Skocz do zawartości

Zablokowane Blokada czatu z pominięciem regulaminów.


The end.

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na brak działu do odwołania się od blokady na czat, wybrałem ten, gdyż blokada to swego rodzaju "problem".

 

Cześć,

Blokada na czas 24h została nadana po północy. Powodem blokady było wysłanie zdjęcia > vvvvvvvvvvvvvvvv.jpg Zdjęcie na czacie zostało wysłane bez cenzury (Z widocznym awatarem oraz nickiem). Zdjęcie nie było do nikogo adresowane. Napisałem wiadomość "I za brak klasy", a pod nim wrzuciłem to zdjęcie.  Przed usunięciem mi czatu z widoku zostałem poinformowany, że jest to już moje drugie zdjęcie, w związku z tym otrzymuje kare.

Powodem widocznym w powodzie blokady jest -> Nadużywanie wulgaryzmów.

Administrator forum działa z pominięciem regulaminu.

3.5. Używanie nadmiernej ilości wulgaryzmów Ostrzeżenie słowne -> Blok ( 1 dzień ) ->  Warn

Tego upomnienia nigdzie nie było, co więcej -> nigdzie nie nadużywałem wulgaryzmów. W ciągu doby napisałem na czacie 1-2 wulgaryzmy, 2 zdjęcia, które jak się okazało zostały uznane za nadużywanie wulgaryzmów, dzieliło je +/- 10godzin.

Napisano też, że jest to moje drugie zdjęcie, a pierwsze? Reakcja administratora była taka, przy (eee) było zdjęcie, archiwum nie pokazuje zdjęć.

zdjecie2.jpg

Administrator nawet nie pomyślał, że złamałem regulamin.

 

Następną blokadą za 4 wulgaryzmy będzie blok na 7dni -> Stąd to odwołanie.

Nie łamię regulaminu non stop, podczas mnóstwa moich wiadomości, może 200, może 250, dodaje 4 wulgarne wiadomości, gdzie dwie to na zasadzie (ej, kur*a.) - od razu ban na 24h..

Regulamin nie zakazuje wysyłania zdjęć z innych platform. Wulgarnych treści do nikogo nie adresuję, piszę ogólnikowo tak, że nikt nie jest obrażany.

Rumcajs napisał kiedyś, że za wyciąganie zdjęć z tyralni jest ban, od tamtej pory gangsta banuje każdego, kto wyśle zdjęcie chociażby ze słowem "kur*a". W tyralnii nie uczestniczyłem, nie moje klimaty. Zdjęcia zostały zrobione na discordzie, nie obrażają nikogo, a nawet jeśli to należy powiedzieć bym czegoś takiego nie wysyłał -> Stosujmy się do regulaminu.

Pozdrawiam.

 

 

@mordo, niech sobie banują co chwilę, tylko nie za jedno zdjęcie ok xD

 

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy jestescie bambiki i miekkie faje na czacie co 5 zdanie daj mi bana a jak juz dostaniecie to wielkie zdziwienie i lament :D wez to na klate i odsiedz 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest pytanie o arbitralne podejście do regulaminu. Ile to jest nadużywanie wulgaryzmów. Ja dostałem bana na 24h za jeden żart, bez wulgaryzmów i to nałożony na drugi dzień dopiero. A dzień później Wiktoria z ringo wyzywali się od Kur.. i pi*d i mi admin mówi: spoko oni zaraz się uspokoją, a o jego koleżankę chodziło. Dopiero jak się ludzie zaczęli burzyć to zmienił zdanie. Kiedy indziej dostaje bana, bo się kłóciłem z Jaxem i zaraz po 3 minutach unbana, żeby Jax, znowu kolega admina, bana razem ze mną nie dostał. Więc często podejście do regulaminu zależy, od tego kogo ma dotyczyć.

 

A ty end uważaj, bo ciebie prędzej jak za wulgaryzmy, to za trolowanie mogą złapać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na tyle mądrym gościem co myślę, że jesteś w stanie się zorientować, że w końcu za wysyłanie takich SS dostaniesz blokadę… fakt nie otrzymałeś żadnego ostrzeżenia słownego tylko wprost Cię poinformowałem, że otrzymujesz blokadę chatu na 24h co jak dla mnie jest słuszną blokadą z racji tego, że nie jesteś tutaj tydzień lub dwa tylko sporo czasu i jesteś świadom swoich wpisów, które właśnie mogą prowadzić do takich konsekwencji.

 

7 godzin temu, The end. napisał:

Rumcajs napisał kiedyś, że za wyciąganie zdjęć z tyralni jest ban, od tamtej pory gangsta banuje każdego, kto wyśle zdjęcie chociażby ze słowem "kur*a".

Tutaj całkowicie sobie coś wymyśliłeś, bo nikt jeszcze nie otrzymał ode mnie bana za „kur*a”, choćby to byłby ss także proszę mnie tutaj aż tak nie oczerniać, bo to śmiechu warte i nie banuje każdego za nadużywanie… każdy ma raczej swój rozum i jest w stanie się domyślić, że wszystko na chatbox ma granicę.

Chciałbym również Ci przypomnieć, że jesteś osobą, która prosi o te bany na ChatBox, a jeśli już przyjdzie do faktycznego złamania regulaminu, to jest płacz, że Administracja wyciąga konsekwencje.

 

Sprawa wyjaśniona, zamykam. 

//cl

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie