Skocz do zawartości

Zablokowane Here we go


vivor

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 24.10.2023 43 tydzień roku, około godziny 18:10 w przybliżeniu
Nick użytkownika: @ Gangstatzn jamnik
Dowody: image.jpeg
Świadkowie: Kimono dobra mordeczka, the end oraz kostino na multikoncie i pewnie kilka innych osób.
Uzasadnienie:

 

No więc wróciłem z 30 dniowego bana, którego również dostałem za fra**r, ale tam o 30 dni nie będę płakać i robić satysfakcji gówniakowi, równiez za wstawienie jakiegoś screena jak ciśnie po użytkownikach. xDD

 

Dziś od czasu minięcia bana byłem cały czas nagmiennie prowokowany, ale oczywiśćie na to nikt nie zareagował, bo wszystkim będzie to na rękę jak kogoś wyzwe sprowokowany i wylecę xD. Mimo to nie dałem się i zachowywałem się w miare kulturalnie.

 

Wstawiłem mema dziś 3 razy z gangstą mianowicie;

 

 

 

 

Za 3 razem bez jakiegokolwiek upominania przez oczywiście wielkiego gangsterka dostałem perma za to. Nie napisał, że sobie tego nie życzy.

 

Powód bana to rzekome ujawnianie wizerunku bez jego zgody.

Tylko pytanie jak mogę udostępniać wizerunek osoby, która sama go udostępniła? Mem nie jest zrobiony przeze mnie ale zdjęcie jakie zostało użyte jest publiczne. Nie jest z jakiegoś pv czy coś. Po prostu z PUBLICZNEGO konta instagram. Więc gansgta sam zdjęcie udostępnił do internetu, więc jak mogę dostać za takie coś bana, skoro i tak jest to publiczne? Lekka hipokryzja.

 

 

POZDRO

 

 

 

@DOWN

 

Tak czy siak domagam się ub, nawet za pedofilie w tym kraju ani za zabicie drugiego człowieka nie dostaje się dożywocia.

 

Przez moose` ,

Usuwam tego mema z tematu, nie pogarszaj sprawy.

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie, patrząc na ten temat, to nie wiem, czy to ma jakiś większy sens się w to zagłębiać, patrząc, jak napisałeś ten temat, wyzywając mnie od jamników, gówniaków to tylko pogrążyło sytuację i uświadomiłeś mi jeszcze bardziej, że UB dla Ciebie to zły pomysł.

W dniu 24.10.2023 o 18:30, vivor napisał:

 

Dziś od czasu minięcia bana byłem cały czas nagmiennie prowokowany, ale oczywiśćie na to nikt nie zareagował

Od tego masz również opcje /zgłoś gdzie mogłeś to zrobić od razu.

 

W dniu 24.10.2023 o 18:30, vivor napisał:

Za 3 razem bez jakiegokolwiek upominania przez oczywiście wielkiego gangsterka dostałem perma za to. Nie napisał, że sobie tego nie życzy.

Nic nigdzie nie muszę Cię upominać słownie, jeśli chodzi o taką sytuację, gdzie wstawiasz moją twarz w mema i wysyłasz na ChatBox. To, że mema Ty nie stworzyłeś mnie całkowicie nie interesuje odpowiadasz, bo TY go wstawiłeś, a to chyba logiczne, że odpowiadasz za rzeczy, które Ty zrobisz sam kimono Ci mówił, że jak wstawisz tego mema, to dostaniesz bana, więc dodatkowo zrobiłeś to ze świadomością dobrze się bawiąc.  To, że zdjęcie jest na Instagramie nie znaczy, że masz prawo przerabiać memy i wstawiać w nich moją twarz dodatkowo rozsyłając to po sieci. Ban jest jak najbardziej zgodny z regulaminem. Osobiście ode mnie póki co UnBana nie otrzymasz.

 

IMG_2359.jpeg

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś wrzucił na Instagrama zdjęcie, nie zezwala nikomu na udostępnianie go na forum, a tym bardziej robienie z niego memów celem sprowokowania i wyśmiania. Jest to jak najbardziej udostępnianie wizerunku bez zgody użytkownika. Taka sama sytuacja, gdy ktoś udostępni na forum czyjeś zdjęcie z FB czy Messengera. Nic tu też nie zmienia jeśli dana osoba w swoim profilu podaje linki do swoich social mediów, na których znajdują się jej zdjęcia. Poza tym, wyzywanie w skardze tylko pogarsza Twoją sytuację. Blokada zostaje.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie