Skocz do zawartości

Zablokowane Cześć wszystkim :)


_Alex_

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :witaj:
 

Mam na imię Olek i mam 29 lat (już niestety blisko 30 :(). Generalnie pochodzę z podkarpacia, ale w związku z moją pracą od kilku lat przebywam w Poznaniu. 
 

W CS 1.6 mam na steamie przegrane ponad 2k godzin, jednak jakby zliczyć jeszcze wcześniejsze czasy ns-owe to by tego było troszkę więcej. Mam doświadczenie w byciu opiekunem serwera, adminem oraz członkiem UBT na dwóch różnych sieciach.
 

Przez ostatnie 3 lata bardzo mało grałem, gdyż z jednej strony nie było czasu, a z drugiej brakowało ochoty do gry, jednak ok. miesiąc temu stwierdziłem, że wrócę i padło na wasz serwer Only DD2 m.in. dlatego, że kilka znajomych mi osób tutaj się przewija :D Wygląda na to, że ochota do gry mi wróciła, stąd myślę, że też warto byłoby się przywitać na forum :) 
 

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

podkarpacie gurom

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczkooo

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie