Skocz do zawartości

Zablokowane #1785 Pytanie na dziś


Jax Teller

Rekomendowane odpowiedzi

ytC85To.gif

 

Co przypomina Ci smak dzieciństwa?

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lizanie baterii  dzieki czemu kazda patelnia zadowolona mimo przeciwnosci losu  :kappa: a na powaznie to family frost czy guma kulka, i chio z dragon ballem chipsy :D

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chleb w jajku, lane kluski na mleku 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chleb w jajku, gumy kulki, wodne lody 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno za bardzo małego dzieciaka bardzo lubiłem budyń i rzeczywiście chyba trochę mi to dzieciństwo przypominało. No i wszelkiego rodzaju słodycze, które Tata przywoził zza granicy, które za tamtych czasów jeszcze takie powszechne nie zawsze były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lane kluski na mleku, cukierki pudrowe, banany w czekoladzie, gumy shock, maczugi, jupik, snaki serowe, danonki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszka w mlekiem, którą jadłem do 6 roku życia (ja bardzo ją lubiłem a młodsze rodzeństwo jak było małe nie chciało - było co dojadać ), gumy kulki, parówka na surowo z chlebem i kakałko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze gdy dzieci się bawią w nocwanego na dworze albo berka i inne tego typu zabawy,widze siebie za tamtych czasów :D

 

a i wsumie to szlugi XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jax Teller usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie