Skocz do zawartości

Zablokowane własna ranga ranga grupowa na subskrypcje


don P Z X

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze aktualnie brakuje tu biznesowego podejscia i marnowany jest potencjal forum a rangi jak  Własna grupa + kolor + wszystkie przywileje - 1500zł sa bezuzytneczne a ilosc wykupu jest zerowa to wychodze z propozycja  subskrypcji cos ala twich, placisz 50-99 zl do ustalenia miesiecznie i masz swoja grupe z własnym kolorem i nazwa oraz mozliwosc dodania do  niej kumpli 3+5 kumpli w zaleznosci jak wyskoa subskrybcja tyle osoba mozna dodac?? Sama  subskrypcja na 30 dni po 30 dniu odnawiasz na miesiac placac albo przepada, z plusow forum zacznie zarabiac  sama ranga bez zadnych funkcji po prostu warstwa estetyczna czyli kolor i nazwa/ikona oczywiscie wszystko w  ramach regulaminu. 

Juz spotkalem sie od Marudy (pozdro Gangstus <3 )z informacja ze to nie miejsce na klany i grupy ale caly czas tak funckjonuje tu rangowanie  sa kuleckzy sa husarze to nic innego jak grupy innych serow to czy po fuzji czy nie bez znaczenia bo dziala to tak samo sa grupa unikalna  jak moja propozycja z tym ze na mojej forum zarobi   a kkompletnie nie ma zadnych minosow oczywiscie do ustalenia kolor np ze czerwony odpada nalezy do ADM i reszta do wyboru, kolejny kontrargument ze forum bedzie sie swiecic i rozne kolory latac  wlasnie dzizeje sie to samo teraz a zero z tego macie :D  Wiem tez ze sa  Vipy, sposnorzy, itd ale to sa odgornie kolory narzucone i jeszcze niedawno nikt nie chcial z vipa isc na sponsora bo wygladala ranga zle na forum. Ja mam mnostwo pomyslow zeby forum ruszylu tym bardzziej teraz jak cs2 powstal i kazdyw  csa smiga albo wraca do 1,6 bo 2 nie rusza albo nie przekonuje 

 podsumowujac:

ranga indywidualna 60 zl subskrypcja 30dni?
ranga grupowa 150zl do 5 osob 30dni?

lub do ustalenia 


Jestem tu 2 miesiace ale wszystko stoi w miejscu a nawet w neiktorych aspektach mam wrazenie ze jest gorzej takze glowy do gory i w 1 kierunku ku rozwojowi  :D

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłoby zainteresowanie taką formą dodatku dla Was to myślę, że nie zaszkodzi spróbowanie. Zawsze coś nowego ;) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, myśle ze sama rozważyłabym taką subskrypcje. W razie braku zainteresowania zawsze można wrócić do pierwotnej wersji. 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś świeżość jest, ludzie są przyzwyczajeni do miesięcznych subskrypcji na pewno więcej osób się skusi na to niż walnięcie zwykłego donejta w praktyce moze nie wyjsc zamysl, ale to zadna przeszkoda jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła maszynka do robienia pinionszków, bardzo dobry pomysł, jestem za! Tylko może próg cenowy niższy skoro to subskrypcja :ibiszXD:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie