Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Akt oskarżenia przeciwko Wikaremu "Kurierzyna od 7 bolesci"


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TheProShizer


Nick oskarżonego: Wikary


IP/SID oskarżonego: -


Data i godzina zdarzenia: Caly czas


Dowody: jak bedzie demko to dam

 

Opis sytuacji: Chciałbym wnieść skargę na użytkownika o nicku WIKARY. O to ten użytkownik popełnił haniebny czyn. Dobrze wie, że mam na imie i nazwisko taki jaki ma NICK, administracja nie reaguje bo zasłania się tym, że jest to postać z filmu. Idąc tokiem myślenia (o ile jest czym) administracji to mogę sobie ustawić na NICK imie i nazwisko youknowshow, koali i powiedzieć, że chodzi mi o pilkarza drużyny DJ NovoS Team (nie jest to zmyslone, wystarczy wpisac w neta). Ostatnio było o tym gadane i mial byc za to perm ale nie ma i ch*j

 

 

@ psia dupaobsral zbroje i zmienil nick image.png

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że nie wiedziałem, że Twoje imię i nazwisko to nick Wikarego na steam. Jedyne na u2 co pisałeś to było to, że Wikary wykonał haniebny czyn. Z racji tego, że serwer jest przeciwny udostępnianiu danych osobowych. To gracz @ WIKARYzostanie poinformowany, że ma zmienić nick. Jeśli tego nie zrobi zostaną wyciągnie konsekwencje co do tej osoby. Pozdrawiam cieplutko i przepraszam za zachowanie tego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do całej sytuałcji jaka dzieje się obecnie na serwerze.

Dochodzę do konluzji iż ostatnimi czasy ten serwer stał się poprawny moralnie jak i politycznie i dochodzi na nim w pewnej kwesti dopozornej zmienności norm moralnych jake panowały u jeszcze kilka miesięcy temu.

Rozumiem róznież @ SzefShizer twoje zaniepokojenie całą ta sparwą i chciał bym cię tylko doinformować iż wyrażanie swojej wizji artystycznej przez wyrażenia i utożsamiania się z postaciąf ikcyjną nie jest niczym złym w świetle regulaminu serwera .

Wracając jeszcze do zmian na serwerze apropo moralności odnoszę wrażenie ze w najbliższej przyszłosci nie będzie mozna nawet powiedziec ze "Pani Jolanta .S gotuje dobre obiady" dla naszego przyszłego opiekuna.

Pamiętaj również drogi szjzerku iż też niejesteś bezgrzeszny wieć oko za oko ząb za ząb.

 

Co do mojego wyrażenia i utożsamiania sie z moją ulubioną postacią fikcyjna sprawa się nie zmieni więc radził bym się administracji rozluźnić i pozbyć napiecia Pozdrawiam

 

 

 

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ WIKARYA nie pomyślałeś o tym, że to już po prostu zrobiło się nudne? Ile można pajacować i robić z siebie debila. Na początku to było śmieszne, nie powiem, ale po pewnym czasie to się nudzi i staje się irytujące. I tak jest w sumie teraz, jak widzę jak ktoś pajacuje to mam takiego cringe, że nie chce się siedzieć na serwerze. Serwer się zmienił na lepsze i niech tak zostanie, pajacowanie odeszło do lamusa i oby tak już zostało. Zmień się i nie rób tego więcej, to nie będziesz karany, proste....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzieki za info w takim razie wszyscy mozemy do siebie mowic po imieniu i nazwisku i koala nie strasz permem pozdro, mozna zamknac

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu składasz skargę na kogoś kto ustawił twoje imię i nazwisko jako nick kiedy sam napisałeś odwołanie od bana na tydzień za prawie to samo? Hipokryzja nie zna granic 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie