Skocz do zawartości

Zablokowane Witajcie spowrotem


MnX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! ;)

 

Na początku się przedstawię nazywam się Dawid, mam 19 wiosenek i mieszkam w Płocku. Wracam po kilku latach dokładnie 4 i trochę się pozmieniało, wtedy miałem 15 lat a teraz już stary wyga 19. Obecnie pracuje jako Elektromonter a w wolnej chwili zajmuję się grafiką komputerową oraz ogólnie informatyką (czyt. Kodowanie/programowanie). Mam też wiele pasji i hobby a jedną z nich jest trenowanie MMA oraz boksu, a po treningu siłownia. Jestem bardzo zawzięty, dążę do wyznaczonego celu, jestem samoukiem, wszystko co udało mi się i czego się nauczyłem do tej pory zawdzięczam sobie. Taka ciekawostka prowadzę TikToka, gdzie wstawiam różne cytaty z piosenek i przez dwa miesiące zgromadziłem już 1,7 mln wyświetleń oraz prawie 10k obserwujących. 

Uczyłem się w technikum informatycznym przez 3 lata gdzie zgromadziłem ogromne doświadczenie oraz mogę pochwalić się tym że ukończyłem staż w Grecji dzięki czemu zdobyłem certyfikat właśnie w dziedzinie informatyki oraz zdałem egzaminy w szkole i posiadam na to papiery. Mam w życiu jeszcze wiele celi i planów, które pragnę spełnić i jednym z nich jest otworzenie własnej firmy i wierzę, że kiedyś mi się uda :serce.puls:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Przestępstwo oszustwa określone w art. 286 § 1 k.k. jest występkiem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ponadto sąd - obok kary pozbawienia wolności - może wymierzyć także grzywnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko 

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie