Skocz do zawartości

Zablokowane Perma Banik za"cheaty" xdd


Zippoツ

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać dostałem perma bana za cheaty których oczywiście nie mam robiłem sobie tylko sgsy na pojedynku lol widać ze admin czy kim on tam jest za bardzo się nie zna wiec nie mam ochoty się tutaj jakoś bardzo z nim kłócic :)

w razie czego mogę podać wargoda :P (godzina bana około 16:03 mapa jail_minecraft_mr czy cos takiego)

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina DG420. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : `Kamsi 
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 546879725 ' 
[AMXBans] Twoje IP : 
[AMXBans] =============================================== 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoje oburzenie, lecz ja tylko wykonywałem polecenia właściciela @ KIK. Stwierdziliśmy, że za szybko się rozpędzasz. Glowa Ci skacze góra, doł. Także proszę nie mieć do mnie pretensji. Każdy z którym gadałem na Twój temat mówił, że jesteś cheaterem. A kojarzą Cię te osoby z deaglshota lub chillgame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przeanalizowania na pewno jest demko, ale z tego co pamiętam to Kamsi grał u nas dłużej i nie był podejrzewany o wspomagacze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że twoje ruchy nie były naturalne. Jednak prosiłbym o analizę kogoś jeszcze z Administracji serwera. http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2310071548-jail_minecraft_mr-1696686480-1696687860.zip Jak któryś by chciał to ma od razu link do demka

Edytowane przez KIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że według regulaminu katowanie SGSów tym bardziej na pojedynku czy buntu jest nagradzane banem a ty tych banów miałeś kilkanaście jak nie więcej, nic się nie nauczyłeś wtedy i nic się nie nauczysz teraz. Tak tylko dla osoby która będzie to rozpatrywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KIK zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie