Skocz do zawartości

Zablokowane Odwolanie od bana


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: TheProShizer
IP / Steam ID*http://kropkabany.gameclan.pl/ban_list.php
Admin banujący: DG420
Data i godzina otrzymania bana*: teraz
Runda: -
Serwer*: Jailbreak
Powód: Rozjechalem na fd przez przypadek 2 tt i dostalem odrazu pierwszego bana na 1 dzień. Zabilem ich przez przypadek bo przejechalem CTka jednego i jak nakrecalem samochodem to przez przypadek z tylu którzy stali sie zlapali jak nakrecalem. Oczywiscie ban sluszny ale nie na 1 dzień za zabicie 2 tt na fd image.pngimage.pngimage.pngimage.png

 

 

tylko tak dla podgladu ile dostaja normalnie gracze bana a ile ja z takiem przebiegiem banów

 

image.png

 

ostatni tk na fd 6 miesiecy temu, teraz za 2tk na fd odrazu z grubej rury 1 dzien

 

 

a to co sie pytalem na ile bana dostane za rozjechanie ich to bylo w formie żartu, mozesz se zobaczyc demko jak to wygladalo i nie bylo to CELOWO tylko przez przypadek zabilem tych co stali z tylu... ;) 


Link do demka*: po mapie dam
Wycinek z konsoli*: -
Krótki opis sytuacji*: -

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban jest słuszny. Dostałeś fd po czym zapytałes sie na ile ban za tk. Wsiadłeś w auto i CELOWO przejechałes osoby. Chciałes przejechać wszystkich udało Ci się dwóch. To nie twoj pierwszy ban za tk. To, że poprzednie bany Cię niczego nei nauczyły to już nie moja wina. Mam nadzieję, że ten Ci da do myślenia. Dodam jeszcze, że skłamałeś w odwołaniu, bo tak jak pisałem CELOWO to zrobiłeś


W ss widać, że tk było celowe.

20231103164952_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, SzefShizer napisał:

a to co sie pytalem na ile bana dostane za rozjechanie ich to bylo w formie żartu, mozesz se zobaczyc demko jak to wygladalo i nie bylo to CELOWO tylko przez przypadek zabilem tych co stali z tylu... ;) 

 

Doczytuj to co pisze, ok? 

 

 

38 minut temu, DG420 napisał:

Chciałes przejechać wszystkich udało Ci się dwóch

Nie pi****l głupot, ok? Po zabiciu dwoch odrazu stanelem i wysiadlem z autka, gdybym chcial rozjechac wszystkich to bym zrobil to odrazu. Celowo a pzez przypadek to roznica, co? Choć nawet jesli bylo by to celowo to ban 1 dzień jest adekwatny do 2 zabitych osób? 

 

Chce zaznaczyc jeszcze, ze jesli nawet to byl 1 celowy fk to = kick z serwera, 2 = 1 dzień. Niezla kalkulacja 

 

 

 

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2311031620-jb_warm-1699024800-1699026540.zip 13.00

 

 

https://megawrzuta.pl/download/f67e875e2ec5cb5376c25b5e2de6e424.html tak to wygladalo z mojego pova

 

https://megawrzuta.pl/download/6397dd5df81ab362c2698f83aa8e8025.html tak to wygladalo z gory

 

Nakręcając zachaczylem o dwie osoby z tylu PRZEZ PRZYPADEK, no chyba że to nadal bylo celowe. Moglem na samym poczatku rozjechac ich ale chcialem rozjechac CTka i widac na demku jaki manewr wykonuje 

 

@ DG420 zobacz demka wyzej i pomysl, tez ci kiedys wypomne twoje "zarciki" a troche ich jest

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SzefShizer napisał:

Doczytuj to co pisze, ok? 

 

 

Nie pi****l głupot, ok? Po zabiciu dwoch odrazu stanelem i wysiadlem z autka, gdybym chcial rozjechac wszystkich to bym zrobil to odrazu. Celowo a pzez przypadek to roznica, co? Choć nawet jesli bylo by to celowo to ban 1 dzień jest adekwatny do 2 zabitych osób? 

 

Chce zaznaczyc jeszcze, ze jesli nawet to byl 1 celowy fk to = kick z serwera, 2 = 1 dzień. Niezla kalkulacja 

 

 

 

Taryfikacja banów leży po stronie administracji. Nie jesteś na tym serwerze pierwszy raz. To że coś Ci się tam odkleiło to już nie moja wina. Gdybyś wcześniej się nie zapytał na ile ban to byś dostał na krócej. Moim zdaniem celowe TK. Skąd miałem wiedzieć, że piszesz to w żartach? Trzeba było pomyśleć i nie odwalać.

 

Dalej jestem zdania, że ban zasłużony bo inaczej niczego się nie nauczysz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie