Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie Shizer


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: TheProShizer
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:516802520
Admin banujący: Bonesi
Data i godzina otrzymania bana*: dzis http://kropkabany.gameclan.pl/ban_list.php?bid=1170
Runda: -
Serwer*: Jb
Powód: Udostepnianie danych osobowych
Link do demka*: -
Wycinek z konsoli*: -
Krótki opis sytuacji*: Zostalem zbanowany za udostępnianie danych osobowych gracza na serwerze. Jako jedyny  gracz w historii tego serwera zostałem zbanowany za tego typu wybryk gdzie codziennie każdy do siebie mówi po imieniu i nazwisku czyli powinna zostać zbanowana 1/2 tego serwera. Nie dziwi mnie fakt, że zbanował mnie bonesi, od zawsze a to wy***ie mnie z ct bo tak a czasem jak napisze "kur*a". Moje dane na serwerze  jako pierwszy udostępnił admin. Wiele osob na serwerze pisze do mnie po imieniu i nazwisku, czemu nie zostali za to zbanowani? jeden gracz ma nawet nick "Łatka" czyli nazwisko osoby która mnie zglosila, czemu nie wylecial z banem? Kolesiostwo, kto by sie spodziewał. Czemu każdy nie jest traktowany równo?

 

sam @ KIK byles nie jednokrotnie swiadkiem tego co odwalal bonesi..

 

Oczywiscie nie uważam, że udostępnianie danych jest w porządku ale nie ode mnie się to zaczeło. Osoba która mnie zglosila kiedys a nawet nadal wymawia moje imie i nazwisko, niezła hipokryzja. 

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnieniaz

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie