Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina wtykson


Wtykson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Wtykson

Imię: Bartłomiej
Wiek: 21
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: jestem aktywnym graczem

Doświadczenie: 1,5 roku admin na innym serwie, kiedys jeszcze na jakims dd2 plus mam swoj serwer
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

Ile czasu spędzasz na serwerze: do paru godzinek ale nie zawsze kazdego dnia 
Jak długo jesteś z nami: pare lat

Link do Tsarvar'a:https://tsarvar.com/id80923 (nie jestem tu swiezy, 17h o ktorych wspomnial kolega nizej jest imo przeklamane bo gram tu bardzo dlugo xd)

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:tak
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/khadajhin44444444/, fb
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: tak

Edytowane przez Wtykson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem twoje GT i muszę przyznać, że wcale nie powalasz aktywnością. Aktualnie masz niecałe 17h przegranych na serwerze, to jednak trochę mało, aby dostać szansę. 

Ponadto: 

- Bardzo słabe podanie,

- Jest dużo adminów na serwerze (pomimo tego, że jeden admin został zdegradowany), to i tak uważam, że liczba jest wystarczająca,

- Mało grasz po stronie CT.

 

Na chwilę obecną jestem na nie. Przede wszystkim popraw aktywność i częściej uczęszczaj do CT, a wtedy moje zdanie będzie inne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+beatmaker

+doswiadczenie

+skladka

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyksoniku kochany, nie sluchaj sie hejterow z sieci polkesa, sa to zwykle bambiki i osoby ktore dzialaja na szkode serwera. Wraz z  agencja bezpieczeństwa wewnętrznego serwera prężnie pracujemy aby ich się pozbyć. 

 

Przechodząc do podania TAK!!!!

 

+ wiek

+ ct, twoja kreatywność nie zna granic, brakuje tylko AIMa bo aktualnie to cytrus  z czarnym ekranem lepiej strzela

+ DJ, na serwerze nie ma piosenek na zabawie i puszczasz je przez co wszystkie nsy wychodza 

+ bezstronność, nie trzymasz z graczami typu youknowshow, tropik co daje ogromny plus

+ Doświadczenie, no no, dasz korepetycji bonesiemu 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to na nie

Ostatnio nie widuje cie na serwerze zdarzy sie raz na jakis czas ale to na chwile, w ct tez cie nie widuje. Aktualnie na serwerze jest dużo administracji i to aktywnej. Do tego kulturą tez nie powalasz, może sie już zmieniłeś, ale tego nie jestem w stanie ocenic bo jak pisalam nie widze cie na serwie. Graj więcej, chodź do ct, a na pewno zmienie zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem braciszku że po dzisiejszym niedzielnym obiedzie odbiła ci palma do głowy bo stary cię pochwalił

przy stole za to że potrzymałeś mu latarke jak wymianiał żarówke w kuchni ale to chyba trochę za wcześnie na takie wojarze ....

 

+ Niezły z ciebie Zając

-nie jesteś toksyczny

-mało wyzywasz graczy

-słaba aktywność

-nie pomagasz dla mamy w domu

-mieszkasz w tczewie

-chodzą słuchy że próbowałeś odbić mokke dla hermana

-no i sam wiesz miałeś serwer na chillgame'e a to już plama nie do wymazania

+ za dobre skęcanie gazmoierzy w robocie (gadałem z piotrkiem brygadzista podbobno liżesz mu dupe :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety bratku, głos ludu przemówił z którym w pełni się zgadzam, popraw aktywność Bartuś i będzie dobrze.
Za tydzień przystojniaku napisz podanie.

 

 

 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie