystoi adminowi. Przykładem tutaj jest sytuacja z Maciusiem. Od osoby mającej 31 lat na karku wymagałbym więcej ogłady niż poziomu fame mma i innych patologii internetowych. Nie twierdzę, że taki jesteś ale nie dałeś się jeszcze poznać wystarczająco z tej dobrej strony na serwerze. 

 

Trzeci powód, to bany już wyłapane, które potwierdzają punkt 2. 

diabeł sygantur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem cię kilka razy na serverze w sumie nie zwróciłeś jakoś bardzo negatywnie uwagi na siebie także ja jestem ZA:
+Dobre gt przynajmniej z tych ostatnich 7 dni.
+Wiek to duży plus bo powinieneś być ogarnięty.
+Staż w csie spoko.
+Chęć pomocy zawsze na plus widząc aktualną sytuacje.

-Dwa bany za kulturę, ale nie jest to jeszcze nagminne więc myślę, że każdemu mogło się zdarzyć na adminie niestety już trzeba się pilnować :)
-GT z całego miesiąca, ale być może coś ci wypadło jesteśmy tylko ludźmi (znikanie notoryczne na tydzień/kilka dni to będzie problem podejrzewam).
-Aktywność na forum. Fajnie, że chcesz służyć pomocą na forum i na serverze, ale przeznaczenia nie oszukasz i widać twoją ostatnią aktywność na forum.

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

Nie będziemy tolerować takich zachowań jak wjeżdżanie komuś na rodzinę czy prowokowanie/obrażanie innego gracza.

image.png

image.png

 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie