Skocz do zawartości

Zablokowane Michal 2006 - Człowiek pomyłka


raverson

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE

Nick oskarżonego: Michal 2006

IP/SID oskarżonego: Macie w bansie (Mojego bana też, ale nie widzę bansa z Classica)

Data i godzina zdarzenia: Przed chwilą

Dowody: http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2310041632-de_dust2-1696429920-1696431300.zip

Opis sytuacji: Nie wiem skąd wy wzieliście tego gościa, ale ten typ jest jedną wielką porażką który nie dość, że nie rozumie co się do niego mówi, to jeszcze bez powodu kickuje oraz banuje. Na początku pr***********ł się do mojego nicku, przy czym kulturalnie odpowiedziałem, że kiedy jeszcze go nie było na tej sieci, już raz była dyskusja na ten temat i pozwolono mi go zachować. Uprzejmie poinformowałem go o tym kilka razy, po czym zacząłem zauważać jego natrętne zachowanie.

16:32 - Od tego momentu szanowny pan admin tzw. wyjebał się na plecy i mnie obserwował
16:40 - Jest info, że dużo było długa, po czym paka na B (możliwe plecy z długiej/gali).
17:02 - Dostaje info, że jeden gala jest
17:15 - Typ zaczyna pisać o celach, po czym ja słysze gościa tupiącego na gali
17:29 - Dostaje kicka za ch*j wie co..

Od tego momentu wielokrotnie próbowałem zdobyć nick delikwenta, do którego idealnie pasuje "Kozak w necie, pi**a w świecie", bo po kilkukrotnym spytaniu się, nagle w 18:15 dostaje kicka za "Ogarnięcie się". (Najlepsze jest to, że w ogóle mi nie odpisał na to, jak się spytałem o jego nick)
Teraz proszę koniecznie przejrzeć logi, bo w pewnym momencie napisał na czacie, że to nie on mnie wyjebał XD a pare minut później dostaje bana za spam na u@ i za ten sam powód, co na początku.

 

Ten gość jest efektem tego, co oznacza nadanie rozpieszczonemu bachorowi uprawnień, który nagle czuje się Panem i robi co mu się żywnie podoba, a w momencie jak spytałem się o nick, to obsrał zbroję po same nogawki.

 

Do wyjebania ten typ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie staje po nikogo stronie, ale chciałabym jakiejś sprawiedliwości na serwerze. 

 

Byłam świadkiem sytuacji akurat i nie rozumiem nadal za co ban, chłop sobie gra spokojnie, nie wyzywa nikogo, a nagle szanowny Admin uczepił się jego nicku, wyrzucił go, chyba z dwa razy, później ban na 30min za "zaśmiecanie na u@"

Jakby rozumiem, można uznać go za wulgarny, ale Banknot gra jakiś czas już u nas i nikt się nie czepiał tego wcześniej. 

Do czego zmierzam? Do tego, że Admin postanowić zrobić wielką aferę o nick, a z takimi sytuacjami:

- [ Silver II ] |VIP| PAN TAU. : GOACTIVE ty kurwo odpalona pluje twojej mamusi w pizde ! :}}

- [ Silver II ] |VIP| PAN TAU. : dwa ku**y pierwsze w tt :}

- [ Silver II ] |VIP| PAN TAU. : @@@@ cele KURWO odpalona szmato jebana ! "O

- [ Silver II ] |VIP| PAN TAU. : banuj kurwe odpalona

upomnień o kulturę nie było, dopiero jedno po jakimś czasie, gdzie typ już dawno powinien wylecieć, a dostał bana na 30 min po dłuższym czasie.

Na dodatek zero upomnień o cele:

- Gold Nova II ] |VIP| marecki2401 : rozumiem ze do paki tez nie trzeba chodzić ?

 

Ban na moje nie słuszny, ale proszę o weryfikację górę, plus o upomnienie admina o może jakimś większym zaangażowaniu w pilnowaniu kultury grających na serwerze, a nie zajmowaniem się pierdołami albo ignorowaniem zgłoszeń na u@, bo również pisałam dlaczego Pan Tau jeszcze nie wyleciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ raversonAdmin, który Cię kicknął wtedy krył się pod nickiem Extazy. Nie ukrywam, że sam miałem na to ochotę, ale nie chciałem Ci psuć statów ;)

Co do Twojego nicku, prosiłbym by na przyszłość nie było w nim wulgaryzmu. Nie mam nic przeciwko, jak ktoś rzuci mięsem ale jak jest ono w nicku reaguję prośbą, kickiem, banem... do skutku. 

P.S. Daleko mi do rozpieszczonego bachora, ale to nie miejsce i czas na rozwijanie tego wątku.

 

@ Tysia. `wróciłem przed lapka chwilę przed tym jak napisałaś na u@. Patrząc na spekcie starałem zrozumieć o co PAN TAU chodzi. Chodziło mu o gracza @!@!, wtety już wkroczyła @ Natalciaa:***i sprzedała mu bana. Nie byłem jedynym @ na serwerze i uwierz nie byłaś ignorowana, a że Twój kolega za nick i zachowanie został usunięty z serwera, to już jego problem z emocjami. 

diabeł sygantur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick " JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE " w żaden sposób nie łamie regulaminu serwerowego. Na przyszłość adminowi banującemu zalecam zapoznać się z regulaminem serwera dd2. Co do samego bana już po także śmiało wracaj do gry a admin niech się doszkoli z regulaminu B) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DonPapaSzprotu napisał:

Nick " JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE " w żaden sposób nie łamie regulaminu serwerowego. Na przyszłość adminowi banującemu zalecam zapoznać się z regulaminem serwera dd2. Co do samego bana już po także śmiało wracaj do gry a admin niech się doszkoli z regulaminu B) 

Popieram wypowiedź @raLr8xY.pngDonPapaSzprotu. @ Michal 2006nie znasz regulaminu to nie proś o rzeczy które nie są zabronione takie jak to co kto ma mieć w nicku. Nie jesteś strażnikiem uczuć, tylko "regulaminu", do którego podsyłam Ci link w celu edukacyjnym 

 

1.2 Zabronione są nicki:
- Administratorów serwera/forum oraz innych graczy*
- Obrażające Graczy / Adminów*
- Zawierające reklamę
- Zawierające nazwy zbrodniarzy wojennych i/lub ich pochwalające
 
2.7 Podczas nagannego zachowania innego admina jest obowiązek złożenia skargi - inaczej będzie traktowane to jako współudział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się odniosę do tego :P

Ten kick za cele to był odemnie , tylko z racji tego że jak reszta CT poległa Ty wciąż byłeś na respie ( i nie mówię o patrzeniu pleców )  .... 

Te Twoje ciągłe pisanie o nick kto Cię kick itd .. krótko mówiąc , było męczące ... :P  ( niewidka po coś wkońcu jest , więc nie było to istotne kto ..   ) i nie wiem kto ale dobrze że wykonał ten ruch z banem :P bo jednym słowem płakałeś ... już nie wspomnę o wyzywaniu ( bo za to też ban powinien być )  

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Grin[LN] napisał:

A się odniosę do tego :P

Ten kick za cele to był odemnie , tylko z racji tego że jak reszta CT poległa Ty wciąż byłeś na respie ( i nie mówię o patrzeniu pleców )  .... 

Te Twoje ciągłe pisanie o nick kto Cię kick itd .. krótko mówiąc , było męczące ... :P  ( niewidka po coś wkońcu jest , więc nie było to istotne kto ..   ) i nie wiem kto ale dobrze że wykonał ten ruch z banem :P bo jednym słowem płakałeś ... już nie wspomnę o wyzywaniu ( bo za to też ban powinien być )  

 

 

 

 

 

Co mogę poradzić na to, że moja drużyna się wyjebała? Może jeszcze pierwszy z AWP sam na BS mam wjeżdzać? Jeżeli nie masz zielonego pojęcia, na czym polega ta gra, nie powinieneś mnie w pierwszej kolejności w ogóle wyrzucać.

 

Właśnie widzę, że adminowanie bardzo Cię męczy, jeżeli byłem Twoim jedynym problemem, a resztę serwera olałeś. Wielokrotnie pytałem się o ten twój śmieszny nick, bo jak już mówiłem, obsrałeś gacie po same nogawki i schowałeś się "za niewidką", żebyś mógł ratować swoją du**ę abym cię nie zgłosił. Żałosne zachowanie. 

 

Ani jeden @ Grin[LN]ani drugi pajac @ Michal 2006nie raczył odpowiedzieć na moje pytanie, smarowali sobie dupska dobrze wiedząć, że jeden i drugi jest online i żaden się nie chciał przyznać albo wyjaśnić sytuację, tylko uciszyli mnie banem. Jeżeli popieracie tutaj takie zachowanie, to równie dobrze możecie rozdawać prawa do administrowania serwera wyłącznie na podstawie przegranych godzin.

 

Jak dla mnie jeden i drugi do wyjebania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ,odniesienie do niewidki było tylko dlatego że przy kick'u nie widać kto wywala .... więc Twoje pisanie non stop kto Cię wywalił było zbędne jak dla mnie :P  nie musiałem Ci odpowiadać 

dwa ... Pajaca sobie na podwórku znajdź ...

 

 

PS.. spłakać się o wyrzucenie z gry :P  poziom wysoki ... ^^

 

Edytowane przez Grin[LN]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pohamuj się trochę ze słownictwem i swoimi głupimi komentarzami pokroju admin jest porażką, admin do wyjebania itd. To nigdy nie wyjdzie ci na dobre.

Do sedna sprawy.

Nick, który posiadasz, nie narusza w regulaminu, gdyż nikogo nie obraża, a regulamin zakazuje nazw obrażających inne osoby - przekleństwa w nicku są dozwolone. Tak więc upominanie cię o zmianę nicku było i jest nieuzasadnione. A zatem @ Michal 2006naprostuję cię tylko: taki nick gracz może jak najbardziej mieć, polecam dokładnie przejrzeć regulamin.

 

Co do sytuacji, którą opisałeś podając nawet czasówki, admin jak najbardziej mógł to potraktować jako niewykonywanie celów mapy. Paka była dawno podłożona, a ty latałeś za fragami.

 

Później to już był tylko twój płacz na sayu i u@ oraz obrażanie. Nic dziwnego, że wyleciałeś.

L 10/04/2023 - 16:50:30: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<848><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " nie po**alo cie do reszty?")

L 10/04/2023 - 16:50:43: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<848><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " jak nie wiesz na czym polega ta gra, daj se na spokoj")

*kick z powodem ogarnij się*

L 10/04/2023 - 16:51:35: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " daj mi swoj nick")
L 10/04/2023 - 16:51:37: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " wojowniku z bajki")

L 10/04/2023 - 16:52:28: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " daj mi swoj nick")
L 10/04/2023 - 16:52:31: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " albo cie do tego zmusze")

*XDD*

L 10/04/2023 - 16:52:46: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "gosc ma nie za bardzo poukladane w glowce" (dead)

L 10/04/2023 - 16:52:56: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "tak wiec trzeba mu cos dac do zrozumienia" (dead)

L 10/04/2023 - 16:53:02: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "@ czekam" (dead)

L 10/04/2023 - 16:53:06: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " daj mi swoj nick")

L 10/04/2023 - 16:54:24: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "daj mi swoj nick" (dead)
L 10/04/2023 - 16:54:26: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "lamusie je***y" (dead)

L 10/04/2023 - 16:54:30: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "czekam" (dead)
L 10/04/2023 - 16:54:39: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "ten fra**r co mnie wyrzucil" (dead)
L 10/04/2023 - 16:54:44: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "bo gosc taki wojownik" (dead)
L 10/04/2023 - 16:54:47: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><CT>" say "ze sie chyba juz obsral" (dead)

L 10/04/2023 - 16:57:59: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " Daje ci ostatnia szanse")
L 10/04/2023 - 16:58:01: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " wojowniku\")
L 10/04/2023 - 16:58:04: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " daj mi swoj nick")
L 10/04/2023 - 16:58:15: "JEBIESZ BANKNOTEM PO MEFEDRONIE<854><STEAM_0:0:456222874><>" triggered "amx_chat" (text " bo jak narazie to widze, ze sie obsrales")

 

Chyba nie muszę tu nic więcej mówić. Zwykły płacz i spamowanie na u@. Tak naprawdę ta skarga tylko cię ośmiesza.

 

Odniosę się jeszcze do posta @ Tysia. `- patrząc po logach, mogę potwierdzić wersję @ Michal 2006, gdyż faktycznie zszedł wtedy na specta i mógł być chwilę afk. Chwilę później gracz otrzymał upomnienie na y@, a za moment bana od @ Natalciaa:***, który widnieje tutaj: https://csowicze.pl/playerpanel/amxbans/bans/387/.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_z

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie